روستیک (RUSTIC) :

یعنی سادگی و روستایی بودن . روستاییان در زندگی خود از چوب های جنگل برای ساخت وسایل مورد نیازمثل صندلی و میز و.. استفاده میکردند. جایگاه روستیک پلاک 7 سبکی متفاوت در اجرای مراسمات شما ایجاد میکند.

امروزه روستیک به سبکی از معماری و طراحی گفته میشود که در آن از دست سازه های هنری که عمدتا از جنس چوب و عناصر طبیعت هستند””استفاده میشود.

تم عروسی روستیک یکی از محبوب ترین تم ها برای زوج های امروزی است. فهمیدن دلیلش هم سخت نیست.

 ظاهر و احساس یک عروسی روستیک می تواند آنقدر صمیمی و شخصی باشد که بسیاری از مردم آن را غیر قابل مقاومت می دانند.

اگر شما فردی هستید که می خواهید با این سبک خاص یک جشن واقعا منحصر به فرد ایجاد کنید باغ پلاک هفت میتواند رویای شما را به واقعیت تبدیل کند.

جایگاه روستیک پلاک 7 سبکی متفاوت در اجرای مراسمات شما ایجاد میکند.

هدف سبک دیزاین جایگاه روستیک پلاک 7 آوردن حس و حال طبیعت به فضای زندگی مدرن امروزی است

امروزه از این سبک در طراحی فضای مجالس شادی و حتی سرویس و چیدمان مجالس از جمله (میز-صندلی-ظروف) استفاده میشودو هدف ایجاد فضای صمیمی و گرم برای مراسم هاست.

ما با الهام گرفتن از این سبک طراحی های متناسب برای مراسم های شما انجام داده ایم. سبک رستیک یکی از چند سبک قابل ارائه در مجموعه ماست. 

دیزاین جایگاه روستیک پلاک 7

فانوس ها یک آیتم اصلی دیزاین جایگاه روستیک پلاک 7 هستند که به مهمانان شما این حس را می دهد که به گذشته سفر کرده اند. از آنها به عنوان یک تکه تاکیدی استفاده کنید و برای جذابیت بیشتر، گل های تازه را داخل آن قرار دهید! همچنین می توانید از جعبه های چوبی، سبک های مختلف شمع و بطری های شیشه ای برای ایجاد یک مرکز دلپذیر استفاده کنید.

با ایجاد یک فضای چوبی یا حتی یک میز پذیرایی با برگ ها و گل های طبیعی و چوبی فضا را زیبا تر میکنید. مقداری گل خشک اضافه کنید و نمایشگر عالی برای سرو نوشیدنی خواهید داشت!

باغ عقد پلاک7

فانوس ها یک آیتم اصلی دیزاین جایگاه روستیک پلاک 7 هستند

بروز رسانی : 1402.01.21

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *