مدلهای تزیین ماشین عروس

دیزاین ماشین عروس بستگی به مدل ماشین ، سلیقه عروس و داماد ، سبک عروسی مورد پسند شما متغییر است. اینکه عروس و دامادی مدل دیزاین ماشین عروس خود را شلوغ یا مینیمال و ساده انتخاب کنند کاملا سلیقه ای است.

در ادامه این مقاله چند مدل از ایده های تزیین ماشین را قرار داده ایم.

دیزاین ماشین عروس با گلهای طبیعی

برای انتخاب گلهای ماشین عروس باید بدانید از چه تم رنگها و گلهایی میخواهید استفاده کنند. همچنین باید بدانید نسبت به فصل گلهای موجود در بازار امکان دارد محدود باشند ، در این صورت ممکن است هزینه ی شما بالاتر برود.

اگر می خواهید بهترین و زیباترین ماشین عروس سال متعلق به شما باشد باید علاوه بر انتخاب درست ماشین، یک گل آرایی درست نیز انتخاب کنید. دیزاین ماشین عروس، انتخاب برند خودرو و همچنین رنگ آن از مهم ترین فاکتورهای داشتن ماشین عروس شیک و فوق العاده به شمار می رود.

نکات نهایی برای دیزاین ماشین عروس

  • در مرحله اول اگر می خواهید ماشین عروسی لاکچری داشته باشید می توانید با توجه به بودجه مالی که در نظر دارید خودرو مورد نظرتان را از موسسات اجاره خودرو، کرایه کنید.
  • در غیر این صورت اگر بودجه ی کمی برای تزیین ماشین عروس اختصاص داده اید .میتوانید ماشین از دوست یا آشنای خود قرض بگیرید.
  • در صورتی که می خواهید یک اتومبیل قدیمی و عتیقه را سفارش دهید حتما فکر خراب شدن آن را بکنید. بسیار پیش آمده که ماشین عروس گل زده را با جرثقیل به تعمیرگاه برده اند .
  • اگر لباس عروس تان بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار است ، بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه ی کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود.
  • برای تزئین ماشین عروس گل های درشت سفارش دهید تا جلوه داشته باشند. گل های ریز مانند گل های صحرا و یا علف جلوه می کنند.
  • اگر مراسم شما در فصل تابستان است ، زحمت دیزاین با گل طبیعی را به خودتان ندهید و بیهوده برای آن هزینه نکنید.

زیرا گل ها در درجه دمای فصل تابستان در مدت نیم ساعت پلاسیده می شوند و گل های پلاسیده و پژمرده اصلا ظاهر زیبایی ندارند .

  • به جای آن می توانید با روبان و یا تور ماشین تان را تزئین کنید . مثلا ماشین تان را با تور ماهیگیری و انواع صدف و ستاره ی دریایی تزئین کنید.

مدلهایی از دیزاین ماشین عروس

می توانید با روبان و یا تور ماشین تان را تزئین کنید

در صورتی که می خواهید یک اتومبیل قدیمی و عتیقه را سفارش دهید حتما فکر خراب شدن آن را بکنید.

دیزاین ماشین عروس، انتخاب برند خودرو و همچنین رنگ آن از مهم ترین فاکتورهای داشتن ماشین عروس شیک و فوق العاده به شمار می رود.

برای تزئین ماشین عروس گل های درشت سفارش دهید تا جلوه داشته باشند

برای تزئین ماشین عروس گل های درشت سفارش دهید تا جلوه داشته باشند

 

بروز رسانی: 20/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *