تشریفات تولد پلاک 7

ایده راه اندازی مجموعه پلاک هفت در سال 96 پایه گذاری شد و در تابستان سال 97 این ایده به مرحله اجرا رسید و اولین باغ تخصصی عقد کشور راه اندازی شد،که خیلی سریع مورد استقبال قرار گرفت.  در مجموعه باغ پلاک هفت همه ی تلاش ما و همکاران بر این است که مراسم های شما به نحو احسن و مطابق میل و سلیقه شما برگزار شود زیرا روز تولد یکی از مهم ترین روز زندگی هر فرد است و طبیعتا سطح انتظار بالاست و انتظار دارند که همه چیز عالی و بدون نقص پیش برود و هزینه ها با بودجه ی مدنظرشان سازگار باشد ، از طرفی تک تک صحنه های مراسم ثبت می شود . تشریفات تولد پلاک 7 شما را از این بابت خاطر جمع میکند که تمام مراسم شما به بهترین شکل برگزار شود.

 

تشریفات مجالس چه کار میکنند؟

موسسات خدمات مجالس و تشریفات تقریبا بعد از سال 1380 رونق زیادی گرفتند و استفاده از خدمات آنها برای نظم بخشیدن و سریع تر پیش رفتن کارهای مربوط به یک مجلس رایج شد. اوایل بیشتر برای برگزاری مراسم عقد یا عروسی به این موسسات مراجعه می شد. ولی در ادامه حوزه کار تشریفات گسترش پیدا کرده و شامل مراسم نامزدی و برگزاری جشن تولد و سالگرد و سایر مراسمات نیز گردید.

تشریفات و خدمات مجالس موسساتی هستند که تمام امکانات لازم برای برگزاری یک مراسم از جمله عروسی ، برگزاری نامزدی ، برگزاری جشن تولد و تمام جشن ها و مراسمات و همایش ها و سمینارها را فراهم می کنند.

مزیت داشتن تشریفات برای مجالس

همانطور که همه میدانیم برنامه ریزی برای مجلس مخصوصا عروسی و عقد و تولد کار سخت و پر دردسری است. اینکه برای تمام آیتم های مورد نظر مجلس خودمان به شخصه بخواهیم  پیگیری و انتخاب کنیم کار وقت گیری است.همچنین گاهی اوقات اعتماد به تشریفات کار سختی است. پس این کار را با تحقیق و بررسی کامل به یک برنامه ریز و تشریفات خوب بسپارید و از استرس برگزاری مراسم دور باشید . این مراسم شماست و قرار است به بهترین شکل برگزار شود پس نگران نباشید.

امروزه انتخاب باغ برای برگزاری مراسم عقد یا عروسی و تولد یک ایده ی خوب است. مراسمی که در فضای باز در میان درختان و گلهای طبیعی باشد خیلی جذاب است. مخصوصا که به زودی وارد فصل گرم سال میشویم و مراسم در باغ عقد پلاک 7 میتواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

تشریفات تولد پلاک 7

مشاوره

1-یکی از خدمات اصلی تشریفات تولد پلاک 7 جهت رفاه حال مراجعه کنندگان عزیز دریافت مشاوره در راحت ترین و سریع ترین زمان ممکن است. که از 3طریق حضوری،آنلاین و تلفنی امکان پذیر است .

پیشنهاد ما برای دریافت مشاوره ، مشاوره حضوری است . زیرا شما می توانید فضا را از نزدیک مشاهده کرده و علاوه بر دریافت پیش فاکتور و آشنایی با ریز قیمت ها از نمونه کارهای مختلف هم دیدن فرمایید .

اما به دلیل اینکه شاید مراجعه حضوری برای تمام افراد مقدور نباشد تیم پشتیبانی باغ عقد به صورت تلفنی اطلاعات را در اختیار شما می گذارند. و خبر خوب اینکه حتی در صورت عدم برقراری ارتباط به صورت 24 ساعته شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت و  اینستاگرام به صورت آنلاین در قسمت هایلایت ها به دست آورید .

برگزاری تخصصی مراسمات

2-یکی از دیگر خدماتی که در تشریفات تولد پلاک 7 انجام می شود. برگزاری تخصصی مراسمات عقد است و یکی از افتخارات ما این است که باغ عقد پلاک 7 اولین باغ تخصصی عقد در کشور است .

مراسمات زیر 200 نفر

3-خدمت دیگر ما برگزاری مراسمات کمتر از 200نفر می باشد .

برگزاری جشن عقد با تعداد مهمان های محدود که شاید قبل از همه گیری کرونا در سنت ما ایرانی ها باب نبود. اما بعد از این بیماری بت این کار شکسته شد و برگزاری مراسم با تعداد محدود مورد قبول و تایید همه قرار گرفت . تشریفات تولد پلاک 7 میتواند این اطمینان را به شما دهد که مراسم بدون کم و کسری برگزار شود.

در برگزاری مراسم با تعداد محدود باید به چند نکته توجه کنیم :

1-3-تناسب تعداد مهمان ها با فضای تالار یا باغ:

به طور مثال اگر تعداد مهمان های شما 100نفر باشد و یک باغ با ظرفیت 500نفر را انتخاب کردید. هرچقدر که دیزاین ، پذیرایی و موزیک خوب انتخاب شده باشد و سطح بالایی از خدمات را شامل شود . به دلیل متناسب نبودن فضای برگزاری با تعداد مهمان ها احساس سرد بودن مراسم قالب می شود. و آن شور و احساسی که از یک جشن انتظار دارید به مراسم منتقل نمی گردد .

تشریفات تولد پلاک 7

2-3-میزان رسیدگی به مهمان ها:

به دلیل محدود بودن تعداد ، کم کاری در رسیدگی و یا توجه و رسیدگی مناسب در مراسم کاملا به چشم می آید. زیرا با توجه به تعداد،دلیل و توجیهی برای عدم رسیدگی وجود ندارد .

3-3-برنامه ریزی و نظم در انجام مراسم:

در یک جشن پرتعداد به دلیل همهمه و تعداد بالای مهمان ها قطعا نا هماهنگی و بی برنامگی کمتر به چشم می آید ، اما اگر این ناهماهنگی و بی برنامگی در مراسم با تعداد پایین بیفتد بسیار مشهود و زننده است و ناکارآمدی تیم اجرای مراسم را برای ما متذکر می شود .

موارد دیگری نظیر 3مورد بالا وجود دارد که در برگزاری مراسم با تعداد مهمان های محدود تاثیر زیادی می گذارد. مانند : لوکیشن و دسترسی-امنیت مراسم-داشتن فضای نیمه خصوصی.

به جرعت تیم تشریفات تولد پلاک 7 در این زمینه با داشتن تجربه فراوان و با در نظر گرفتن کلیه موارد بهترین مجری برای این مراسم ها است .

بروزرسانی:12/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *