چگونه سرگرمی بچه ها در عروسی را فراهم کنیم

این سوالی است که در اینجا با آن مواجه می شویم، اینکه چگونه سرگرمی بچه ها در عروسی را فراهم کنیم . اغلب، زوج های برجسته چند کلمه عاقلانه برای به اشتراک گذاشتن دارند و در موارد دیگر این زوج هایی هستند که دوست دارند بچه های کوچک روز خود را به اشتراک بگذارند اما مطمئن نیستند که چگونه این کار را به بهترین نحو انجام دهند.

به هر حال، شما اینجایید زیرا می خواهید ایده ای برای سرگرمی بچه ها در عروسی داشته باشید. هر نقشی که قرار است بازی کنند، بنابراین ما شما را بیشتر از این منتظر نخواهیم گذاشت. در اینجا ایده هایی برای سرگرمی بچه ها در عروسی آورده شده است.

به هر حال، شما اینجایید زیرا می خواهید ایده ای برای سرگرمی بچه ها در عروسی داشته باشید.

کاردستی

روزهای خوشی را در مدرسه به یاد دارید؟ آنهایی که همه شما در آن بازی های رومیزی آورده اید، انواع کاردستی درست کرده اید و به طور کلی یک نهنگ زمان داشته اید؟ آن را برای روز عروسی خود نیز با ارائه بازی های رومیزی روی میزهای رزرو شده برای کودکان کانالی کنید.

حباب ساز

دمیدن حباب ها یک گزینه عالی برای این کار هستند – آنها ارزان هستند، استفاده از آنها آسان است و باعث می شود بچه ها سعی کنند بهترین، بیشترین یا بزرگترین حباب هایی را که می توانند منفجر کنند. این کار آنها را سرگرم و مشغول بازی با هم می کند تا والدین بتوانند از استراحت کمی در طول صبحانه عروسی لذت ببرند.

اگر بچه‌ های بزرگ‌ تری دارید که در آن شرکت می‌کنند، جذابیت حباب‌ها ممکن است ترکیده باشد، بنابراین احتمالاً یک ایده اضافی برای خوشحال نگه داشتن این مهمانان می‌خواهید. چرا جعبه های چیزهای بی اهمیت جدول را روی میز خود قرار نمی دهید؟ شما می توانید آن درس های تاریخ را با این مجموعه چیزهای بی اهمیت سلطنتی آزمایش کنید ، یا این بازی سفر را برای جت ست ست های نامتعارف امتحان کنید. حتی بزرگسالان نیز گرد و غبار کفش های رقابتی خود را پاک می کنند و درگیر این یکی می شوند!

اگر بچه‌های بزرگ‌تری دارید که در آن شرکت می‌کنند، جذابیت حباب‌ها ممکن است ترکیده باشد.سرگرمی بچه ها در عروسی

عکاسان مینیاتوری

آیا به داشتن یک غرفه عکس فکر کرده اید؟ فرقی نمی‌کند یکی را استخدام کنید یا خودتان بسازید. آنها تضمین می‌کنند که بچه‌ها را سرگرم می‌کنند. می‌توانید با افزودن وسایل پرنفوذ مانند این مجموعه قدیمی ، زمین بازی خود را برای هر مهمان تبدیل کنید  – برای عکس‌ های عروسی خنده‌دار آماده باشید!

این را یک قدم جلوتر بردارید و از بچه ها بخواهید که کارگردان آن روز باشند. چه به آنها یک تخته چوبی برای غرفه عکس بدهید یا یک چک لیست از عکس ها برای گرفتن روی دوربین های یکبار مصرف در طول روز، این نقش باعث می شود احساس خاصی داشته باشند و آنها را مشغول نگه دارد.

آیا به داشتن یک غرفه عکس فکر کرده اید؟ فرقی نمی‌کند یکی را استخدام کنید یا خودتان بسازید. آنها تضمین می‌کنند که بچه‌ها را سرگرم می‌کنند.

شیرینی

چند کودک را می شناسید که شیرینی دوست نداشته باشند؟. یک سری آبنبات های چوبی میتواند به تزیینات میز کیک شما اضافه شود. این گزینه به جذابیت میز کیک شما تأثیر می گذارد و حتی در پخش عصرانه شما نقش دارد. بچه‌ ها دوست دارند بچینند و مخلوط کنند، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی قاشق غذاخوری و کیسه‌ های کاغذی هماهنگ رنگی آماده داشته باشید (ممکن است دوباره پر کردن شیرینی‌ها نیز لازم باشد!). زمانی که آنها سیر شوند، پر از انرژی خواهند بود تا تا دیروقت والدینشان بخواهند برقصند!

و اگر نمی‌ خواهید یک پایه شیرینی کامل داشته باشید، چرا به جای آن شیشه‌های کوچک شیرینی را برای هدیه عروسی خود انتخاب نکنید؟ اینها می‌تواند برای سرگرمی بچه ها در عروسی ایده ی خوبی باشد. 

بنابراین شما این کارها را برای سرگرمی بچه ها در عروسی انجام میدهید . که تضمین می کند همه به همان اندازه که می خواهید روزی درخشان داشته باشند. پاداش؟ آنها میهمانان بزرگسال شما را نیز راضی نگه می دارند و آنها را برای یک جشن فوق العاده سرگرم کننده دوباره مانند یک کودک احساس می کنند!

بروزرسانی:13/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *