کارت خوش آمد گویی یا کارت ولکام عروسی

احتمالا برایتان پیش آمده باشد که در مراسم عروسی شرکت کنید و پس از انتخاب میز مورد نظر خود با دیدن تزیینات انجام شده آن شگفت زده شوید. علاوه بر دیزاین میز مهمان با گل آرایی و شمع آرایی، تزیین بشقاب کارت ولکام نیز تاثیر بسزایی در زیبایی میز عروسی دارد.

زوج های جوانی که در زمینه دیزاین های عروسی سخت گیر هستند معمولا در بشقاب مهمان ها بعنوان یادگاری و قدردانی از حضورشان در جشن عروسی، کارتی را بعنوان کارت خوش آمدگویی قرار می دهند.

برای اینکه جشن شما در نظر میهمانانتان باشکوه و خاطره انگیز باشد فقط توجه به منو شام و پذیرایی عصرانه کافی نیست. شما میتوانید با کمی ذوق و خلاقیت عروسی با سلیقه و مبتکر باشید.

مهمان های عروسی شما هر کدام از راه های دور و نزدیکی اومدن تا همراه شما جشن بگیریند. این مراسم شماست و باید به شکلی باشد که نهایت احترام را برای مهمانان عزیزتان قایل شوید.

باغ پلاک هفت این امکان را برای شما عزیزان در نظر دارد که با سلیقه ی خودتان کارت ولکام را سفارش دهید و مهمانانتان را شگفت زده کنید.

نکته

ولکام کارت عروسی علاوه بر تشکر از مهمان ها، جنبه زیبایی میز و بشقاب های  مهمان ها را نیز دارد.

اما نکته مهم در انتخاب ولکام کارت، شکل کلی آنهاست. با کمی ذوق و سلیقه می توانید کارتی متفاوت برای خوش آمدگویی به مهمان های عروسی خود انتخاب کنید. مثلا رنگ و مدل آن را با کارت عروسی تان هماهنگ انتخاب کنید. به ویژه اگر کارت عروسی رنگی با مدل و تم رنگی خاصی را انتخاب کرده اید.

در ادامه این مطلب نمونه هایی از کارت های ولکام ، اجرا شده در باغ پلاک هفت را میتوانید ببینید.

کارت های ولکام ، اجرا شده در باغ پلاک هفت را میتوانید ببینید

کارت های ولکام ، اجرا شده در باغ پلاک هفت را میتوانید ببینید

کارت های ولکام ، اجرا شده در باغ پلاک هفت را میتوانید ببینید01

کارت ولکام ، اجرا شده در باغ پلاک هفت را میتوانید ببینید

نمونه های بیشتر عکس را میتونید در گالری ببینید

گالری

بروز رسانی : 1402.01.21

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *