اکسسوری ضروری برای عروس روستایی

تم عروسی روستایی یکی از محبوب ترین تم ها برای زوج های امروزی است. فهمیدن دلیلش هم سخت نیست. ظاهر و احساس یک عروسی روستایی می تواند آنقدر صمیمی و شخصی باشد که بسیاری از مردم آن را غیر قابل مقاومت می دانند. چه یک رابطه عاشقانه جدید با همه چیزهای روستایی داشته باشید یا یک دختر روستایی متولد و پرورش یافته باشید، اینها اکسسوری عروسی روستایی ضروری شما هستند!

دسته گل وحشی

اگر شما یک عروس روستایی هستید، دسته گل هایی را دوست خواهید داشت که ظاهر وحشی تری دارند. و این دسته گل ها را به آرایش های جمع و جورتر و گرد ترجیح می دهید. با استفاده از طیف گسترده ای از گل ها در اندازه های مختلف – هم برای اندازه سر گل و هم برای طول ساقه ها، این ظاهر را ایجاد کنید. 

شما در نهایت با یک جلوه کمی دنباله دار و کمی وحشی با ترکیبی واقعی از شکوفه های بیانی و حمایت از گل های وحشی و سبزی ،زیبا خواهید داشت!

اگر شما یک عروس روستایی هستید، دسته گل هایی را دوست خواهید داشت

کفش‌ها

این کفش‌ها یکی دیگر از اکسسوری عروسی روستایی است .که به لطف سایه طبیعی و کم‌رنگ و تزیینات گل رز به همان اندازه ظریف و خودنمایی می‌کنند. با داشتن یک نوک انگشتی زیبا، از پوشیدن لباس مجلسی خود و نشان دادن این زیبایی ها در هنگام ورود به زمین رقص نترسید! 

این کفش‌ها یکی دیگر از اکسسوری عروسی روستایی است

 

مروارید

مرواریدها برای هر عروسی انتخابی جاودانه هستند، اما طراحی تقریباً گلدار این گوشواره های مروارید خوشه ای آنها را به انتخابی زیبا برای عروس روستایی تبدیل می کند. خیلی براق نیستند، اما هنوز هم بسیار پر زرق و برق هستند، آنها باعث می شوند که در روز بزرگ خود احساس کنید که عروس زیبا هستید.

مرواریدها برای هر عروسی انتخابی جاودانه هستند،اکسسوری عروسی روستایی

محیط طبیعی شما همیشه مکانی درخشان است که می توانید از آن الهام بگیرید. ما عاشق این شانه موی زیبا هستیم که دارای طرح‌های برگ و گل است که با سیم طلایی و مهره‌های کهربایی رنگی طلایی و تقریباً پاییزی درخشش دارد.

توری

توری از دیرباز یک اکسسوری عروسی روستایی مورد پسند همه عروسها بوده است – لباس مجلسی، کفش، روبند… چرا آن را در بیشتر لوازم جانبی خود، مانند کیف کلاژ عروس خود نیز معرفی نکنید؟ اگر نمی خواهید توری تمام عیار را انتخاب کنید، چرا به جای آن یک اکسسوری با طرح توری تک مانند این گزینه زیبا را امتحان نکنید.

 

با این گوشواره‌ ها که مانند گندمی که در نسیم می‌وزد می‌درخشند و در طلا می‌درخشند، جذابیت خود را افزایش دهید…

ساده و شیرین، چند تا از این سنجاق های گندمی و پرنده را در مدل موی عروس خود قرار دهید تا شیک کانتری فوری داشته باشید!

دسته گل

آیا می خواهید جایگزینی برای یک دسته گل سنتی داشته باشید؟ وارد طیف جدید دسته گل های گندمی  شوید که در طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ ها برای شما و ساقدوش های شما موجود است. حتی برای داماد و ساقدوش های داماد شما نیز سوراخ دکمه هایی وجود دارد! ما فکر می کنیم که آنها بهترین سبک روستیک معتبر برای عروس کشور هستند.

یکی دیگر از لوازم جانبی الهام‌گرفته از طبیعت، این سرپوش زیبا ، زرق و برق و حال و هوای روستایی را به یک اندازه نشان می دهد.

کفش‌ های تخت

در حالی که بسیاری از عروس‌ ها کفش‌ های پاشنه‌دار را انتخاب می‌کنند، کفش‌های تخت می‌توانند کاملاً شگفت‌ انگیز باشند. فقط این صندل زیبا را از  بگیرید . به عنوان مثال، در یک رزگلد ملایم با منجوق‌ های گلدار ظریف . اینها فقط برای عروس روستایی  نیست، بلکه همه عروسها میتوانند از این اکسسوری ها استفاده کنند. 

کفش‌های تخت می‌توانند کاملاً شگفت‌انگیز باشند . اکسسوری عروسی روستایی

کیف

یکی دیگر از گزینه های زیبا، این کیف کلاژ دارای نقوش گل و شاخ و برگ ساده است که درون توری ترشح می شود. اگر می‌خواهید اکسسوری‌ها به تم شما بچسبند، اما خیلی در چهره شما نباشند، طرح‌ های توری مانند این قطعا راهگشا هستند!

اگر می‌خواهید اکسسوری‌ عروسی روستایی به تم شما بچسبند، اما خیلی در چهره شما نباشند، طرح‌های توری مانند این قطعا راهگشا هستند!

حجاب

حجاب که اغلب به عنوان اکسسوری که به شما احساس عروس بودن را می دهد، معرفی می شود. حتی با کمترین سنتی ترین عروس ها نیز محبوب است. هر قدی را که دوست دارید انتخاب کنید و با لبه های توری گوشه دار، استایل روستایی جذابی به روبنده خود بدهید. این تنها زمانی است که می توانید یکی را بپوشید، پس چرا که نه؟!

حجاب که اغلب به عنوان اکسسوری عروسی روستایی که به شما احساس عروس بودن را می دهد

بروزرسانی:13/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *