ایده هایی برای طاق بادکنکی عروسی

طاق بادکنکی عروسی یک هنر و مهارت است که در آن از بادکنک ‌ها به عنوان مواد اصلی برای ایجاد اشکال و آرایش‌ های مختلف استفاده می‌شود. این هنر اغلب در جشن‌ ها، مراسم و تزئینات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر توضیحات کلی در مورد بادکنک آرایی آمده است:

انتخاب بادکنک‌ ها:

برای شروع کار طاق بادکنکی عروسی ، بادکنک ‌های مختلفی را انتخاب می‌کنید. این بادکنک‌ ها معمولاً به اندازه یا رنگ‌ های مختلف باشند. می‌ توانید از بادکنک‌ های لاتکس یا هلیوم استفاده کنید.

پر کردن بادکنک‌ ها:

 بادکنک‌ ها را با هوا یا هلیوم پر می‌کنید. برای ایجاد اشکال مختلف، می‌توانید از بادکنک‌ های مختلفی با حجم‌ ها و اندازه‌های متفاوت استفاده کنید.

آرایش و تزئین بادکنک‌ ها:

بادکنک ‌ها را برای ایجاد آرایش‌های مختلف بچینید. می‌توانید آن‌ها را به شکل کلاژهای هنری در دیوار یا سقف سالن تزئینی بچینید یا از آن‌ها برای ایجاد تزئینات میز یا میز میهمانی

یک پس زمینه عکس چمن اضافه کنید.

راه های زیادی برای استفاده از طاق بادکنکی عروسی وجود دارد. پس زمینه های چمن بافتی عالی به نمای کل مجموعه عکاسی می بخشد، اما استریمرها، پارچه ها و حتی صفحات چوبی نیز این کار را انجام می دهند. از ترکیب کردن آن نترسید!

طاق بادکنکی عروسی خود را پشت میز کیک قرار دهید.

خوشمزه ترین و عجیب ترین قسمت جشن عروسی خود را با یک دکور به همان اندازه عجیب و غریب برجسته کنید. اگر کیک عروسی شما ارزش این را دارد که مرکز پذیرایی شما باشد، برجسته کردن این واقعیت با یک طاق بادکنکی عروسی که موقعیت مناسبی دارد همیشه ایده خوبی است.

شامل شاخ و برگ مصنوعی.

اگرچه شاخه های نخل گرمسیری در مثال زیر بخشی از تم تولد هستند، اما به وضوح می توانید ببینید که چگونه با اضافه کردن شکل و مواد جدید به طاق بادکنک عروسی، آن را بسیار جالب تر می کند. ما همچنین نمونه‌های موفقی از برگ‌ های هیولا مصنوعی، رزهای کامل و حتی برگ‌ های علف دریایی را دیده‌ایم.

رنگ ها را دسته بندی کنید.

اکثر ایده‌ های طاق بادکنک عروسی یا از یک رنگ استفاده می‌کنند و برخی از تم ها را اضافه می‌کنند یا ترکیبی از رنگ‌ها را یکنواخت خواهند داشت. اما یکی از ترندهای طاق بادکنک عروسی که واقعاً می تواند مهمانان عروسی شما را شگفت زده کند، طراحی خوشه رنگ است. همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، طراحی خوشه رنگ همه رنگ های فردی را با هم گروه بندی می کند.

اندازه ها را با هم مخلوط کنید.

با تغییر اندازه بادکنک هایی که استفاده می کنید، ایده های طاق بادکنک عروسی خود را مجلل تر جلوه دهید. در مثال زیر بادکنک های کوچک، متوسط ​​و بزرگ را می بینیم که از ارتفاع های مختلف آویزان شده اند. افزودن سطوح به صفحه نمایش شما از نظر بصری نیز جذاب تر می شود.

قوس خود را با بادکنک های زرق و برق برجسته کنید.

طاق بادکنک خود را با چند بادکنک براق که به دقت انتخاب شده اند در سایه های فلزی سلطنتی که با جواهرات لباس عروسی شما مطابقت دارند، بالا ببرید. کمتر با این یکی بیشتر است! وقتی صحبت از بادکنک عروسی به میان می‌آید، مرز باریکی بین یک مراسم باکلاس و جشن تولد بچه‌ ها وجود دارد، و زرق و برق اضافی مطمئناً یکی از آن عوامل تقسیم‌ کننده است.

طاق بادکنکی عروسی

قوس بادکنکی خود را شبیه آبشاری کنید.

حتی اگر هدف قوس بالون سفید و آبی زرق و برق دار زیر این نبود، مطمئناً ما را ترغیب می کند که یکی با همان شکل بسازیم. شروع از یک گوشه و افزایش تدریجی عرض قوس جزئی، آن را برای برجسته کردن میزهای کیک یا هدیه عالی می کند. خوشه های بادکنکی که روی زمین نزدیک میز زیر طاق قرار می گیرند، راه بسیار خوبی برای گره زدن همه آن ها به هم و پر کردن فضاهای خالی است.

قاب قوس را پیکابو کنید.

قابی که برای ایجاد شکل قوس بادکنکی استفاده می کنید نیز می تواند یکی از عناصر برجسته خود طرح باشد. نگاهی بیاندازید به این که چگونه این قاب طاق طلایی از کناره نمایشگر بادکنک نگاه می کند. باز هم افزودن بافت و مواد متفاوت به طاق بادکنکی همیشه ایده خوبی است..

یک گروه از بادکنک های تک در اندازه های مختلف را نمایش دهید.

فضای کافی برای پر کردن دارید اما فضای کافی برای کل طاق ندارید؟ این نمایشگر بالن جادویی بهترین چیز بعدی است. توجه کنید که چگونه در این مثال، آنها سبزی را در قسمت ریسمان گنجانده‌اند تا مناسب‌تر به نظر برسد.

طاق بادکنکی عروسی

قوس خود را با چوب و توری پارچه ای ترکیب کنید.

ممکن است فکر نکنید که با هم هماهنگ است، اما به ما اعتماد کنید، چیزی در مورد آن کار می کند! به عنوان نمونه به این پس زمینه عکس عروسی خیره کننده نگاه کنید. نیم طاق بادکنک های خیره کننده آنها نقطه کانونی طراحی است، اما پوشش چوبی و توری توری کل ظاهر را به هم نزدیک می کند. به یکباره عاشقانه، روستایی و بازیگوش است .

بادکنک های تمام سفید را انتخاب کنید و از لوازم جانبی برای پاپ های رنگ استفاده کنید.

تک رنگ به دلیلی در مد محبوب است! سفید یک رنگ درجه یک برای پایه است اما مشکی، شرابی یا هر رنگ دیگری در پالت موجود شما نیز عالی به نظر می رسد. ما همچنین دوست داریم که شکل طاق بادکنک عروسی در این مثال یک قوس کامل نیست. افزودن تم های تیره با گل‌ها نیز نبوغ بود.

یک پالت رنگ با تم بیابانی انتخاب کنید.

حتی اگر به دکوراسیون بوهو برای عروسی خود علاقه ای ندارید، باید اعتراف کنید که این طاق های بادکنکی الهام گرفته از صحرا زیبا هستند. پرها و سرخس ها نیز یک لمس منحصر به فرد هستند.

یک S شکل کشیده روی دیوار پشتی ایجاد کنید.

ایده های طاق بادکنک عروسی شما به ورودی ها و میزهای کیک محدود نمی شود! استفاده از هنر بادکنکی برای پرکردن دیوارهای خالی محل برگزاری، برای عکس‌ها عالی است، هنگام خروج به راحتی بسته‌بندی می‌شود، و حتی شخصیت بیشتری به نمایشگر شما می‌افزاید. توجه داشته باشید که چگونه این طاق بادکنکی عروسی S شکل کشیده به طور هوشمندانه ای درب قسمتی از سالن را مسدود می کند که مهمانان باید از استفاده از آن اجتناب کنند. این کاربردی و در عین حال سرگرم کننده است!

یک تابلوی نئونی بگنجانید.

امیدواریم هنوز از تابلوهای نئونی در مراسم عروسی خسته نشده باشید، زیرا ما مطمئناً اینطور نیستیم! تابلوی نئونی در اینجا برای روشن کردن صفحه نمایش شما در داخل خانه پس از کم شدن نور برای رقص عالی است. گزینه‌های عالی دیگر برای گنجاندن کلمه «عشق»، حروف اول شما یا یک جمله کوتاه (اما سرگرم‌کننده) است.

طاق بادکنکی عروسی

قوس خود را با حروف درشت که هجی عشق است جفت کنید.

همانطور که از نمونه های دیگر دیدیم، افزودن دکور به زمین در نزدیکی طاق بادکنک عروسی، نمایشگر را متعادل می کند. حروفی که در این مثال عشق را بیان می کنند با قوس رنگ هماهنگ شده اند. اگر بخواهید، حتی می توانید یک خوشه بالون همسان را نیز به آنها اضافه کنید.

تک رنگ با نکات طلایی.

این طاق بادکنکی عروسی تماما آبی با برجسته های برنجی خود خیره کننده به نظر می رسد. اگر احساس می کنید در مورد رنگ هایی که باید اضافه کنید گیر کرده اید، فلزات مانند طلا، نقره و مس همیشه انتخاب خوبی هستند. ما همچنین دوست داریم که دسته گل عروس دارای گل های آبی است که با قوس این عکس مطابقت دارد.

باغ پلاک هفت

با برگزاری مراسم های مختلف مثل عقد، عروسی ، تولد و دیگر مراسم ها، همچنین صفر تا صد دیزاین فضاهای مشخص شده طبق سلیقه شما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. باغ عقد پلاک هفت بهترین باغ مجالس شیراز با بهترین تشریفات عقد است که مراسم شمارا به بهترین شکل برنامه ریزی خواهد کرد. همچنین همکاران ما در ایده های منحصر به فرد برای دکوراسیون سفره عقد، میزها، صندلی و فضای باغ به شما کمک خواهند کرد. تا با خیال راحت از مراسمتان لذت ببرید.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن : ۰۹۱۷۲۴۲۴۱۷۳ – ۰۹۱۷۲۴۲۴۱۷۵ –  ۰۹۱۷۹۱۶۴۱۷۳- ۰۷۱۹۱۰۱۵۰۴۸

نوشته های مشابه

14 دیدگاه در “طاق بادکنکی عروسی

 1. راحله گفت:

  چه ایده ی قشنگی

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

 2. وحیده گفت:

  خیلی خوووبین

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

 3. لیلا گفت:

  چه مطالب باحالی دارین ایول

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

 4. سحر گفت:

  عاشق دیزاین های شما هستم توی اینستا مرتب دنبالتون میکنم

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

 5. قنبری گفت:

  ممنون از جناب باغبانی برای تیم خوبتون عالی هستید همه جوره

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

 6. نسیم گفت:

  عروسی در حد ۵۰ نفر هم برگزار میشه ؟من فقط میخوام یک مهمونی دورهمی داشته باشم

  1. شعبانی گفت:

   سلام و درود بله حتما

 7. سحر گفت:

  ایده های خفنی ارائه میدین خوشم میاد

  1. شعبانی گفت:

   سلام و عرض ادب تشکر از حضور شما و دیدگاهتون. شاد و خوشبخت باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *