ایده دکور عروسی روستیک

پالت رنگ غنی روستیک اخیرا در عروسی ها مرسوم شده است و یک انتخاب زیبا برای یک جشن منحصر به فرد است. پالت رنگی در ایده دکور عروسی روستیک، سایه ها و رنگ های مختلف تراکوتا نارنجی، قهوه ای و مسی است. برای گنجاندن این پالت زیبا در عروسی خود، باید به دنبال دکور زنگ عروسی برای مراسم عروسی و پذیرایی عروسی خود باشید.

رنگ های مرتبط با زنگ می توانند حال و هوای بوهمی یا روستایی را به عروسی ببخشند، با این حال این تم را می توان برای انواع عروسی دیگر نیز اجرا کرد. چه یک عروسی کلاسیک و چه مدرن، این رنگ می تواند آن حسی پر جنب و جوش و رمانتیک را به آن بدهد که بیشتر زوج ها دوست دارند.

برای کشف ایده‌ ها و پیشنهادات دکور عروسی روستیک که مناسب روزهای خاص شما و هر عنصر دکوری است، از گل‌ ها گرفته تا وسایل مرکزی عروسی، چیدمان میز و موارد دیگر، ادامه دهید.

باغ پلاک هفت

در باغ پلاک هفت این امکان برای شما فراهم شده که ، بتوانید در فضایی روستیک و منحصر به فرد مراسم های خود را برگزار کنید.

تم آرچ برای دکور عروسی روستیک

هنگام تنظیم دکوراسیون عروسی روستیک برای عروسی خود باید طاق عروسی خود را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن پالت رنگی این تم، یک طاق مراسم عروسی که از شاخه های ارگانیک بلوط ساخته شده است، انتخاب جذابی خواهد بود. برای پایانی فوق‌ العاده، با پارچه‌ های توری نارنجی و گل رز باغچه تزئین کنید.

اگر محل برگزاری شما از قبل دارای یک چوب یا درختچه چوبی است، کار را بسیار آسان تر می کند. این را با شکوفه‌های پرتقال، شاخه‌های اکالیپتوس و کتانی زنگ‌زده تزئین کنید تا محیطی زیبا در فضای باز با تم زنگ داشته باشید. طاق عروسی در رنگ‌های خاکی غنی، مطمئناً به مراسم عروسی شما حال و هوای طبیعی و منحصر به‌ فردی می‌دهد که شما و مهمانان عروسی‌تان آن را دوست خواهید داشت.

ایده دکور عروسی روستیک

راهرو در دکور عروسی روستیک

راه های زیادی برای تزئین راهروی عروسی در تم عروسی روستیک وجود دارد. یکی از آنها ایجاد یک راهرو رویایی با پوشش گل های خاکی مانند گل های وحشی و شاخ و برگ های سرسبز برای گره زدن در آن ظاهر سازگار با زنگ زدگی است. اگر ترجیح می دهید که چیدمان های گل در گلدان ها بنشینند، گلدان های چوبی توس برای تکمیل طرح کلی عروسی دوست داشتنی خواهند بود.

جعبه‌ های کاشت چوبی یا توس با اندازه متوسط ​​برای ردیف کردن راهرو در حالی که گل‌های وحشی را نگه می‌دارند که عروس را به سمت محراب هدایت می‌کند. این تزیینات راهروی خاکی می‌توانند روی یک راهرو به رنگ سفید یا پاستلی قرار بگیرند تا جلوه‌ای متضاد یا تک رنگ داشته باشند.

مرکزی در رنگ های عروسی روستیک

یکی از عناصر اصلی که هنگام چیدن طرح میز روستیک برای عروسی باید در نظر بگیرید، قطعات مرکزی است. برای آن ظاهر زیبا و در عین حال روستیک، می توانید قطعات فانوس چوبی را تهیه کنید و آنها را با چراغ های پری پر کنید تا آن حس مسحور کننده را ایجاد کنید.

می‌توانید اینها را با قطعات مرکزی جعبه‌های چوبی ترکیب کنید تا به‌عنوان جعبه‌های گل عمل کنید که می‌توانند با چیدمان‌ های فراوان از شکوفه‌ های فصلی سرریز شوند. در صورت تمایل می توانید این جعبه های چوبی را با شیشه های میسون جایگزین کنید. آنها را می توان شفاف گذاشت یا در نوارهایی به رنگ های نارنجی تیره یا برهنه پیچیده کرد.

وسایل های طلاکاری شده که به عنوان جا شمعی عمل می کنند می توانند درخشندگی و درخشندگی را به میزهای شما ببخشند که حال و هوای رمانتیکی را به فضای عروسی شما می بخشد.

پذیرایی عروسی رنگارنگ

یک جشن عروسی رنگارنگ یک مکان گرم و پر جنب و جوش است و می تواند بسیار سرگرم کننده برای تزئین باشد. با ایده های بسیار زیادی که می توانید از بین آنها برای ایجاد رویای روستیک خود انتخاب کنید، نمی توانید گزینه های خود را تمام کنید.

در نظر داشته باشید که با صفحات چوبی یا تکه‌های چوب، فضایی شیک و روستیک را به محل برگزاری مراسم عروسی خود اضافه کنید. آنها را می توان به عنوان پایه چیدمان های تزئینی، چه گل، چه شمع یا حتی فانوس استفاده کرد.

یکی دیگر از عناصری که مطمئناً برجسته می شود، رنگ های مسی خنثی است که فقط ظاهر روستیک را غنی می کند. ظروف مسی همراه با شارژرها یا لیوان‌هایی در رنگ‌های فوشیا یا کهربایی، در کنار لیوان‌های مسی، گرما را به زیبایی می‌افزایند. با فانوس های حصیری برای بافت و سایبان های بوگنویل، اکالیپتوس و گل رز ترکیب کنید تا رنگ های تازه و متضاد داشته باشید.

طراحی میز زنگ برای عروسی

طرح های میز شما نباید از تم عروسی رنگ روستیک شما دور بماند. مناظر رنگارنگ و التقاطی را با این پالت رنگی الهی خلق کنید که فضایی دلربا را به شما می بخشد.

میزهای لخت و چوبی را با ظروف و ظروف شیشه ای با رنگ های کهربایی و رنگ های سبز یا آبی عمیق بپوشانید. رنگ‌های فلزی یا جواهری را که از رنگ‌های دیگر می‌درخشند و میزهای شام افسانه‌ای کامل ایجاد می‌کنند، روی آن‌ها بپوشانید.

برخی از جزئیات کوچکی که می توانید وارد کنید. شیارهایی را در قطعات چوب پنبه شراب ایجاد کنید تا کارت‌های محل نشستن و کارت‌ های اسکورت را برای مهمانان خود ایجاد کنید تا خلاقیتی که مورد توجه قرار نگیرد. فانوس های فلزی برای شمع نیز افزودنی لذت بخش به این آرایش الهی خواهند بود.

ایده هایی برای صندلی در رنگ های روستیک

مکان های نشستن عروسی خود را با رنگ های روستیک مطابق با تم دکوراسیون عروسی روستیک خود طراحی کنید. اگر در حال برگزاری مراسم عروسی در فضای باز هستید، می توانید طراحی خود را با طبیعت گره بزنید. به سراغ صندلی‌های مینیمال با صندلی‌های اغذیه فروشی چوبی و بالش‌های کهربایی با پس‌زمینه درختان توس یا باغ زیتون بروید.

اگر برای صندلی‌های خود نیاز به دکوراسیون دارید، می‌توانید دسته‌های گندمی طلایی و کهربایی را در نظر بگیرید که به پشت یا کناره هر صندلی بسته شده‌اند. این جایگزین برای شکوفه های معمولی گل می تواند دکوراسیون صندلی شما را به شیوه ای منحصر به فرد برجسته کند.

ایده دکور عروسی روستیک

ایده های سفید روستیک در دکوراسیون عروسی

هنگام طراحی دکوراسیون عروسی، رنگ های روستیک با رنگ سفید ترکیب می شوند. سفید یک بوم خنثی است که می تواند با انواع رنگ ها و رنگ ها کار کند.

برای نشستن عروسی خود، می‌توانید صندلی‌های چوبی یا فلزی با بالش‌های سفید روی برخی از صندلی‌ها و بالش‌هایی به رنگ کهربایی در برخی از صندلی‌ها در نظر بگیرید.

مهمانان شما همچنین دوست دارند فانوس‌های مرتفع و چراغ‌های رشته‌ای را ببینند که بر روی میزها به صورت درخشنده معلق هستند. این ایده برای عروسی در فضای باز یا سرپوشیده، روستایی، قدیمی یا حتی عروسی سنتی کار می کند. فانوس ها می توانند متناوب باشند، یکی قهوه ای و دیگری سفید، در راستای تم سفید روستیک. چند تاج گل و سبزه اضافه کنید تا کمی رنگ و حال و هوای اثیری داشته باشید که فقط باعث می شود رویداد شما خاص تر از همیشه باشد.

دکور سالن

اگر قصد دارید در مراسم عروسی خود یک منطقه استراحت داشته باشید، شرط می‌بندید که در رنگ‌های تم عروسی نیز باشد. خوشبختانه، این یک پالت رنگی است که در مورد راحتی و آرامش بسیار عالی است.

برای دکوری که واقعاً متمایز خواهد شد، می‌توانید با یک بشکه یا چندین بشکه برای میز بار استفاده کنید. بشکه ها را کنار هم بچینید و روی آن ها یک تخته چوبی قرار دهید. نقطه ای منحصر به فرد و کانونی که قطعا توجه مهمانان شما را به خود جلب می کند. با گل های خشک کهربایی و گلدسته های سبز تزئین کنید و ست می شود.

سالن شما می تواند نشانه های منحصر به فردی نیز داشته باشد. تابلوهای عروسی را از حلقه‌ها و روبان‌ های چوبی در رنگ‌ های تم خود ایجاد کنید تا دکوری واقعاً دوست‌ داشتنی داشته باشید.

گل‌های خشک و علف پامپاس

همانطور که ایده دکور عروسی روستیک محبوبیت بیشتری پیدا می کند، عناصر خاصی وجود دارد که همچنان با این تم ظاهر می شوند و ظاهرا نمی توانیم بدون آن کار کنیم.

برخی از این عناصر شامل گل های خشک شده است. شفافیت و سایه‌های متفاوت آن‌ها را به یک افزودنی منحصربه‌فرد برای هر نوع دکوراسیون عروسی تبدیل می‌کند، خواه برای منظره‌ها، وسایل آویزان یا تزئینات راهرو باشد. در عین حال، دکوری مانند علف پامپاس را می توان به هر رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد و همچنان مانند همیشه باشکوه و زیبا به نظر برسد. یک مزیت برای هر طراحی تم عروسی.

مبلمان و دکوراسیون حصیری نیز کاملاً مد روز هستند و به هر فضایی که برای تزئین انتخاب می کنید بافت می بخشند. برای نصب آویز، می توانید چراغ های آویز حصیری یا گلدان های گلدار را با رنگ سبز در نظر بگیرید تا جذابیت احساسی به عروسی خود بیافزایید.

ایده دکور عروسی روستیک شمع و نور

نور شمع یک عنصر ارزان قیمت و ظریف است که به هر شکلی از دکوراسیون عروسی که آن را با آن ادغام می کنید عدالت را انجام می دهد.

شمع ها را در فانوس های چوبی برای آن ترکیب رنگ های سفید و قهوه ای یا فلزی قرار دهید که جذابیت روستیک ای را به محیط شما می بخشد.شمع ها به عنوان یک گزینه خوب برای ایده دکور عروسی روستیک می توانند به عنوان میزهای مرکزی، تزیین ورودی عروسی شما یا آویزان شدن به سقف از سقف استفاده کنند تا درخشندگی به میز شام شما ببخشند. اطراف را با فضای سبز یا علف های دریایی احاطه کنید تا جلوه ای جذاب داشته باشید.

بروزرسانی:12/آذر/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *