نمایش آتش بازی عروسی 

راه های زیادی برای اضافه کردن درخشش به شب عروسی شما وجود دارد. آیا آتش بازی عروسی یکی از آنها خواهد بود؟ ما نگاهی به پنج نکته می اندازیم که باید هنگام برنامه ریزی هنگفت خود در نظر بگیرید.

از جرقه های چشمک زن گرفته تا نمایش های نمایشی، آتش بازی در مراسم عروسی شما می تواند به اندازه دلخواه شما بزرگ یا کوچک باشد. اما، هنگام برنامه ریزی برای اطمینان از اینکه نمایش آتش بازی عروسی شما بدون مشکل انجام می شود، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر بگیرید . در اینجا پنج مورد از آنها وجود دارد.

چگونه برای نمایش آتش بازی عروسی خود برنامه ریزی کنید

فصل را در نظر بگیرید

به یاد داشته باشید که در ماه های زمستان، شب در عصر بسیار زودتر از اوج تابستان است. این به این معنی است که می‌توانید آتش بازی عروسی خود را در یک ساعت زودتر با یک عروسی زمستانی برگزار کنید – ایده‌آل اگر بچه‌هایی در آن شرکت می‌کنند که از نمایش لذت می‌برند.

در تابستان حواستان باشد تا حدود ساعت 10 شب منتظر تاریکی باشید. در این مرحله رقص و شامپاین ساعت‌ ها در جریان است – آیا واقعاً می‌توانید مهمانان خود را در بیرون سازماندهی کنید تا از نمایش لذت ببرند؟ یک تشریفات خوب و حرفه ای در اینجا مفید خواهد بود – راه اندازی و سازماندهی را به آنها بسپارید!

از سوی دیگر، در ماه های پاییز و زمستان ، احتمال بیشتری وجود دارد که با باران مواجه شوید. بسیاری از نمایش‌ های آتش‌ بازی وابسته به آب و هوا هستند، بنابراین تمام امید خود را به برنامه‌ریزی آن نبندید.

با محل برگزاری مراسم خود هماهنگ کنید

فضای بیرون برای امکان نمایش آتش بازی عروسی ضروری است. مهم تر از آن، باید با محل برگزاری خود در مورد کارهایی که انجام می دهند و اجازه نمی دهند صحبت کنید. بعضی ها خوشحال می شوند که شما یک آتش بازی واقعی برگزار کنید، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند که به همان جرقه ها بسنده کنید.

هیچ فایده ای ندارد که برای یک نمایشگر بزرگ برنامه ریزی کنید، و روی آن پول سرمایه گذاری کنید، فقط متوجه شوید که محل برگزاری شما اجازه آن را نمی دهد. به علاوه، محل برگزاری شما احتمالاً می‌تواند شرکت‌هایی را که قبلاً با آنها کار کرده‌اند توصیه کند تا سازماندهی آتش‌بازی عروسی‌تان را به نمایش بگذارند.  اگر یک نمایش درخشان برای شما یک معامله شکسته است، بهتر است قبل از رزرو آن گفتگو را انجام دهید – یا آتش بازی یا محل برگزاری.

 

اگر یک نمایش درخشان برای شما یک معامله شکسته است، بهتر است قبل از رزرو آن گفتگو را انجام دهید - یا آتش بازی یا محل برگزاری.

عکاس خود را در جریان بگذارید برای عکاسی

هنگامی که از محل برگزاری خود چراغ سبز دریافت کردید و شرکتی را پیدا کردید که آن را محقق می کند، وقت آن است که اخبار هیجان انگیز را به اشتراک بگذارید! بدون شک شما ناامید خواهید شد که به مهمانان خود بگویید، اما فراموش نکنید که آن را با عکاس خود نیز در میان بگذارید.

همه عکاسان فراتر از اولین رقص باقی نمی مانند ، بنابراین بررسی کنید که چه چیزی در بسته شما وجود دارد. اگر می‌خواهید آتش‌بازی ضبط شود، چرا درباره تمدید پوشش آن تا بعد از نمایش مذاکره نمی‌کنید؟

نمایش آتش بازی عروسی در مقیاس کامل، فرصتی عالی برای ثبت عکس های گروهی باورنکردنی در مقابل پس زمینه روشن ارائه می دهد. همچنین می توانید در حین تماشای پرتره های رویایی زن و شوهر بگیرید.

اگر جرقه‌ها در روز هستند، ساقدوش‌ ها و دامادهایتان را برای عکس‌ های دلربا در کنار هم بگیرید. از آنها بخواهید که شما را احاطه کنند، حروفی را برای عکاسی با نوردهی طولانی بکشند یا برای عکس های رپورتاژ به سادگی عمل کنند.

نمایش آتش بازی عروسی در مقیاس کامل، فرصتی عالی برای ثبت عکس های گروهی باورنکردنی در مقابل پس زمینه روشن ارائه می دهد.

نمایش آتش بازی عروسی را به سفارش روز خود اضافه کنید

چه روی یک پالت چوبی به روز شده یا کارت های چاپ شده، مهمانان شما می خواهند بدانند چه انتظاری دارند. شما قبلاً زمان‌ بندی مراسم ، صبحانه عروسی، بریدن کیک و اولین رقص را در نظر گرفته‌اید ، پس چرا نمایش آتش‌بازی عروسی خود را نیز به لیست اضافه نکنید؟ 

به این ترتیب میهمانان زودتر حاضر نمی شوند تا متوجه شوند که یک لحظه جادویی را از دست داده اند.

از نمایش لذت ببرید!

اکنون که کار سخت برقراری ارتباط با محل برگزاری، عکاس و شرکت آتش بازی خود را انجام داده اید، وقت آن است که بنشینید و از آن لذت ببرید.

حتی اگر از قبل با مهمانان دیگر صحبت کرده اید، نمایش آتش بازی عروسی شما زمان جمع شدن مجدد است. همدیگر را در آغوش بگیرید و از لحظه و احساسی که در بهم رسیدن شما به ارمغان می آورد لذت ببرید.

بروزرسانی:13/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *