عروسی در فضای باز یا داخلی

چگونه انتخاب کنیم عروسی های داخلی در مقابل فضای باز: 

عروسی در فضای باز یا داخلی سوالی است که زوج ها برای برگزاری مراسمشان باید آن را در نظر بگیرند. واقعیت این است که با یک فضای رویداد داخلی کنترل بیشتری بر محیط خود دارید. این همیشه تحت کنترل آب و هوا است و در برابر آب و هوا مقاوم است، می‌توانید بدون اینکه فکر کنید آیا باد همه چیز را خراب می‌کند یا خیر، روی دکور خود پرهیز کنید، و می‌ توانید کیک خامه‌ای خود را بدون نگرانی از ذوب شدن آن به نمایش بگذارید. شما همچنین سرویس‌ های بهداشتی، امکانات آشپزخانه، و پریزهای برق دارید. و مجبور نخواهید بود که تمام شب حشرات را از بین ببرید یا با موهایتان که به برق لب‌هایتان می‌چسبند دست و پنجه نرم کنید! بنابراین، اگر کمی از شخصیت‌های نوع حساس هستید یا کمی اهل کنترل هستید، رزرو فضای داخلی پذیرش آرامشی جدی برای شما به ارمغان می‌آورد.

همانطور که گفته شد، یک فضای سرپوشیده واقعاً نمی تواند با زیبایی و شکوه مادر طبیعت رقابت کند

از نخلستان های مرتفع چوب قرمز گرفته تا سواحل بکر و باغ های سرسبز، فضای بیرونی عالی پس زمینه ای بی نظیر را فراهم می کند که عکس های عروسی شما را به سطح بالاتری می برد. و اگرچه پذیرایی شما در خارج از خانه خطرات ذاتی دارد، اما اگر شما و نامزدتان از افراد ماجراجوی “یک با طبیعت” هستید، به سادگی هیچ جایگزینی برای رفتن به بیرون از خانه وجود ندارد. شما حتی ممکن است کمی از ناشناخته ها هیجان زده شوید – و داستان های خوبی برای گفتن داشته باشید که اگر عناصر چیزی غیرمنتظره را ارائه می دهند! تا زمانی که یک برنامه اضطراری محکم در اختیار داشته باشید، عروسی شما بدون توجه به آنچه که مادر طبیعت در آستین خود آورده است، شگفت انگیز خواهد بود.

اگر هنوز مردد هستید، این لیست از ملاحظات میزبانی عروسی خود را در داخل خانه در مقابل فضای باز بررسی کنید:

عروسی در فضای باز یا داخل

ملاحظات فضای داخلی:

 • کنترل بیشتر بر عناصر غیرقابل پیش بینی

  همانطور که قبلا ذکر شد، یک فضای داخلی شادی تحت کنترل آب و هوا و بدون نگرانی در مورد باد، خورشید و باران را برای شما فراهم می کند. اگر می‌خواهید از طرح «طرح B» اجتناب کنید، یک پذیرایی در داخل خانه بهترین راه است.

 • تدارکات کمتری برای نگرانی

  مگر اینکه در یک مکان سرپوشیده کاملاً “فضای خام” ازدواج کنید. می توانید با دانستن اینکه پریزهای برق داخلی، سرویس بهداشتی و امکانات آشپزخانه دارید، خیالتان راحت باشد! بیشتر مکان‌های سرپوشیده همچنین دارای پارکینگ در نزدیکی و قابلیت دسترسی با ویلچر هستند.

 • نماهای محدود – و فضای محدود!

  مگر اینکه مکان سرپوشیده شما دارای پنجره هایی از کف تا سقف باشد که مشرف به منظره ای زیبا باشد، دید محدودی از فضای باز عالی خواهید داشت. و اگر یک عروسی بزرگ مثلاً بیش از 400 نفر برگزار می کنید، ممکن است برای پیدا کردن یک مکان سرپوشیده که هم سبک و هم با تعداد مهمانان شما مطابقت داشته باشد، مشکل پیدا کنید .

 • محدودیت های احتمالی دکوراسیون

  باید در مورد محدودیت های دکوراسیون بپرسید. به عنوان مثال، انباری که رزرو کرده‌اید می‌تواند از قلوه‌کشی استفاده کند، اما ممکن است اجازه نداشته باشید چیزی از خروارها آویزان کنید. و در حالی که شما ظاهر نذرهای سوسو زننده را دوست دارید، بسیاری از مکان ها نمی خواهند با خطر آتش سوزی مقابله کنند. با مدیر محل برگزاری خود در مورد چشم اندازی که برای عروسی خود دارید صحبت کنید و قرارداد خود را با دقت بخوانید—شما نمی خواهید هیچ غافلگیری در مورد آنچه می توانید یا نمی توانید در دکوراسیون خود داشته باشید. عروسی در فضای باز یا داخل؟.

 • پذیرایی و کیک شما برای مدت طولانی ظاهر خوبی خواهند داشت.

  علاوه بر راحتی خودتان، نکته خوب در مورد یک فضای داخلی کنترل شده با آب و هوا این است که غذا و شیرینی ها در دمای مناسب نگهداری می شوند و از عوامل محافظت می شوند! بنابراین آن نوار ماست یخ زده را تنظیم کنید، کره را روی آن بیاورید و مطمئن باشید که میز خوراکی شما برای مصرف عمومی در تمام طول شب مناسب است.

 • نور مصنوعی.

  مکان های داخلی که کم نور یا حتی تاریک هستند ممکن است به شدت به نور مصنوعی متکی باشند، به این معنی که می خواهید مطمئن شوید که عکاس شما در گرفتن عکس های داخلی زیبا در آن شرایط مهارت دارد. بخواهید عروسی را در نمونه کار خود ببینید که در مکانی مشابه شما فیلمبرداری شده است.

ملاحظات عروسی در فضای باز:

عروسی در فضای باز یا داخل

 • مادر طبیعت مهمان افتخاری است.

  جذابیت اصلی در یک عروسی در فضای باز قطعا مادر طبیعت است – و او همیشه در بهترین حالت نیست! یک محیط زیبا اغلب با احتمال باران، بادهای قوی که مدل موهای شما را به هم می زند، یا گرما و رطوبت است که معنای جدیدی به عبارت “عرق کردن برای عروسی” می دهد. حداقل، شما می‌ خواهید که پاشمینه یا چتر آفتابی را به عنوان هدیه عروسی برای محافظت از مهمانان خود در برابر عوامل و راحت نگه داشتن آنها در نظر بگیرید!

 • طرح پشتیبان آب و هوای بد را اجرا کنید!

  برای اینکه مطمئن باشید، پیش‌ بینی آب‌ و هوا برای روز عروسی‌ تان را بدانید، مطمئن شوید که به مهمانان خارج از شهرتان هر کمد لباس و نکات سفری را که برای آماده‌ سازی نیاز دارند ارائه می‌دهید، و همیشه یک برنامه اضطراری داشته باشید. محل. فقط به خاطر داشته باشید که “طرح B” همیشه رایگان نیست! ممکن است برای رزرو آن فضای رویداد اضافی “فقط در مورد” پول بسیار هزینه شود. و در حالی که ما عاشق یک پذیرایی چادری خوب هستیم، آن سایبان ها می توانند گران باشند! اگر یک طرح اضطراری این پتانسیل را دارد که بودجه شما را کاهش دهد. ممکن است بخواهید در جشن خارج از منزل خود تجدید نظر کنید.

 • ساده نگه داشتن دکور آسان است!

  یک جشن در ساحل، در بیشه‌های قرمز سایه‌دار، یا در یک باغ سرسبز پر از گیاهان به دکوراسیون بسیار کمی نیاز دارد. که به معنای تلاش بسیار کمی و هزینه اضافی در مورد دکوراسیون شما است. زیبایی طبیعی برای برد! با این حال، باید مراقب پیشرفت هایی که استفاده می کنید باشید. به عنوان مثال، شما نمی خواهید باد شدیدی بر روی قطعات مرکزی بلند شما بکوبد.

 • ممکن است نیاز داشته باشید که اجاره های زیادی را وارد کنید.

  این می‌تواند شامل همه چیز باشد، از میز، صندلی، ملحفه، و ظروف تخت گرفته تا سیستم صوتی و دکور (غیر از اجاره‌های احتمالی دیگر مانند سرویس‌های بهداشتی و ژنراتورهای قابل حمل – چیزهایی که هرگز نباید در مورد آنها نگران باشید، مثلاً در یک سالن عروسی تالار رقص. ).

 • هیچ چیز بهتر از نور طبیعی نیست!

  در حالی که عکاس عروسی شما باید در گرفتن عکس های شگفت انگیز در داخل، خارج از منزل، و در هر زمان روز یا شب ماهر باشد. من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که نور طبیعی رویایی ترین است!

 • چمن بازی!

  از فضاهای باز و در فضای باز برای بازی های سرگرم کننده چمنزار استفاده کنید تا مهمان خود را بین رویدادها سرگرم کنید. مناطق بیرونی نیز بسیار مناسب برای کودکان است، زیرا بچه‌های کوچک می‌توانند آزادانه بدوند در حالی که والدینشان عقب بنشینند و از جشن‌ها لذت ببرند.

 • موجودات خزنده ممکن است وارد شوند.

  بسته به فصل، حشرات و سایر موجودات می توانند “مهمان” ناخواسته در عروسی شما باشند. اگر حشرات یک مشکل بالقوه هستند، شمع‌های سیترونلا یا اسپری‌ های حشره‌ای که به خوبی قرار گرفته‌اند می‌توانند از ناراحتی زیادی برای همه نجات پیدا کنند.

 • یک مراسم در فضای باز را با یک پذیرایی در داخل خانه انتخاب کنید.

  چه کسی می گوید که باید تماماً در داخل خانه یا بیرون بروید؟ اگر آب و هوا اجازه می دهد، با رد و بدل کردن عهد در بیرون و سپس شام و رقص در داخل، از هر دو حالت لذت ببرید. بسیاری از مکان‌های عروسی ترکیبی از فضاهای رویدادهای داخلی و خارجی را ارائه می‌کنند. و جشنی که بین آنها جریان دارد، تغییر منظره‌ای با طراوت را برای مهمانان شما ایجاد می‌کند. عروسی در فضای باز یا داخلی موضوع این است.

 • اگر می توانید یک چادر شفاف برای پذیرایی در فضای باز خود اجاره کنید.

  این واقعاً بهترین گزینه است. شما احساس فضای باز پذیرایی در فضای باز را به همراه یک محفظه زیبا خواهید داشت که از شما و مهمانانتان در برابر عوامل محافظت می کند. چیدمان‌ های گل‌های خیره‌ کننده یا قطعات مرکزی با هزاران فضای سبز را به ارمغان بیاورید. و آن رویداد عالی در فضای داخلی و خارجی را ایجاد خواهید کرد. 

بروزرسانی: 4/آبان/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *