کیک عروسی چگونه باید باشد؟

اگرچه کیک عروسی مدلها و شکل های مختلفی دارد و هر مدل طرفدارهای خاص خودش را دارد، اما کیک عروسی سرد همیشه پرطرفدار خواهد بود. کیک عروسی یک تصمیم جدی است که باید گرفته شود. کیک را می توان به عنوان دکوری شیک و چشم نواز و همچنین یک دسر خوش طعم و خوش طعم استفاده کرد. ما مدل های های مورد علاقه خود را از کیک های عروسی نقاشی شده، گیاه شناسی، رترو، بافت دار، رنگارنگ و سنتی در طیفی از رنگ ها و سبک ها گردآوری کرده ایم.

کیک عروسی سرد می تواند به عنوان دکوری چشم نواز نیز عمل کند

کیک نقاشی شده

داشتن یک کیک عروسی سرد، دست شما را برای استفاده از رنگها باز می کند. آیسینگ را می توان با بقیه دکوراسیون عروسی شما هماهنگ کرد. یا اگر چند رنگ در پالت رنگ عروسی خود دارید، چرا کیک عروسی رنگ شده را انتخاب نکنید؟ با استفاده از این افکت نقاشی انتزاعی، می توانید چند رنگ مختلف را برای نتایج زیبا انتخاب کنید. این سبک جالب، سرگرم کننده و معاصر به نظر می رسد و تقریباً با هر نوع عروسی کار می کند.

کیک عروسی سرد

کیک های رنگارنگ

در حالی که یک کیک روشن برای همه مناسب نیست، نمی توان انکار کرد که چقدر چشمگیر هستند. یا می توانید رنگ پاستلی را انتخاب کنید که با تم شما مطابقت داشته باشد اما همه توجه را به خود جلب نکند. در هر صورت، مطمئناً این کیک ها دهان ما را آب می کنند. فرقی نمی‌کند رنگ‌های سراسری را بپذیرید یا یک پالت تونال را انتخاب کنید، زیبا به نظر می‌رسند! کیک عروسی رنگارنگ با هر نوع عروسی همخوانی دارد!

کیک عروسی سرد

کیک های گلدار/گیاه شناسی

چرا تم کیک خود را منسجم نگه نمی ‌دارید و برخی از گل‌هایی که در دسته گل شما هستند را برای دکور بدون درز به کیک خود اضافه نمی‌کنید؟ این روند واقعاً در حال اوج گیری است و ما می توانیم دلیل آن را ببینیم! ما این روند را دوست داریم. افزودن گل به کیک عروسی یخی شما واقعاً ظرافت آن را افزایش می دهد. می توانید آن را عجیب و غریب کنید یا آن را ساده و مینیمال نگه دارید، در هر صورت بسیار خیره کننده به نظر می رسد! کیک عروسی سرد فشرده شده با گل برای عروسی های روستایی، بوهو، بهاری، فضای باز یا جنگلی مناسب هستند.

کیک عروسی سرد

کیک های یکپارچه

شاید لازم باشد بگوییم که این کیک های عروسی یکپارچه اشتها آورترین به نظر می رسند. شاید فراوانی آیسینگ ممکن است ربطی به آن داشته باشد… آنها تقریباً برای خوردن خیلی خوب به نظر می رسند. این یک روند جدیدتر است که شامل بسیاری از رنگ های سرگرم کننده و اغلب آن رنگ گیلاسی عالی است. این کیک‌ های عروسی سرد رترو با سبک صنعتی و عروسی‌ های شهری بسیار خوب به نظر می‌رسند، زیرا آن‌ها حال و هوای جالبی به آن اضافه می‌کنند که تنها با منحصربه‌فرد بودن یک مکان عروسی صنعتی قابل تطبیق است!

کیک عروسی سنتی

شاید بخواهید با آن کیک عروسی سفید ساده بچسبید. ما شما را سرزنش نمی کنیم! هیچ چیز به اندازه این کیک های سفید ظریف و شیک به نظر نمی رسد. اما افزودن مقداری گل و رنگ های ظریف، از شاخ و برگ گرفته تا کمی مایه ی خاکی اضافی، به آن ها کمک می کند که شایسته مراسم عروسی شما باشند. اگر آن عروسی کلاسیک سفید بزرگ را در یک خانه روستایی برگزار می کنید و یک مراسم کراوات سیاه یا یک عروسی در باغچه کوچک را انتخاب می کنید، شاید این کیک های سنتی بیشتر حال و هوای شما را داشته باشند.

کیک های بافت دار

وقتی صحبت از ارتقای سبک عروسی شما به سطح بعدی می شود، بافت کلیدی است و این در مورد کیک ها نیز صدق می کند. استفاده از آیسینگ روی کیک عروسی واقعاً به کیک ساز شما اجازه می دهد تا بعد دیگری را به کیک شما بیاورد. خواه با رافل، ماسه مرمری، پوست شکلات، باترکریم یا رویال آیسینگ، هر عنصر می تواند ظاهر یک کیک را تغییر دهد. این کیک ها می توانند بسیار ساده به نظر برسند و برای عروسی های بوهو و روستیک عالی هستند. اما شما همچنین می توانید آنها را به گونه ای بلند کنید که با عروسی های مجلل مانند زیبایی آبی زیر مطابقت داشته باشند!

 

کیک عروسی سرد

بروزرسانی: 02/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *