روز ولنتاین

با توجه به اینکه روز ولنتاین رویداد بزرگ بعدی در تقویم است، زمان بهتری برای ابراز عشق وجود ندارد. در اینجا نحوه طرح این سوال با پیشنهاد عاشقانه نهایی ولنتاین آمده است.

پیشنهاد ولنتاین: چگونه اظهار عشق کنیم

ولنتاین رمانتیک ترین روز سال است – پس چطور می توان از روز ولنتاین به عنوان بهترین روز برای خواستگاری از شخص مورد نظر استفاده کرد؟ با هر اظهار عشق جسورانه ای، می خواهید یک سخنرانی عاشقانه آماده کنید.

 

ایده های عاشقانه و منحصر به فرد برای روز ولنتاین

پیشنهاد خود را در یک تعطیلات دونفره مطرح کنید

تمام راه های  دیگر را کنار بگذارید و با شریک آینده زندگی خود یک  روز عاشقانه بسازید . جایی را انتخاب کنید که برای جفت شما معنایی داشته باشد، یا جایی را که شریک زندگی شما همیشه می خواست برود. 

چه یک تفریح ​​شهری شیک یا یک مقصد ساحلی را انتخاب کرده باشید، یا در سفری دور نه تنها تعطیلات را فوق العاده خاص می کند، بلکه به شما یک مقصد ویژه برای بازگشت در سالگردهای آینده می دهد .

تمام راه های  دیگر را کنار بگذارید و در روز ولنتاین با شریک آینده زندگی خود یک  روز عاشقانه بسازید 

اولین قرار خود را دوباره بسازید

بازگشت به ابتدای دیدارهای تان برای صحبت در مورد آینده می تواند پیشنهاد شما را معنادارتر کند.

چه در یک بار ملاقات کردید، چه در رستوران مورد علاقه‌تان غذا خوردید یا به پیاده‌روی رفتید، روز یا شب را از نو خلق کنید و وقتی لحظه‌ ی مناسبی یافتید ،روی یک زانو بنشینید و از او بخواهید که به شادی شما «بله» بگویند.

 

کارت های پیشنهادی روز ولنتاین

با نوشتن هر تعداد کارت که می توانید، جملات عاشقانه را به طرف مقابلتان بگویید. هر کدام حاوی دلیل متفاوتی برای دوست داشتن او ااست. میتوانید چند نقل قول دوست داشتنی روز ولنتاین یا تصویری از لحظات خاص دو نفره تان را با هم به اشتراک بگذارید.

یک طرح دنباله دار از کارت ها در اطراف خانه درست کنید که در نهایت منجر به بهترین کارت از همه می شود. طرحی که از عشقتان می‌خواهید بقیه زندگی‌ اش را با شما به اشتراک بگذارد،  

 

به پیاده روی مورد علاقه خود بروید

با برنامه ریزی یک پیاده روی احاطه شده توسط مناظر زیبا، بهانه ای عالی برای دست گرفتن و صحبت در مورد خاطرات مورد علاقه خود با عشقتان است.

حتی می‌توانید مکانی را برای تنظیم دوربین خود بر روی یک تایمر بیابید و لحظه‌ای را که روی یک زانو به زمین می‌روید عکس بگیرید، یا اگر شما یا شریک زندگی‌تان کمی به فناوری علاقه دارید، حلقه نامزدی را (به طور ایمن!) به یک کوادکوپتر وصل کنید یا پهپاد و آن را در حالی که با شریک زندگی خود در حال پیاده روی هستید به سمت شما پرواز کنید. سپس، به نظر می رسد که از پهپاد به اندازه شریک زندگی خود شگفت زده شده اید تا زمانی که به فاصله ای نزدیک شود – سپس حلقه را بردارید و سؤال (با من ازدواج میکنی ؟) را مطرح کنید.

با برنامه ریزی یک پیاده روی احاطه شده توسط مناظر زیبا، بهانه ای عالی برای دست گرفتن و صحبت در مورد خاطرات مورد علاقه خود با عشقتان است.

حلقه ی عشق

میتوانید از قبل یک حلقه ی زیبا انتخاب کرده و حتی اگر یک یادداشت مخفی داخل جعبه ی حلقه باشد، بهتر است.

پس از یک قدم زدن آرامش‌ بخش یا ناهار عاشقانه، هنگام شروع صحبت پیشنهادی خود ، جعبه ی حلقه  را به او هدیه دهید .

 

از یک شب دنج لذت ببرید

اگر می‌خواهید روز ولنتاین شما صمیمانه تر شود، پیشنهادات خانگی بهترین راه است. در حال حاضر اقامت در خارج از خانه جدید است، بنابراین زمان مناسبی است که این سوال را در یک شام عاشقانه و با شمع برای دو نفر مطرح کنید.

غذای مورد علاقه خود را آماده کنید، موسیقی رمانتیک بگذارید و طوری لباس بپوشید که انگار به منحصر به فردترین رستوران می روید. سپس عزیزتان را با سوالی که آرزوی پاسخگویی به آن را داشتند از پا درآورید.

اگر می‌خواهید روز ولنتاین شما صمیمانه تر شود، پیشنهادات خانگی بهترین راه است.

حیوانات خانگی 

اگر گربه یا سگ خانگی دارید، زود به خانه برگردید، یک غذای خوشمزه تهیه کنید. حلقه را با یک علامت روی یقه حیوان خانگی خود قرار دهید – و از او بخواهید در حالی که از در وارد می شوند به شریک زندگی شما سلام کنند. به محض اینکه حلقه را دید، خواستگاری کنید و نامزدی خود را جشن بگیرید!

 

خانه خود را تزئین کنید

ایده ی دیگر در روز ولنتاین این است که منتظر بمانید تا همسرتان در اتاقی دیگر بخوابد یا به مغازه‌ ها رفته و بادکنک‌ها، شمع‌ها و گلبرگ‌های گل رز را برای یک خواستگاری واقعاً عاشقانه نصب کند.

هنگامی که او برگردد از پیدا کردن یک خانه دگرگون شده شگفت زده خواهند شد! بعد از آن با هم جشن دو نفره بگیرید.

ایده ی دیگر در روز ولنتاین این است که منتظر بمانید تا همسرتان در اتاقی دیگر بخوابد یا به مغازه‌ها رفته و بادکنک‌ها، شمع‌ها و گلبرگ‌های گل رز را برای یک خواستگاری واقعاً عاشقانه نصب کند.

یک شکار گنج راه اندازی کنید

در روز ولنتاین اگر عاشق فضای باز هستید – یا حتی می توانید آن را در خانه خود بازسازی کنید – این پیشنهاد روز ولنتاین قطعا جالب خواهد بود. یک شکار گنج در اطراف یکی از مکان های مورد علاقه خود ایجاد کنید.

شما می توانید این کار را با شریک زندگی خود به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده با تعداد زیادی از دوستان برنامه ریزی کنید. سپس، در پایان مسیر، همه آنها را با پیشنهاد خود غافلگیر کنید.

 

پیشنهاد پازل

با برنامه ریزی یک بعدازظهر آرام در خانه، علاقه مندی های درونی خود را در آغوش بگیرید، سپس به طور معمولی بازی یک پازل را پیشنهاد دهید.

یک پازل شخصی سازی شده را بیرون بیاورید که پس از تکمیل، «آیا با من ازدواج می کنی؟» نوشته شده است. این ایده متفاوت میتوانید شریک آینده ی شما را سر ذوق بیاورد.

 

عکاسی

به همسرتان بگویید که برنده عکس یک زوج عاشقانه شده اید. کاری که شما واقعاً انجام داده اید این است که یک عکاس را استخدام کرده اید تا از شما در یکی از مکان های مورد علاقه شما عکس بگیرد تا از پیشنهاد شما عکس بگیرد.

لباس بپوشید و سپس وسط عکسبرداری را پیشنهاد دهید. سپس می توانید یک عکس نامزدی عاشقانه برای جشن گرفتن داشته باشید.

 

پیشنهاد ازدواج را با کیک در پیشنهاد روز ولنتاین خود بگویید

اگر شریک زندگی شما به شیرینی علاقه دارد، میتوانید هنگام سفارش کیک از آنها بخواهید این متن”آیا با من ازدواج می کنید؟” را روی کیک استفاده کنند. یا شیرینی های کلاسیک “با من ازدواج کن”؟ یا اگر دوست دارید یک شیرینی فوق‌العاده برای خود داشته باشید، می‌توانید کلمات را در کیک بکار ببرید تا سؤال را در همان زمان که بریده می‌شوند، آشکار کنید.

و اگر احساس شجاعت می‌کنید، می‌توانید حلقه را در کیک یا روی کیک کیک (از نوع گیلاسی که در بالای آن قرار داریم) پنهان کنید – اما مطمئن شوید که از خطرات احتمالی خفگی جلوگیری می‌کنید.

بروز رسانی: 20/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *