3 راز برای بهترین جشن عروسی شما

حقیقت این است که ما همه چیز را در مورد یک جشن عروسی نمی دانیم. این موضوع تکان دهنده است اما بیایید 3 راز برای بهترین جشن عروسی را پیدا کنیم. هیچ فرد مجردی وجود ندارد که همه چیز را در مورد روابط، ازدواج و مراسمات عروسی بداند. 

برای درک آن، ما 3 راز کمتر گفته شده برای بهترین جشن عروسی شما را در این مقاله برای شما آورده ایم.

راز 1: عروسی یک تجمع گروهی است .

شما نمی توانید یک مراسم عروسی فقط با یک نفر برگزار کنید. در واقع این درست نیست، ما در مورد ازدواج بین دو انسان صحبت می کنیم. بنابراین، علاوه بر زن و شوهر دلیل دیگر عروسی گرد هم آوردن خانواده و دوستان، اجتماع زوجین به مناسبت، نشان دادن احترام و جشن گرفتن در کنار یکدیگر است.

اگر، زمان، پول یا انرژی لازم برای یادگیری همه چیز در مورد هماهنگی یک عروسی را از ابتدا ندارید. باید از یک تشریفات برای هماهنگی های مراسم خود استفاده کنید.

به افراد با تجربه، مشهور و کسانی که برای شما وقت دارند اعتماد کنید. این کار برای تشریفات  شما ضروری است . این موضوع خیلی مهمی است که شاید بعضی زوجین آن را نادیده می گیرند. تشریفات عروسی شما باید به نیازها و ارزش های شما گوش دهند و آنها را در نظر بگیرند.

بین شما و نامزدتان، خانواده‌ هایتان، حساب بانکی ‌تان و فروشندگانتان، هماهنگی های زیادی وجود دارد که باید اتفاق بیفتد تا مراسم عروسی به خوبی پیش برود.

به طور کلی، اگر از همان ابتدا آن را به عنوان یک فعالیت گروهی در نظر بگیرید، نتیجه بهتری به دست می آید.

راز 2: مردم تقریباً به اندازه شما اهمیت نمی دهند.

واقعیت این است که عروسی شما برای هیچ کس به اندازه شما مهم نیست. هر چیزی که می بینید و تجربه می کنید، تمام برنامه ریزی هایی که انجام می دهید، ریختن قلب و روح خود در این روز جادویی برای جشن گرفتن رابطه خود برای شما مهم و فوق العاده ارزشمند است. به هر حال، اینها خاطراتی هستند که تا آخر عمر با خود خواهید داشت.

خانواده و دوستانتان ، شما را بسیار دوست دارند و برای شما بسیار هیجان زده و بسیار خوشحال هستند، اما عروسی شما اولویت شماره یک برای آنها نیست.

گاهی اوقات این خود را به روش های مختلف نشان می دهد، به خصوص در قبل از روز عروسی شما.

اغلب در مورد زوج هایی شنیده ایم که احساسات آسیب دیده را با عباراتی مانند:

  • “آنها باید می دانستند”،
  • “آنها باید این کار را می کردند”،
  • “آنها باید آن را پیشنهاد می کردند” و غیره.

این «بایدها»، این انتظارات، کمی نابجا هستند. همه از دیدگاه شخصی خود به عروسی شما نگاه می کنند و به اندازه شما به آن نزدیک نیستند.

وقتی می فهمید که عروسی شما برای دیگران اهمیتی زیادی ندارد، به شما این حس را می دهد که مکث کنید تا بتوانید فکر کنید و به جلو پیش بروید. “

وقتی این تعاملات کوچک و روزمره تبدیل به یک موضوع بزرگ می شود و از کنترل خارج می شود، همه چیز ممکن است شروع به از هم پاشیدن کند. بیایید خونسردی خود را حفظ کنیم.

3 راز برای بهترین جشن عروسی

راز 3: روی احساسات تمرکز کنید .

این چند معنی مختلف دارد. احساس مردم، نامزد شما، مهمانان شما، واقعاً به چیزهای فوق‌العاده ملموس خلاصه می‌شود.

مطمئن شوید که مردم انگیزه شما را برای انجام کارها در روز مراسم درک می کنند. ما در مورد چیزهایی صحبت می کنیم که شاید شما را واقعاً تحریک می کنند – می تواند قسمت غذا، رقصیدن یا موسیقی باشد.

وقتی می‌پرسید چه چیزی در برنامه‌ریزی عروسی‌ تان مهم است، ابتدا روی احساس‌ ها تمرکز کنید.

غذا برای اکثر افراد بسیار مهم است و موسیقی راه دیگری برای تقویت خلق و خو است، اما این به معنای حذف هر گونه منبع نمایش یا استرس است. 

هنگامی که بودجه شما به یک مشکل تبدیل می شود یا شروع به کم شدن می کند، شما واقعاً باید به واقعیت ها پایبند باشید. چیزی که می دانید درست است.

به طور خلاصه

شماره 1. عروسی یک تجمع گروهی است

بهترین تشریفات عروسی را که می توانید استخدام کنید، واضح با آنها ارتباط برقرار کنید، نیازهای خود را بگویید و به آنها اعتماد کنید. همچنین، سعی کنید از برخی حمایت ها استفاده کنید و حتما همکاری و تفویض اختیار کنید. چه از طریق دوستان یا خانواده، هر چه که لازم باشد، بنابراین شما این کار را به تنهایی انجام نمی دهید.

شماره 2. عروسی شما برای بقیه مهم نیست

اشتباه نکنید،عروسی شما بسیار مهم است، یکی از بزرگترین دوران زندگی شما است، اما برای دیگران آنقدرها مهم نیست . فقط بدانید مهمانان شما در کجای داستان قرار دارند.

شماره 3. روی احساسات تمرکز کنید

بنابراین، این بدان معناست که هنگام برنامه ریزی، روی چیزهایی تمرکز کنید که واقعاً تفاوت ایجاد می کنند. اما همچنین، در پایان مراسم عروسی شما، دیگر مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد، شما ازدواج خواهید کرد. 

تبریک میگوییم ، شما با دانستن این 3 راز برای بهترین جشن عروسی به راحتی برای مراسمتان به خوبی آماده شده اید. و این روز خاطره انگیز را در خاطرتان تا همیشه نگه میدارید.

بروز رسانی: 8/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *