آیا دعوت کردن فرزندان در عروسی الزامی است؟

تصمیم گیری در مورد دعوت کردن یا عدم دعوت فرزندان به عروسی یک تصمیم عمیقاً شخصی است که به عوامل زیادی بستگی دارد! نکته کلیدی در اینجا این است که این موضوع را زودتر با شریک خود حل کنید و به یک توافق واحد برسید. سپس، به مهمانان خود اجازه دهید موضع خود را به شیوه ای دقیق و در عین حال برازنده بدانند. هرچه زودتر بهتر باشد، زیرا ممکن است والدین نیاز به تمهیدات خاصی داشته باشند.

به خاطر داشته باشید که لازم نیست ذهنیت همه یا هیچ را اتخاذ کنیدمی‌توانید برای دوستان نزدیک و خانواده‌تان استثناهای استراتژیک قائل شوید ، مثلاً فقط دختر گل و صاحب حلقه ‌تان را به مهمانی دعوت کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که عروسی های محلی انجام یک رابطه فقط برای بزرگسالان را بسیار آسان تر می کند

اگر عروسی در خارج از شهر یا مقصد برگزار می کنید، اگر والدین نتوانند بچه ها را همراه خود بیاورند، شرکت در آن برای والدین بسیار سخت تر است. سبک عروسی نیز مهم است: بچه‌ها به سادگی از یک جشن کراوات سیاه در اواخر شب به اندازه یک عروسی آفتابی در فضای باز راضی نمی‌شوند.

هر تصمیمی که می‌گیرید، می‌خواهید در دعوت‌ نامه  خاص خود را بنویسید که چه کسی دعوت شده است و چه کسی دعوت نشده است.

اگر یک رویداد بدون بچه را انتخاب کرده اید، از آن به عنوان “جشن مخصوص بزرگسالان” یاد کنید و فقط نام بزرگترها را روی پاکت نامه و برگه دعوت نامه بنویسید. اگر همه را دعوت می‌کنید، افزودن عبارت «و خانواده» بعد از نام والدین روی پاکت، این موضوع را روشن می‌کند، و همچنین نام‌های فردی کودکان را به دعوتنامه اضافه می‌کند. همچنین می‌توانید به این نکته توجه داشته باشید که “تعداد X صندلی به افتخار شما رزرو شده است” تا واضح باشد.دعوت کردن فرزندان در عروسی نکات مهمی دارد در ادامه با ما همراه باشید.

نکته :

 اگر فقط بزرگسالان را انتخاب می‌کنید، اما می‌خواهید از سوالات و احساسات آسیب‌دیده اجتناب کنید، یک خط توضیحی یا یادداشت شخصی‌ شده را به پایین دعوت‌نامه عروسی خود اضافه کنید. ما عاشق عبارت عروسی مخصوص بزرگسالان هستیم که در اینجا یافت می شود .

برای کمک به تصمیم‌ گیری، در اینجا چند مزیت و مضرات دعوت از بچه‌ها به عروسی‌تان آورده شده است:

والدین و دوستان شما از این انتخاب قدردانی خواهند کرد.

پیدا کردن مراقبت از کودک می تواند برای والدین دشوار باشد. و اگر آنها مجبور به شرکت در مراسم عروسی شما بدون بچه‌ها شوند، این احتمال وجود دارد که نتوانند یک پرستار بچه برای شب تامین کنند – به خصوص اگر برای شرکت در این مراسم سفر می‌کنند. این بدان معناست که آنها روز بزرگ شما را نیز از دست خواهند داد. اجازه دادن به کودکان در مراسم عروسی به والدین این امکان را می دهد که از یک شب انفرادی لذت ببرند، یا بسته به موقعیت منحصر به فرد خود، بچه ها را به صلاحدید خود همراه کنند.

دعوت کردن فرزندان در عروسی

راه های خلاقانه زیادی برای سرگرم کردن بچه ها وجود دارد .

ایجاد فضایی مناسب برای کودکان در عروسی هرگز آسان‌تر نبوده است، زیرا ایده‌های خلاقانه زیادی برای سرگرم کردن جوانان و نوجوانان وجود دارد! فرقی نمی‌کند بازی‌ های چمن‌زنی را راه‌ اندازی کنید، کاردستی‌ ها و رنگ‌آمیزی‌ ها را روی میز بچه‌ ها تنظیم کنید. یا ترکیب دی‌جی را با آهنگ‌های دوست‌داشتنی برای بچه‌ها داشته باشید، می‌توانید مطمئن باشید که بچه‌های عروسی شما خوشحال خواهند شد.

عصبانیت ها معمولا در نامناسب ترین زمان ها بروز می کنند.

از اولین رقص شما گرفته تا دوست‌داشتنی‌ترین سخنرانی‌ها، عروسی‌ها پر از لحظات معنادار هستند. که به کودکان فرصت های زیادی برای “زنگ زدن” می دهد. اگر تصمیم دارید بچه ها را به عروسی خود دعوت کنید، بهتر است نگرش خود را به جریان بیاندازید. هرگونه خرابی غیرمنتظره را به عنوان اضافات خنده دار به ویدیوی عروسی خود مشاهده کنید که بعداً به آن خواهید خندید. حتی می‌توانید با والدین و دوستان خود در میان بگذارید که اگر عصبانیت‌های نابهنگام اتفاق بیفتد. قدردانی می‌کنید که بچه‌ هایشان را به‌سرعت به قسمت دیگری از محل برگزاری مراسم همراهی کنند.

بچه ها به تعداد مهمان ها اضافه میشوند هم به بودجه می افزایند.

مهم نیست که مهمان چقدر کوچک باشد، آنها همچنان به نتیجه شما اضافه خواهند کرد. تعداد شرکت کنندگان در مراسم عروسی شما نه تنها اندازه محل برگزاری شما را تعیین می کند. بلکه میزان غذایی که باید تهیه کنید را نیز تعیین می کند. اگر بودجه شما در حال حاضر محدود است، این دلیل کافی برای محدود کردن لیست مهمانان فقط برای بزرگسالان است.

اگر تصمیم دارید بچه‌ ها را به عروسی خود دعوت کنید، در اینجا چند راه خلاقانه برای برگزاری یک رویداد فوق‌العاده مناسب برای بچه‌ها وجود دارد!

ارائه مراقبت از کودک

اگر می‌توانید آن را تغییر دهید، شرکت‌های شگفت‌انگیزی برای مراقبت از کودکان وجود دارد، مانند شادی همیشه خنده در کالیفرنیا. آنها در واقع شخصیت‌های افسانه‌ای را می‌فرستند تا کودکان را با فعالیت‌ های عجیب و غریب مسحور نگه دارند تا بزرگسالان بتوانند آرام بنشینند و استراحت کنند. پریان، دزدان دریایی یا دیگر شخصیت‌ های خارق‌العاده با نمایش‌های جادویی، نقاشی چهره، چرخاندن بادکنک، بازی‌های در فضای باز، مسیرهای با موانع و موارد دیگر به رویداد شما می‌رسند. 

یک «پلی استیشن» را کنار هم بگذارید

با ایجاد یک «پلی استیشن» کامل برای مهمانان کوچک خود، میز سنتی کودکان را یک درجه بالا ببرید! ایده‌ها در اینجا بی‌پایان هستند، اما قطعاً فراتر از کتاب‌های رنگ‌آمیزی و مداد رنگی اولیه هستند. می‌توانید یک ایستگاه کاردستی راه‌اندازی کنید و اجازه دهید بچه‌ها با پاک‌کننده‌ های لوله، پوم پوم‌ها و چوب‌ های چسب دیوانه شوند. حتی می توانید بزرگ شوید و چند بازی آرکید قدیمی را اجاره کنید! از پین بال تا پیک من، همه بچه ها – پیر و جوان – خوشحال خواهند شد.

غذای مناسب برای کودکان ارائه دهید

احتمال اینکه کودکان یک بشقاب کامل از برنج و کباب بخورند بسیار اندک است، بنابراین با تهیه غذاهای انگشتی مناسب برای کودکان که واقعاً از آنها لذت خواهند برد، منو را مخلوط کنید. از غذاساز خود در مورد سفارشی کردن منوی کودک با چیزهایی که نه تنها می خورند، بلکه هیجان زده می شوند، بپرسید! از سیخ‌ های میوه‌ای رنگارنگ گرفته تا یک میز تاکوی تعاملی که خودتان درست کنید. تا دسر، غذا را سرگرم‌ کننده می‌کند و بچه‌ ها را سرگرم می‌کند – و حتی غذا می‌خورند! 

بروزرسانی: 4/آبان/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *