پیانو در عقد

حضور پیانو در عقد، به عنوان یکی از رسم های زیبا در بسیاری از فرهنگ‌ ها به تازگی در ایران نیز مرسوم شده است. و مورد استقبال عروس و داماد و حتی مهمانان مراسم ها قرار گرفته است. این مراسم‌ ها که معمولاً میتواند عروسی ، عقد ، تولد ، سالگرد و … باشد .اغلب با همراهی گروه‌های موسیقی به نمایش گذاشته می‌شوند.

فضا

حضور نوازنده ها از جمله  پیانو در عقد، به دلیل قابلیت خلق یک فضای متفاوت و بی‌نظیر، که قادر است احساسات مخاطبان را به خوبی بازتاب دهد، بسیار مورد استقبال است. اجرای قطعات موسیقی، می‌تواند در این مراسم‌ها، احساسات عمیقی را در مخاطبان برانگیخته و به آن‌ها کمک کند که لحظات رویایی و غیر قابل وصفی را تجربه کنند.

گروه موسیقی

گروه موسیقی می‌تواند با مضامین مرتبط  با عشق و دوست داشتن  باشد. از جمله قطعاتی که در این مراسم‌ها اجرا می‌شوند، می‌توان به موسیقی‌های مدرن، آواز، نوا، و قطعات موسیقی متن فیلم و سریال اشاره کرد که موضوعاتی مانند عشق را به تصویر می‌کشند.

گاهی ممکن است عروس و داماد یک قطعه ی خاص را مد نظر داشته باشند .که این قطعه یادآور لحظات دیدارهای اولشان است و بسیار خاطره انگیز است. پس حتما این مورد را با نوازنده مراسم در میان بگذارید.

بنابراین، حضور پیانو در عقد می‌تواند به عنوان یکی از عواملی مؤثر در ایجاد فضایی شاد و دلنواز برای مهمانان باشد.

باغ پلاک هفت

تک نوازی پیانو برای مراسم های عقد محضری بسیار مناسب است نبض مراسم را در دست میگیرد و حال همه را دگرگون میکند.

باغ پلاک هفت افتخار این را دارد که در تمام مراسمات شما از جمله : عروسی ، عقد ،تولد ، سالگرد و … گزینه ی  پیانو در مراسم را برای شما عزیزان فراهم آورد.

هنگام اجرای خطبه عقد بسیار کاربردی است و زیر صدای عاقد و عروس داماد میشود تاثیر زیادی در عکس و فیلم مراسم شما دارد

 

بنابراین، حضور پیانو در عقد می‌تواند به عنوان یکی از عواملی مؤثر در ایجاد فضایی شاد و دلنواز برای مهمانان باشد.

برای عکس و فیلم های بیشتر میتونید به گالری ما سر بزنید

 بروز رسانی 23 فروردین 1402

بروزرسانی:13/آذر/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *