خدمات اصلی مجموعه پلاک هفت

1-یکی از خدمات اصلی مجموعه پلاک هفت، جهت رفاه حال مراجعه کنندگان عزیز دریافت مشاوره در راحت ترین و سریع ترین زمان ممکن است که از 3طریق حضوری،آنلاین و تلفنی امکان پذیر است .

پیشنهاد ما برای دریافت مشاوره ، مشاوره حضوری است . زیرا شما می توانید فضا را از نزدیک مشاهده کرده و علاوه بر دریافت پیش فاکتور و آشنایی با ریز قیمت ها از نمونه کارهای مختلف هم دیدن فرمایید .

اما به دلیل اینکه شاید مراجعه حضوری برای تمام افراد مقدور نباشد تیم پشتیبانی مجموعه به صورت تلفنی اطلاعات را در اختیار شما می گذارند. خبر خوب اینکه حتی در صورت عدم برقراری ارتباط به صورت 24 ساعته شما می توانید، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت و  اینستاگرام به صورت آنلاین در قسمت هایلایت ها به دست آورید .

2-یکی از دیگر خدماتی که در مجموعه پلاک 7 انجام می شود برگزاری تخصصی مراسمات عقد است. و یکی از افتخارات ما این است که مجموعه پلاک هفت اولین باغ تخصصی عقد در کشور است .

در مجموعه پلاک هفت مراسمات شما می تواند به دو صورت محضری و یا همراه با جشن برگزار شود .

منظور از عقد محضری برگزاری مراسمات 2ساعته عقد در محیط باغ است. که در آن علاوه بر پذیرایی کامل از مهمان ها امکان استفاده از دیزاین های تخصصی و اختصاصی مطابق سلیقه عروس و داماد و دعوت تعداد مهمان های بیشتر نسبت به محضرهای عادی وجود دارد .

یکی از افتخارات ما این است که مجموعه پلاک هفت اولین باغ تخصصی عقد در کشور است .

و در ادامه منظور از برگزاری جشن عقد اختصاص زمان بیشتر و خدمات کامل تر نسبت به حالت محضری است. که در آن امکان سرو غذا اضافه می شود .

3-خدمت دیگر مجموعه پلاک هفت  برگزاری مراسمات کمتر از 200نفر می باشد .

برگزاری جشن عقد با تعداد مهمان های محدود که شاید قبل از همه گیری کرونا در سنت ما ایرانی ها باب نبود. اما بعد از این بیماری بت این کار شکسته شد و برگزاری مراسم با تعداد محدود مورد قبول و تایید همه قرار گرفت .

در برگزاری مراسم با تعداد محدود باید به چند نکته توجه کنیم :

1-3-تناسب تعداد مهمان ها با فضای تالار یا باغ: به طور مثال اگر تعداد مهمان های شما 100نفر باشد و یک باغ با ظرفیت 500نفر را انتخاب کردید. هرچقدر که دیزاین ، پذیرایی و موزیک خوب انتخاب شده باشد و سطح بالایی از خدمات را شامل شود. به دلیل متناسب نبودن فضای برگزاری با تعداد مهمان ها احساس سرد بودن مراسم قالب می شود. و آن شور و احساسی که از یک جشن انتظار دارید به مراسم منتقل نمی گردد .

2-3-میزان رسیدگی به مهمان ها: به دلیل محدود بودن تعداد ، کم کاری در رسیدگی و یا توجه و رسیدگی مناسب در مراسم کاملا به چشم می آید. زیرا با توجه به تعداد،دلیل و توجیهی برای عدم رسیدگی وجود ندارد .

3-3-برنامه ریزی و نظم در انجام مراسم : در یک جشن پرتعداد به دلیل همهمه و تعداد بالای مهمان ها قطعا ناهماهنگی و بی برنامگی کمتر به چشم می آید.

در یک جشن پرتعداد به دلیل همهمه و تعداد بالای مهمان ها قطعا ناهماهنگی و بی برنامگی کمتر به چشم می آید. مجوعه پلاک هفت

اما اگر این ناهماهنگی و بی برنامگی در مراسم با تعداد پایین بیفتد بسیار مشهود و زننده است. و ناکارآمدی تیم اجرای مراسم را برای ما متذکر می شود .

موارد دیگری نظیر 3مورد بالا وجود دارد که در برگزاری مراسم با تعداد مهمان های محدود تاثیر زیادی می گذارد. مانند : لوکیشن و دسترسی-امنیت مراسم-داشتن فضای نیمه خصوصی…

به جرعت مجموعه پلاک هفت در این زمینه تجربه فراوان دارد. و با در نظر گرفتن کلیه موارد بهترین مجری برای این مراسم ها است .

بروزرسانی:13/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *