ورودی فانتزی در مراسم عقد و عروسی

مراسم ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در طول زندگی افراد برایشان رخ می دهد. جذاب ترین بخش عروسی هم مراسم ورودی فانتزی به تالار در ابتدا و عروس کشون است که در پایان شب مهمان ها عروس و داماد را تا منزلشان همراهی می کنند.

اگر به فکر یک آیتم جذاب برای مهمان های مراسمت هستی یا میخوای ورودی مراسمت متفاوت باشه میتونید با رنت ماشین های کلاسیک و البته شیک، روان و ایمن بروید.

نکات

یکی از مهم ترین موارد در انتخاب باغ یا تالار ورودی فانتزی آن است. این مورد باید یه گونه ای باشد که در واقع دعوت کننده به مراسم باشد.

نکته ی دیگر در یک ورودی فانتزی این است که دیزاین آن به صورتی باشد که در عکس ها و فیلم ها نمای زیبایی داشته باشد. در صورت دیزاین حساب شده و خوب ،مهمانان در مراسم شما به این قسمت از باغ یا تالار علاقه ی خاصی نشان میدهند . پس آن را دست کم نگیرید.

یک ورودی فانتزی نباید مهمانان را گیج کند . باید به گونه ای باشد که بتواند راهنمای مسیر برای مهمانان عزیز شما باشد .

باغ پلاک هفت

دیزاین ورودی باغ پلاک هفت به سبک روستیک  این امکان را به شما میدهد. که در زمان ورودتان به مراسم و حین آتش بازی فیلم ها و عکسهای منحصر به فردی در خاطراتتان ثبت شود. فراموش نکنید ولکام کارت شما نیز میتواند دقیقا در ورودی سالن قرار بگیرد.

در باغ پلاک هفت که بیشتر تم باغ به سبک روستیک میباشد .یکی از متفاوت ترین وردی ها را میتوانید داشته باشید .دیزاین ورودی فانتزی پلاک هفت با تم روستایی فانوس ها و چوب و گل های طبیعی حس صمیمی به مهمانان شما میدهد.

 

شما میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر از فضای زیبای باغ پلاک هفت به  گالری اینجا کلیک کنید

بروز رسانی 23 فرودین 1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *