سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج یک روز بسیار زیبا و شیرین برای هر زوجی است، که این روز را میتوان با گرفتن جشن و دادن هدیه ای خاص به همسر خود به زیبایی یادآوری کنند.

به این بهانه درعین  پایبندی به عهد خود و نشان دادن مهر و علاقه به شریک زندگی خود آتش عشق رو میان زوجین شعله ور کرد و از او بابت سالی ک کنار شما صرف کرده برای رسیدن به اهداف مشترک تقدیر به عمل آورد.

درصورتی که سالگرد ازدواجتان نزدیک است و هنوز نمیدانید چطور میتوان یک سالگرد ازدواج خاص و به یاد ماندنی درکنار همسر خود داشته باشید. با استفاده از نکات زیر سالگرد ازدواج امسال را کمی متفاوت تر از هرساله جشن بگیرید. 

غافلگیری:

مهمترین نکته در برگزاری سالگرد ازدواج غافلگیری همسرتان است این رو میتوان با جلو انداختن چن روزه جشن سالگردتان حل نمود. 

داشتن یک روز دو نفره:

 بهتر است این روز را طبق روال روزای دیگر جلو نروید و برای خودتان یک برنامه خاص درکنارهم بچینید. و صرفا آن روز رو در کنارهم بگذرانید. مثلا برای تماشای طلوع یا غروب آفتاب به دامان طبیعت بروید و درکنارهم یک روز عاشقانه را سپری کنید .

جشن سالگرد ازدواج:

میتوانید به بهانه سالگرد ازدواج تان ترتیب یک دورهمی کوچیک با دوستانتان بدهید. در صورتی که وقت برنانه ریزی برای این مهمانی را ندارید، میتوانید آن را به تشریفات پلاک هفت بسپارید.

ساختن محیطی آرام و شاعرانه:

هرگز فراموش نکنید که انجام کارهای ساده ای مثل کم کردن نورها و روشن کردن شمع، پخش آهنگی ملایم ک هردو طرف عاشقش هستین دعوت به ماساژ و یا یک رقص دونفره میتواند بسیار دلبرا باشد.

آشپزی دو نفره:

پختن یه غذای جدید در سالگرد ازدواج تان کنارهم میتواند بسیار شیرین و پر از شیطنت باشد که به بازی و شلوغ کاری ختم شود نترسید و کودک درون خود را رها کنید حتما نتیجه دلپذیر میشود.

پختن یه غذای جدید در سالگرد ازدواج تان کنارهم میتواند بسیار شیرین و پر از شیطنت باشد

نامه عاشقانه:

احساسات خود را برای همسرتان روی کاغذ بیاورید گاهی نوشتن جملات میتواند بسیار نافذانه عمل کند و طرف را به شدت تحت تاثیر قرار دهد که حتی نوشتهایتان شیوا تر از حرفهایتان باشد.

گل فراموش نشود:

بهترین و زیباترین هدیه برای بیان احساسات میتواند گل باشد زیرا در عین زیبایی یاد آور لطافت احساس شما به شریک زندگیتان است. 

بهترین و زیباترین هدیه در سالگرد ازدواج میتواند گل باشد زیرا در عین زیبایی یاد آور لطافت احساس شما به شریک زندگیتان است. 

تجربه جدید:

در این روز خاص میتوانید به یک جای جدید بروید و از چارچوبهایتان فاصله بگیرید. مثلا تجربه رفتن به یک رستوران جدید و یا انجام کاری که همیشه از آن صحبت کردید ولی هیچوقت فرصت انجامش را نداشتید.

عکس دونفره:

چند عکس دونفره تان که هردو دوست داشتید را چاپ کرده و به دیوار بزنید و صحنه ای شیرین برای خود و عشقتان بسازید.

یا میتوانید با پوشیدن لباس عروس در سالگرد ازدواج ، در محیطی متفاوت از عکسهای عروسی تان عکاسی انجام بدهید و از آن روز خاص آلبوم عکس تهیه کنید.

سفر غیر منتظره:

برنامه ریزی برای یک سفره غیر منتظره در سالگرد ازدواج تان میتواند ،سازنده لحظات نوستالژی برای هردوی شما به خصوص برای همسرتان که انتظار همچین هدیه ای را از سوی شما نمیکشید باشد‌.

برنامه ریزی برای یک سفره غیر منتظره در سالگرد ازدواج تان میتواند ،سازنده لحظات نوستالژی برای هردوی شما به خصوص برای همسرتان که انتظار همچین هدیه ای را از سوی شما نمیکشید باشد‌.

فیلم عروسی:

 دیدن فیلم عروسی کنار هم و بیان حال و هوای آن لحظات برای یکدیگر میتواند یاد آور آن روز خاص برای هردوی شما باشد.

ساخت موزیک ویدیو از لحظاتتان:

میکس فیلم ها و عکسهایتان و مرور خاطرات درکنارهم بسیار رمانتیک و شاعرانه است و میتواند یک سالگرد ازدواج زیبا را برای شما یادآور شود.

انجام بازی های دونفره:

شیطنت همیشه یکی از بهترین راه حلها برای شعله ور کردن عشق میان طرفین است. پس بازی های مختلف را در این روز به خصوص برای هم تدارک ببینید.

شاد پیروز باشید، زندگیتان پر از عشق و محبت جاویدان

بروز رسانی: 20/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *