از مهمانان خود دعوت کنید تا در گرم شدن حلقه رقص شرکت کنند

ایده جالب برای عروسی (قسمت دوم)، گرم کردن حلقه رقص زمانی است که عروس و دماد بعد از رقص دونفره منتظر مهمانان خود میشوند تا آنان را در این مراسم همراهی کنند. در حالی که تدارکات این امر ممکن است سخت باشد، ایده پشت آن بسیار شیرین است! به علاوه، این یک راه سرگرم کننده برای درگیر نگه داشتن مهمانان و درگیر کردن مراسم شما است.

مهمانان خود را با دکور منحصر به فرد مراسم شگفت زده کنید

اگر زمان زیادی را صرف برنامه ریزی عروسی کرده اید، می دانید که می توانید با دکوراسیون خود لذت زیادی ببرید! از تابلوهای سفارشی گرفته تا نصب گل‌های آویزان، آسمان واقعاً حد است!

از دکوراسیون مراسم خود برای نشان دادن شخصیت خود استفاده کنید. رنگ‌های مورد علاقه‌تان را به نمایش بگذارید، به یک تم تکیه کنید یا مهمان‌ هایتان را با چیزی که قبلاً در عروسی ندیده‌اند تحت تأثیر قرار دهید. طراحان و دکوراتورها را استخدام کنید یا – هر دو برای یک ظاهر مراسم عروسی کار می کنند که واقعاً شما و مهمانانتان را شگفت زده می کند!

کت های مناسب برای جشن عروسی

همه ساقدوش ها را با لباس های صورتی و دامادهایی را با کت و شلوارهای سرمه ای مشابه دیده اند. چرا کمی لذت نبریم و کمی آن را با هم مخلوط کنیم؟

وقتی نوبت به لباس مجلس عروسی شما می رسد، می توانید به دنبال ظاهری متفاوت باشید و از همه بخواهید که از یک طرح رنگی خاص پیروی کنند. می توانید به هر یک از اعضا یک جفت جوراب شیک یا یک پاپیون جالب هدیه دهید. یا می‌توانید بیرون از جعبه بروید و لباس‌های سرپوشیده یا کت‌های جین را انتخاب کنید.

ایده جالب برای عروسی (قسمت دوم)

نشیمن مراسم عروسی

در مراسم عروسی سنتی، مهمانان در ردیف‌ هایی رو به سفره عقد می‌نشینند و خانواده یکی از طرفین و خانواده شریک دیگر در طرف دیگر. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که شما مجبور به پیروی از این سنت باشید!

بسیاری از زوج‌ها با دعوت از عزیزانشان به جای چسبیدن به یک طرف خاص، صندلی را به هم می‌ریزند تا هر کجا که می‌خواهند بنشینند. برخی با چیدمان مجدد صندلی های مراسم به صورت دایره ای قدمی فراتر می گذارند تا مهمانانشان بتوانند با عشق آنها را محاصره کنند. همچنین می‌توانید مهمانان خود را روی کاناپه‌ها بنشانید تا رویکردی جدید برای نشستن در مراسم داشته باشید.ایده جالب برای عروسی (قسمت دوم)

پخش موسیقی مراسم غیرمنتظره

دلیلی وجود ندارد که شما مجبور شوید صرفا مانند تمام مراسم های دیگر یک سبک موسیقی تکراری انتخاب کنید. هیچ قانونی در مورد موسیقی مراسم وجود ندارد، پس بیایید با انتخاب موسیقی های متنوع باب میلتان از آن لذت ببرید.

می‌توانید به هیپ هاپ ،یک کاور پیانو از آهنگ تلویزیونی مورد علاقه‌تان، یا آخرین تک آهنگ خواننده ی مورد علاقه تان وارد شوید. البته، احتمالاً می خواهید چیزی را انتخاب کنید که مناسب عروسی باشد اما لزومی ندارد که یک آهنگ عاشقانه سنتی باشد.

برنامه های عروسی خود را سرگرم کننده و شخصی کنید

آیا به برنامه های مراسم عروسی نیاز دارید؟ احتمالا نه. اما اگر می خواهید آنها را داشته باشید، ممکن است کمی با آنها سرگرم شوید!

برنامه شما میتواند شامل مونتاژ عکسهای نامزدی و عروسی باهم و یا پخش کلیپ عروسی و فرمالیته باشد. اگر برنامه ی طنزی دارید میتوانید کسی را برای اینکار استخدام کنید تا مراسم را در دست بگیرد و مهمانان را سرگرم کند. میتوانید فضایی تدارک ببینید برای عکاسی مهمانان با دکور متفاوت بدین صورت که هر کسی تمایل داشته باشد در آن فضا توسط عکاس مراسم از او عکاسی شود.

ایده جالب برای عروسی (قسمت دوم)

دسته گل سنتی را عوض کنید

یکی دیگر از ایده های سرگرم کننده برای مراسم عروسی شما این است که دسته گل خود را مخلوط کنید. شما مجبور نیستید دسته گل عروسی سنتی که صدها بار قبلا دیده اید را انتخاب کنید. چیزی سرگرم‌ کننده‌تر انتخاب کنید که با موضوع و شخصیت شما مطابقت داشته باشد.

شما می توانید با یک دسته گل بزرگ در رنگ های چشمگیر جلوه کنید. یا می توانید با یک دسته گل ساخته شده از سبزه یا بدون دسته گل، مینیمالیستی تر شوید. به جای یک دسته گل معمولی، می توانید حلقه یا سبد گلی را انتخاب کنید. یا می توانید واقعاً خارج از قاعده پیش بروید و در حالی که یک فانوس، بادکنک یا حتی توله سگ در دست دارید از راهرو پایین بیایید !ایده جالب برای عروسی (قسمت دوم)

مراسم عروسی 

روشی که وارد مراسم عروسی خود می‌شوید – دقیقاً مانند روشی که وارد فرایند ازدواج می‌شوید – باید به اعتقادات شما احترام بگذارد و برای شما دو نفر کار کند. اگر ایده هدیه دادن عروس توسط پدرش باعث ناراحتی شما می شود، آن را تغییر دهید. یا اگر آن جنبه سنتی را دوست دارید، آن را حفظ کنید!

بروزرسانی: 02/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *