ایده های نورپردازی عروسی

مهم نیست در چه فصلی ازدواج می کنید، نورپردازی عروسی ضروری است. نورپردازی عروسی اغلب می تواند به عنوان یک هزینه غیر ضروری یا یک چیز اضافی در نظر گرفته شود که خیلی به آن متعهد نباشید، اما با نگاهی به عکس های عروسی دیگران می توانید ببینید که چگونه نورپردازی نه تنها به عنوان دکور سرگرم کننده عمل می کند، بلکه حال و هوای روز بزرگ شما را نیز تعیین می کند. ما چند توصیه و همچنین الهامات زیادی را گردآوری کرده ایم. چه در حال برگزاری یک عروسی دنج زمستانی یا یک عروسی سرسبز مقصد در فضای باز باشید، ما با طیف وسیعی از ایده های نورپردازی مورد علاقه خود به سراغ شما می آییم!

روز مراسم

روز بزرگ خود را با ایده های نورپردازی عروسی که می تواند عملکرد و همچنین سرگرمی را ارائه دهد، روشن کنید. چه اضافه کردن محیط و چه ایجاد نقاط کانونی در سرتاسر محل برگزاری، نورپردازی می تواند تم کل جشن شما را تنظیم کند. 

با شروع برنامه ریزی عروسی، اهمیت نورپردازی مناسب برای مراسم عروسی و پذیرایی خود را نادیده نگیرید. از راه‌حل‌هایی مانند نورافشانی برای ایجاد نقاط کانونی در سراسر محل برگزاری، مانند فضای سفره عقد، پیست رقص، میز سر، غرفه عکس یا میز شام استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای کمک به انتقال از یک فعالیت عروسی به دیگری به نورپردازی نگاه کنید. برای شام، ممکن است چراغ‌های اغذیه فروشی شیک را به جای میزهای پذیرایی انتخاب کنید تا فضا را روشن‌تر کنید. اما وقتی زمان مهمانی فرا می رسد، انرژی خود را بالا ببرید و مهمانان خود را با نورهای کم نور بالای سر و رنگ های عروسی خود به میدان رقص ببرید. 

نورپردازی عروسی برای ایجاد حس مناسب ضروری است

چراغ های پری

اصلی ترین کالای عروسی بیایید صادق باشیم، ما نمی توانیم به بسیاری از عروسی ها فکر کنیم که نور پری به شکل یا شکلی ندارند. چه مکان شما قبلاً آنها را داشته باشد یا نداشته باشد، آنها برای ایجاد آن احساس دنج و همچنین افزودن چنین عنصر جادویی عالی هستند! اینها یک همراه عالی برای یک عروسی در انبار روستایی، برای عروسی زمستانی یا حتی برای ایجاد یک مکان صنعتی تر و دوست داشتنی تر هستند.

چراغ های فستون و لامپ های ادیسون

اگرچه کمی جادویی کمتر از چراغ های پری چشمک زن است، چراغ های فستونی/لامپ های ادیسون حال و هوای مشابهی را ارائه می دهند. این لامپ های برهنه برای استراحت در بالای میزهای ضیافت شما در یک عروسی در فضای باز یا عروسی مقصد عالی هستند. آنها نور کم خوبی را ارائه می دهند که روشنایی عالی برای نزدیک بودن به صورت شماست. اینجا نیازی به آفتابگیر نیست! یا آنها همچنین مناسب یک مکان عروسی صنعتی با آجرهای آشکار هستند، لامپ های برهنه یک انتخاب واضح برای تأکید بر احساس آرامش و بی دردسر هستند.

نورپردازی عروسی

شمع روشنایی عروسی

با استفاده از شمعدان به عنوان قسمت مرکزی، جلوه ای چشمگیر در مراسم عروسی خود ایجاد کنید. این گزینه یک جلوه نوری صمیمی ایجاد می کند و به مهمانان اجازه می دهد تا یکدیگر را از روی میز ببینند. شمعدان ها با تم های عروسی بوهمی ، قدیمی یا عجیب و غریب بهترین کار را دارند.

محبوب ترین ترند برای شمع در مراسم عروسی این است که آنها را در کنار راهرو و روی میز خود داشته باشید. شمع های ستون سفید در گلدان های طوفان در امتداد راهرو یا روی زمین در مقابل تابلوهای عروسی شما همیشه بی عیب به نظر می رسند و ما آنها را مستقیماً بدون تردید به تابلوهای Pinterest خود اضافه می کنیم. از طرف دیگر، برخی از شمع‌های روشن و رنگارنگ در شمعدان‌ها یا شمعدان‌های پیچیده یا ساده، یک میز یا دکور ساده و در عین حال مؤثر را ایجاد می‌کنند.

نورپردازی عروسی نئون

نورپردازی نئون نه تنها یک دکور سرگرم‌کننده است که می‌توانید آن را به خانه ببرید (اگر به جای استخدام آن را خریداری کرده‌اید) بلکه واقعاً عروسی شما را جاز می‌کند. با افزودن یک رنگ روشن، فرصت‌های عالی عکس را برای شما و مهمانانتان ایجاد می‌کنند! چه روی یک دیوار گل، بالای میز بالا یا روی میز دسر شما، اینها بدون توجه به اینکه چگونه می خواهید به آنها استایل بدهید، حماسی به نظر می رسند. 

نورپردازی عروسی

فانوس، لامپ و لوستر نورپردازی عروسی

این نوع از نورپردازی عروسی می تواند یک راه واقعا منحصر به فرد برای افزودن نوع مناسب نور، چه نور سفید گرم یا روشن یا حتی یک نور رنگی، بلکه افزودن بافت نیز باشد. لوسترها با افزودن حس کلاسی و پیچیدگی، عکس های عروسی شما را بالا می برند. ایده آل برای عروسی خانه روستایی! لامپ ها را می توان با تغییر سایه ها طوری طراحی کرد که با روز شما مطابقت داشته باشد. به این ترتیب آنها می توانند به نوعی مجسمه نیز تبدیل شوند.

نورپردازی عروسی

چراغ های حروف / چراغ های خیمه شب بازی

حروف نورانی برجسته هستند، و آنها را برای ورودی محل شما یا به عنوان یک نقطه کانونی در پذیرایی عالی می کند. گزینه های محبوب برای این حروف عبارتند از کلمه “عشق”، حروف اول نام شما، نام یا نام خانوادگی یا هشتگ عروسی شما. برخی از زوج ها نیز از این حروف برای هدایت مهمانان به ایستگاه های مختلف در سراسر فضای پذیرایی مانند غرفه عکس، میز دسر یا میز شام استفاده می کنند.

همراه عالی برای هر زمین رقص، این چراغ های حروف بزرگ هستند. می‌توانید نام خود، کلمه مورد علاقه خود را بنویسید یا فقط به سراغ «آقا و خانم» کلاسیک بروید! این چراغ‌ های حروف با انواع کلمات برای هجی کردن، انتخاب بسیار خوبی هستند و ایده ی جذابی برای نورپردازی عروسی هستند.

نورپردازی عروسی

نور طبیعی

اگر مراسمی در فضای باز دارید، نور طبیعی را در طول روز بررسی کنید تا زیباترین زمان را برای «بله» گفتن بیابید. برای عروسی های ساحلی شب، برای مراسم غروب خورشید برنامه ریزی کنید که در آن ساعت طلایی درخشش گرمی را بر شما و مهمانانتان بتاباند. اگر در حال رد و بدل کردن عهد در جنگل هستید، اوایل بعدازظهر ممکن است زمانی باشد که نور از میان درختان می گذرد تا فضایی منحصر به فرد ایجاد کند.

بروز رسانی: 29/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *