لباس مناسب برای ساقدوش

شما می خواهید ساقدوش های خود را راضی نگه دارید، بنابراین انتخاب لباس ساقدوش مناسب برای آنها بسیار مهم است. انتخاب لباس مناسب برای ساقدوش ها تاثیر زیادی در بهتر شدن عکسها و تم عروسی شما دارد.

ما بهترین توصیه ها را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم بهترین لباس ساقدوش عروس را برای هر شکلی پیدا کنید.
بعید است که همه ساقدوش‌ های شما دقیقاً استایل، شکل، اندام و قد یکسانی داشته باشند – آن‌ها قست هایی از بدنشان را دارند که می‌خواهند برجسته کنند، و قسمت هایی که می‌خواهند پنهان کنند. پس حواستان به نحوه انتخاب لباس ساقدوش های مناسب برای دختران خود باشد ، تا آنها در روز عروسی شما تا حد ممکن احساس شادی و اعتماد به نفس داشته باشند.


چگونه لباس مناسب ساقدوش عروس را انتخاب کنیم

شما ساقدوش های خود را انتخاب کرده اید زیرا آنها صمیمی ترین دوستان شما هستند. آنها دخترانی هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید و به نوبه خود به شما اعتماد می کنند تا در روز عروسی خود ظاهری شگفت انگیز داشته باشید.

خوشبختانه، زمان پوشیدن لباس‌های یکسان به ساقدوش‌ هایتان گذشته است. این بسیار جذاب تر و متداول تر است که دختران خود را با لباس های فردی بپوشانید که واقعاً به آنها می آید.

لازم نیست رنگ ها هم رنگ باشند. شما می توانید به دنبال یک افکت بروید و به ساقدوش های  خود در سایه های مختلف صورتی بپوشید، که از روشن ترین رژگونه تا عمیق ترین فوشیا را شامل می شود.

 

قد لباس ساقدوش ها

همانطور که مشخص است قد ساقدوش های شما امکان ندارد به یک اندازه باشد ، پس برای انتخاب لباس آن ها باید قدهای مختلف را در نظر گرفت.

شما قد بلندی می خواهید که دخترانتان را متملق کند. اگر یکی از ساقدوشهای شما یک جفت سنجاق افسانه‌ای دارد که از نشان دادن آن‌ها خوشحال است، به او اجازه دهید آن را نشان دهد.

اگر شخص دیگری مچ پاهای خود را دوست دارد اما به بقیه پاهای خود علاقه چندانی ندارد، به او این امکان را بدهید که لباس قد مورد نظرخودش را بپوشد.

البته، اگر ترجیح می دهند پاهای خود را به طور کلی پنهان نگه دارند، پس به سراغ یک لباس مجلسی قد بلند بروید.  آنها احساس شادی و آرامش بیشتری خواهند داشت، که باعث می شود در عکس های عروسی شما راحت تر به نظر برسند .

 

در مورد نیم تنه ها چطور؟

سلیقه ی هر کس متفاوت است، و لباس ساقدوش‌ها که شکل ساعت شنی دوست شما را می‌سازد، ممکن است برای لباسی که خیلی باریک است، خوشایند نباشد.

 نترسید، بسیاری از سبک های مختلف برای تملق همه چهره های دختران شما وجود دارد.

 

لباس ساقدوش برای بالاتنه کوچکتر

یقه هالتر برای ساقدوش هایی با نیم تنه کوچک که می خواهند بازوها و شانه های زیبای خود را برجسته کنند عالی است. هر کس با بالا تنه بزرگ باید از این مدل اجتناب کند، به خصوص دخترانی که شانه های پهن دارند، زیرا آنها را بزرگتر نشان می دهد.

لباس‌ های بند اسپاگتی برای دخترانی که لباس‌های کمتری در بالا دارند نیز عالی هستند. آنها سبک، زنانه و زیبا هستند.

گزینه دیگر یقه روپوش است. این باعث می‌شود که نیم تنه حجم بیشتری داشته باشد و برای دختران گلابی شکل خوب است. ساقدوشان ریزگرد باید یقه قایقی را نیز امتحان کنند که مستقیماً در بالای آن قرار دارد.

 

لباس ساقدوش برای اندام های بالاتنه بزرگتر

اگر ساقدوشانی دارید که نسبت به بالا تناسب بیشتری دارند، آن ها را با یقه اسکوپی بپوشید. این باعث می‌شود که  بالاتنه آن‌ها صاف شود و ظاهری خوش فرم در عکس‌های شما به آن‌ها ببخشد.

مطمئن شوید که همه لباس‌های زیر حمایتی مناسبی نیز دارند، تا لباس‌های انتخابی شما به همان شکلی که باید آویزان شوند!

 

لباس های ساقدوش همه کاره

یقه‌های دلبر همیشه یک انتخاب محبوب برای لباس‌های ساقدوش عروس هستند و با تمام هیکل‌ها، شکل‌ها مطابقت دارند. اگر این چیزی است که شما می‌خواهید، و این توهم را ایجاد می‌کند که سطح بالایی داشته باشید.

لباس‌ های بدون بند برای دخترانی که بالاتنه متوسطی دارند، بهترین هستند. خیلی کوچک هستند و فقط با سینه صاف، خیلی بزرگ به نظر می رسند و در همه جا ریخته می شوند، که بسیار ناخوشایند است.

از دخترانتان بخواهید لباس های خود را بپوشند و آنها را فراموش کنند – پوشیدن یک لباس بدون بند هر دو دقیقه یک ظاهر خوب نیست و پوشیدن آن در تمام روز راحت نیست.

مدل خارج از شانه یکی دیگر از سبک هایی است که برای همه ساقدوش ها خوب است، مگر اینکه بازوهای سنگینی داشته باشند. اگر چنین است، غلاف یا شانه بالا انداختن را در نظر بگیرید.

مدل خارج از شانه یکی دیگر از سبک هایی است که برای همه ساقدوش ها خوب است

یقه لباس

یقه‌های دلبر همیشه یک انتخاب محبوب برای  لباس‌های ساقدوش عروس هستند و با تمام هیکل‌ها، شکل‌ها و سینه‌ ها مطابقت دارند. این سبک چیزی است که برای دختران با هر شکل و اندازه متفاوت جذاب است.

اگر نگران این هستند که شانه‌هایشان کاملاً در معرض دید قرار گیرند، می‌توانید به آن‌ها یک بسته بندی یا شانه بالا انداختن بدهید تا احساس راحتی بیشتری کنند. یک لباس مناسب کمر را می‌چرخاند و توهم یک ساعت شنی را ایجاد می‌کند که بسیاری از خانم‌ ها آن را دوست دارند.

 

لباس ساقدوش یک شانه

این یک گزینه خوب برای ساقدوش هایی با فرم پهن تر است، زیرا این طرح باعث می شود شانه ها کوچکتر و نزدیکتر به هم دیده شوند. اگر ساقدوش های شما بازوهای سنگینی دارند، از یقه یک شانه خودداری کنید، زیرا این کار می تواند آنها را برجسته کند. لباس‌های یک‌ شانه روی اکثر فرم‌های بدن کار می‌کنند، بنابراین اگر ساقدوش‌های زیادی دارید، این یک انتخاب متحدکننده عالی است. اطمینان حاصل کنید که همه آنها سوتین های حمایتی دارند که به اندازه کافی راحت هستند تا در طول روز بپوشند.

این یک گزینه خوب برای ساقدوش هایی با فرم پهن تر است

لباس ساقدوش یقه V

یقه V روی لباس ساقدوش عروس به کاهش پهنای سینه و کشیده شدن گردن کمک می کند. برای دخترانی که بالاتنه  بزرگتری دارند عالی است، اگر ساقدوش های شما بازوهای بزرگتری دارند، این برش انتخاب خوبی است.

این شکل به طور کلی چاپلوسی است، اما مراقب برش باشید. یقه V بسیار بلند می تواند سینه بزرگ را آویزان کند، در حالی که یک یقه V بسیار نمایان می شود، به خصوص در مراسم عروسی. همچنین به خاطر داشته باشید که یقه V پهن به ایجاد تعادل در شکل گلابی کمک می کند.

یقه V بسیار بلند می تواند سینه بزرگ را آویزان کند

لباس ساقدوش یقه بلند

یقه بلند، شفاف یا توهمی یک ترند بزرگ عروس است و اکنون راه خود را به ساقدوش‌ها نیز باز کرده است. این به دختران شما ظاهر رسمی بیشتری می دهد در حالی که با وجود پوشیده بودن، همچنان جذاب به نظر می رسند. یقه‌های بلند بدون اینکه بیش از حد بالا باشند، ظاهری زیبا دارند. این برش به ویژه در دخترانی با استخوان ترقوه قوی به خوبی کار می کند.

یقه بلند، شفاف یا توهمی یک ترند بزرگ عروس است و اکنون راه خود را به ساقدوش‌ها نیز باز کرده است

انتخاب لباس زیر مناسب

فراموش نکنید که برای اینکه یک لباس واقعاً زیبا به نظر برسد، ساقدوش‌های شما باید لباس زیر مناسبی بپوشند .

اول از همه – لباس زیر مناسب را انتخاب کنید. بدون تسمه یا قابل تنظیم برای گردن آویزان و اطمینان حاصل کنید که بند ها نشان داده نمی شوند، این در عکس های عروسی یک نه واقعی است. همچنین، لباس‌های زیر رنگی برهنه در عکاسی با فلاش زیر یک لباس شفاف ظاهر نمی‌شوند، در حالی که لباس‌های زیر سفید نشان داده می‌شوند.

با ساقدوش‌هایتان با لباس‌هایی که آنها را متملق می‌کند رفتار درستی داشته باشید و در روز عروسی شاد و خندان به نظر برسید. شما می خواهید که همه اوقات خوشی داشته باشند و مطمئن شوید که دخترانتان به بهترین شکل ظاهر می شوند، بخش بزرگی از یک روز عروسی موفق است.

بروزرسانی:13/آذر/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *