10 عکس یادگاری عروسی که حتما باید داشته باشید

عکسهای عروسی باید یادآور لحظات شاد و افراد با ارزش شما باشند. جوری که اگر سالها بعد خواستید عکسها را تماشا کنید با دیدنشن لبخند به لبتان بیاید. در این مقاله درباره 10 عکس یادگاری عروسی که زوج ها باید داشته باشند به مختصر توضیح داده ایم ،امیدواریم مفید باشد.

داستان عشق حماسی

در جستجوی یک عکاس عروسی ، احتمالاً سبک عکاسی مورد علاقه خود را محدود کرده اید. اما آیا به عکس های واقعی که دوست دارید از روز عروسی خود داشته باشید فکر کرده اید؟ اکثر عکاسان در برخی موارد با شما گفتگو می کنند تا عکس های عروسی را استنباط کنند که می خواهید مطمئن شوید که در روز شما گرفته شده است. برخی از تصاویر از روز بزرگ شما وجود دارد که می خواهید برای همیشه آنها را ارزشمند نگه دارید و هر عکاسی که ارزش آنها را بداند سعی می کند کاملاً برای شما ثبت کند. 

  1. آماده شدن

یکی از 10 عکس یادگاری عروسی آن لحظات ارزشمند، عصبی و هیجان‌انگیز قبل از عروسی هستند. اگر گرفتن عکس های عروسی از هر دو طرف جشن عروسی در حین آماده شدن برای شما مهم است، پس یا عکاسی را انتخاب کنید که با عکاس دوم همراه باشد یا مطمئن شوید که زمان کافی برای بازدید از هر دو طرف در صبح وجود دارد. همچنین زمان‌بندی خود را با عکاسان خود به اشتراک بگذارید تا اگر می‌خواهید تصاویری از خود در حال آرایش کردن داشته باشید، عکاس بداند چه زمانی شما آنجا خواهید بود.

  1. لباس عروس 

احتمالاً از انتخاب لباسی که در روز عروسی خود بپوشید عذاب کشیده اید. شما همچنین احتمالاً چندین گزینه را قبل از انتخاب را امتحان کرده اید. از عکاس خود بخواهید که انتخاب نهایی شما را با شکوه تمام ثبت کند. یا در مکانی زیبا آویزان شود یا در جایی که به نظر می رسد بهترین است، روی بدن شما. ثبت تزیینات و جزئیات واقعاً به شما یادآوری می کند که پوشیدن آن لباس چه حسی را زمانی که به عکس های عروسی خود نگاه می کنید، به شما یادآوری می کند.

10 عکس یادگاری عروسی

  1. عکس های گروهی

بسته به سبک عکاسی که انتخاب کرده اید (و این به ویژه برای کسانی که سبکی صریح را انتخاب کرده اند صادق است) ممکن است احساس کنید که عکس های گروهی ممکن است بیش از حد صحنه سازی شده باشند. شما عکاس خود را بر اساس سبک او انتخاب خواهید کرد که به شما بینشی در مورد نحوه برخورد آنها با عکس های گروهی می دهد. اما وقتی به شما می گوییم که می خواهید عکس هایی از مجموعه های خاصی از افراد با هم در روز داشته باشید، لطفاً به ما اعتماد کنید. فرقی نمی‌کند خاله‌ها، دوستانی از دانشگاه و یا صرفاً جشن عروسی شما باشد. به این فکر کنید که می‌خواهید این عکس‌ها چه شکلی باشند، اما مهم‌تر از همه، مطمئن شوید که می‌خواهید در آن‌ها چه کسی باشید.

  1. عکس های عروسی خانوادگی

 عکس‌های خانوادگی در نهایت بیشترین ارزش را برای این زوج دارند. بنابراین هر خانواده ای که به نظر شما می رسد، آنها را جمع کنید و چند عکس عروسی با هم بگیرید.10 عکس یادگاری عروسی

  1. رسیدن به مراسم شما

لحظه ای که به نظر می رسد همه اعصاب و شادی در کنار هم قرار می گیرند – این یک بخش ضروری از روز برای مستندسازی است. همچنین لحظه‌ای است که نیمه‌ی دیگر شما نمی‌تواند آن را ببیند، بنابراین آن را روی دوربین بگیرید تا مطمئن شوید که چقدر هیجان‌زده بودید! پس از این مرحله، احتمالاً اشک‌های هیجان‌انگیز نیز وجود دارند، بنابراین زمان خوبی برای گرفتن عکس است.

  1. تصویر های کنفتی/خروجی از مراسم

هیچ چیز شادتر از یک عکس خروج از مراسم نیست – بالاخره این کار را انجام داید. شما ازدواج کردید! و اکنون سرگرمی می تواند با یک مهمانی عظیم آغاز شود. شات های کانفتی باید در بالا باشد . و ما در مورد لبخندهای روی صورت شما و همچنین خود کانفتی صحبت می کنم.

  1. دسته گل

متأسفانه دسته گل شما احتمالا بیشتر از یک هفته در بهترین حالت دوام نمی آورد. مگر اینکه بخواهید از گلهای خشک برای دسته گل خود استفاده کنید، بنابراین مطمئن شوید که تصاویر دوست داشتنی زیادی از آن از همه جهات دارید. معمولاً یک “پشت” نیز وجود دارد، بنابراین از گلفروش خود بپرسید آن را به کدام سمت باید نگه دارید.10 عکس یادگاری عروسی

10 عکس یادگاری عروسی

  1. تصویر محل برگزاری 

اغلب بیشتر کارهای مربوط به برنامه ریزی عروسی شما به شکل ظاهری محل برگزاری شما ختم می شود – میزها، چیدمان مکان ها، گل ها، همه ایده های شما به اینجا ختم می شود تا مهمانان از آن لذت ببرند. عکاس شما معمولاً قبل از دیدن مهمان‌ها به مکان شما می‌رود تا یک عکس شگفت‌انگیز از تنظیمات بگیرد اما مطمئن شوید که این موضوع را با آنها در میان گذاشته‌اید – به خصوص اگر جزئیات واقعاً برایتان مهم هستند.

10 عکس یادگاری عروسی

  1. اولین رقص شما

وقتی محیط شما به این جادویی است – گرفتن عکس از اولین رقص شما ضروری است. برای بسیاری از مردم، انجام اولین رقص بسیار استرس زا است، چه رسد به اینکه از آن عکس گرفته شود. اما من به شما قول می‌دهم که در آن روز، آنقدر لذت خواهید برد که حتی به آن اهمیت نمی‌دهید. آنقدر سرشار از شادی خواهی بود که میخواهی تمام شب جوراب هایت را برقصی. و اولین رقص شما همیشه می تواند شامل جشن عروسی و مهمانان شما نیز باشد! لازم نیست فقط شما دو نفر در پیست رقص باشید.

  1. اولین بوسه شما به عنوان یک زوج متاهل

در روز عروسی شما بوسه های زیادی وجود خواهد داشت. بنابراین احتمالاً این موردی نیست که لازم باشد به آن اشاره کنم، زیرا امیدواریم از انتخاب تصاویر غافل شوید. این یک راه خوب برای شروع شکار شما برای همیشه است .عکاسی را پیدا کنید که بتواند این لحظات کوچک عشق واقعی را برای عکس های عروسی شما ثبت کند. بالاخره این موضوع به یاد ماندنی و مهمی است. 10 عکس یادگاری عروسی

بروز رسانی: 29/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *