نکات آزاردهنده برای مهمانان شامل چه چیزهایی است

ما میدانیم. همه دائماً آن را به شما یادآوری خواهند کرد. «این روز شماست! هر کاری می خواهی بکن!» در حالی که این بیشتر درست است، شما می خواهید مهمانان شما نیز از عروسی شما لذت ببرند. پس به نکات آزاردهنده برای مهمانان توجه ویژه داشته باشید.

گاهی اوقات دیدن این موضوع در برنامه ریزی عروسی دشوار است . آنقدر روی چیزی که می خواهید متمرکز می شوید که می توانید فراموش کنید مهمانان عروسی هستند که باید در نظر بگیرید. اگر می خواهید مهمانان شما چیزی جز خاطرات خوب از عروسی تان نداشته باشند، با دقت به این نکات آزاردهنده برای مهمانان فکر کنید.

مسائل آب و هوا

مهمانان خود را به خوبی از تمامی شرایط مراسم و پذیرایی مطلع کنید. آنها می خواهند لباس مناسب بپوشند. اگر قرار است عروسی شما روی صخره ای در زیر آفتاب داغ تر از داغ برگزار شود، این موضوع را از طریق دعوت نامه، وب سایت عروسی یا دهان به دهان به مردم خود بگویید. به مهمانان بگویید که نیازی به کت و شلوار نیست، یا لباس های تابستانی توصیه می شود و غیره. در روزهای گرم، هواکش، آب بطری، کرم ضد آفتاب و حتی عینک آفتابی را آماده کنید. سعی کنید همه چیز را برای ارائه گزینه های سایه دار انجام دهید، به خصوص برای مهمانان مسن تر.

برخلاف این، به مهمانان خود اطلاع دهید که آیا می توانند انتظار شرایط خنک را داشته باشند – یک مراسم عصرانه زیر ستاره ها یا شاید یک پذیرایی در یک انبار قدیمی . در این مورد، شال و پتو یک ایده خوب است .این یکی از نکات آزاردهنده برای مهمانان است پس حواستان باشد.

مهمانان خود را به خوبی از تمامی شرایط مراسم و پذیرایی مطلع کنید.نکات آزاردهنده برای مهمانان

مسیر ورود عروس و داماد

این سنت در راه است، اما هنوز در برخی از جشن ها پابرجاست. ایده این است که زوج، والدین زوج، و اغلب جشن عروسی، در ورودی بایستند و به هر مهمان سلام کنند. در حالی که این یک راه عالی برای ملاقات رودررو با زوج است، مهمانان واقعاً نمی خواهند به تعدادی غریبه سلام کنند. بی ادبی نباشد، اما دلیل حضور آنها در آنجا نیست و ممکن است باعث آزار مهمانان در مراسم شود. در عوض، زمانی را بین دوره های شام اختصاص دهید تا از هر میز دیدن کنید و سلام کنید.

سخنرانی های طولانی

هیچ چیز بهتر از سخنرانی احساساتی برای این زوج نیست. گوینده گریه می کند. زن و شوهر خفه می شوند. مهمان‌ها با دستمال‌های کتان سفیدشان به چشمانشان می‌زنند.

سخنان صمیمانه یک دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده می تواند واقعاً تکان دهنده و به یاد ماندنی باشد. با این حال، همه مردم از این موهبت برخوردار نیستند. .

سخنرانی ها باید کوتاه و شیرین و با کمترین ارجاع به جوک های درونی باشد و باید برای همه حاضران قابل ارتباط باشد. در حالی که کنترل این امر دشوار است (در نهایت شما کسی نیستید که صحبت می کند)، در مورد محدودیت های زمانی برای بلندگوها خود کاملاً واضح باشید. سخنرانی ها باید حداکثر در پنج دقیقه باشد وگرنه توجه مهمانان خود را از دست خواهید داد.

سنت های بیش از حد/منسوخ شده

در حالی که بسیاری از مردم هنوز پرتاب دسته گل و جوراب را دوست دارند (اگر هنوز می خواهید این کارها را انجام دهید قضاوتی ندارید)، دیگران آنها را آزاردهنده یا حتی شرم آور می دانند، به خصوص وقتی مجبور به شرکت در آن هستند. وقتی همه مجردها احضار شوند، خیلی ها مشتاقانه به سمت زمین رقص خواهند دوید، اما برخی دیگر آنقدرها هم تمایلی ندارند که در معرض یک موقعیت همه جانبه قرار بگیرند. و اگر مهمانان شما در مورد مجرد بودن حساس باشند، از این هم بدتر است. 

کمبود غذا

غذا می تواند عروسی را خوب پیش ببرد یا خراب کند. بدون شوخی. مطمئناً، همه آنجا هستند تا عشق شما را جشن بگیرند، اما آنها برای غذا نیز آنجا هستند. و این با ساعت پذیرایی شروع می شود.

اگر میهمانان شما درست از مراسم به ساعت پذیرایی/کوکتل می روند، به احتمال زیاد شکمشان غرغر می کند. حتماً غذای کافی در دسترس داشته باشید، خواه یک بوفه کوچک باشد یا غذاهای آماده (با سرورهای کافی برای گذراندن وقت). میهمانان نمی‌خواهند کارکنان را فقط به خاطر گرفتن گوش ماهی پیچیده شده با بیکن تعقیب کنند. به‌علاوه، اگر نوشیدنی‌ها هنگام عکس‌برداری یا احوالپرسی با دوستان و خانواده‌تان جاری می‌شوند، نمی‌خواهید شکم خالی داشته باشید. تا زمانی که پذیرایی شروع شود، تعدادی از عزیزان بداخلاق را در دستان خود خواهید داشت.

به طور معمول، شام‌های پذیرایی غذای کافی را ارائه می‌دهند، اما پس از چند ساعت رقص، شکم‌ها دوباره غوغا می‌کنند. این زمانی است که بوفه آخر شب، کامیون غذا یا تحویل فست فود واقعا کمک می کند. در مصرف دسرها زیاده روی نکنید. .

به طور معمول، شام‌های پذیرایی غذای کافی را ارائه می‌دهند.نکات آزاردهنده برای مهمانان

دیگر نکات آزاردهنده برای مهمانان که باید به آنها توجه کرد:

  • فریاد زدن / بچه های سرکش
  • عروسی در تعطیلات یا آخر هفته های طولانی
  • زمان زیادی بین مراسم و پذیرایی (مخصوصاً در خارج از شهر)
  • دی جی هایی که زیاد حرف می زنند/بازی کمدی می گذارند/چیزی جز ریمیکس بازی نمی کنند
  • بدون حمل و نقل بین مراسم و پذیرایی
  • میزها را بعد از شام خراب می کنند تا جایی برای زمین رقص باز شود، اما جای نشستن باقی نمی ماند

بروزرسانی:12/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *