چرا از گل های خشک شده برای عروسی خود استفاده کنم؟

دلایل زیادی برای استفاده از گل های خشک شده برای عروسی وجود دارد – هم زیبایی شناختی و هم کاربردی. اولاً، فقط با کمی مراقبت سال‌ها دوام می‌آورند، به این معنی که می‌توان آن‌ها را بدون زحمت به عنوان یادگاری نگه داشت . یک دسته گل خشک، تاج گل یا سوراخ دکمه را می‌توان ذخیره، گرامی داشت و حتی مانند یک لباس عروسی یا یک حجاب به دست داد.

به همین ترتیب، اکسسوری‌ های گل خشک ‌شده می‌توانند به هدیه‌ای ماندگار برای افراد درگیر در مراسم عروسی تبدیل شوند – دامادهای شما می‌توانند یک سوراخ دکمه گل خشک شده را نگه دارند و دوباره بپوشند و ساقدوش‌های شما می‌توانند دسته گل‌های خود را در یک گلدان به عنوان دکوراسیون داخلی نگه دارند.

علاوه بر این

آنها قابل استفاده مجدد هستند (که آنها را دوستدار محیط زیست و همه کاره می کند)، سبک وزن هستند، و در گرما پژمرده نمی شوند، بنابراین در یک خیمه شب بازی گرم یا در یک پیست رقص بخار، پایوران واقعی مهمانی هستند – هیچ عکس آخر شب که سوراخ دکمه های آویزان باشد نخواهید داشت!

و در آخر اما نه کم‌ اهمیت، موضوعی ‌ترین خوبی این است که آنها در برابر عدم قطعیت مقاوم هستند. اگر تغییری در عروسی شما رخ دهد، لزوماً نیازی به ایجاد تغییرات بزرگ در گل ها ندارید – دسته گل های عروسی، لوازم جانبی و تزیینات گل خشک شده چندان به فصلی بودن گل های تازه وابسته نیستند، آنها را می توان خیلی زودتر تهیه کرد. و می توان آنها را تا زمان نیاز با صبر و حوصله نگهداری کرد.

آیا گل های خشک شده برای عروسی من مناسب هستند؟

اگر در حال برنامه ریزی یک عروسی با تم روستایی ساده هستید، شخصیت آرام و زیبایی ظریف گل های خشک می تواند تنها چیزی باشد که همه آن را با هم جمع می کند. اگر به دنبال استایلی آرام و بوهو هستید، تکمیل لباس خود با یک تاج گل خشک شده می تواند تقریباً به تنهایی به آن دست یابد.

رنگ‌ های خاموش و لبه‌های طبیعی خشن گل‌های خشک به آن‌ها شخصیت ژولیده و سردی می‌دهد که برخی از افراد خوش ‌شانس می‌توانند از خود نشان دهند. اگر می خواهید تم آرامی برای روز خود داشته باشید، عالی هستند.

آیا گل های خشک گزینه خوبی برای عروسی در مراسم هستند؟

گل های خشک دارای خواص کاربردی زیادی هستند که آنها را به گزینه ای عالی برای عروسی های مقصد تبدیل می کند. تقریباً بدون وزن، آنها را می توان با خیال راحت در یک چمدان بسته بندی کرد، بدون اینکه به چمدان شما اضافه شود، آنها حتی از طولانی ترین سفر نیز جان سالم به در خواهند برد و پس از رسیدن به مقصد، از گرما لذت خواهند برد. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از پژمرده شدن شکوفه‌ها در زیر نور خورشید، کارهای تکمیلی گل خود را اضافه کنید.

گل های خشک برای عروسی

چگونه باید گل های خشک شده را به محل عروسی خود منتقل کنم تا آسیب نبینند؟

مهم ترین چیزی که باید از له شدن گل های خشک خود اجتناب کنید، بنابراین بسته بندی آنها در جعبه محکمی که له نشوند بسیار حیاتی است. در جعبه آنها، دستمال کاغذی می تواند به آنها کمک کند تا بیش از حد حرکت نکنند و خرد نشوند.

مزایای حمل و نقل گل های خشک به جای تازه این است که نیازی به ماندن در آب نیست، نگران خنک نگه داشتن آنها نیستید و می توانید آنها را از قبل بسته بندی کنید و در زمان و استرس خود صرفه جویی کنید. عزیمت، خروج.

ماندگاری گل های خشک شده چقدر است؟

گل های خشک تنها با کمی مراقبت سال ها دوام می آورند. گلدسته‌ های نگهداری ‌شده حتی در برخی از مقبره‌های مصر باستان دست نخورده یافت شدند – اکنون، بعید است که آنها برای عروسی آماده باشند، اما این نشان می‌دهد که طول عمر آنها بالقوه است! به این ترتیب، لوازم و تزیینات عروسی گل خشک شده را می توان به عنوان یادگاری ماندگار از روز عروسی شما نگه داشت. آنها همچنین می توانند بارها و بارها برای رویدادهای دیگر، از جمله برای جشن های سالگرد آینده خود، استفاده و پوشیده شوند.

همانطور که مادران لباس و حلقه خود را به دختران و پسران خود می دهند، لوازم عروسی ساخته شده از گل های خشک را می توان ذخیره کرد تا برای نسل های آینده پوشیده شود. شما می توانید میراث های خانوادگی جدیدی را با نگهداری و انتقال آنها به کودکان برای گنجینه و پوشیدن برای مناسبت های مهم زندگی خود ایجاد کنید.

اگر بخواهم گل هایم را بعد از عروسی نگه دارم، چگونه باید از آنها مراقبت کنم؟

در حالی که گل های تازه باید در طول زندگی زیبای خود خنک و در آب به طور منظم تازه نگه داشته شوند. گل های خشک شده بسیار کم نگهداری می شوند.

تمام چیزی که یک گل خشک شده از شما می خواهد سه چیز است: اجازه ندهید خیس شوند، آنها را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید (مگر اینکه برایتان مهم نیست که رنگ خود را از دست بدهند)، و بیش از حد با آنها خشن نباشید. (آنها آرام هستند اما شکست ناپذیر نیستند) – و سال ها به خدمت شما ادامه خواهند داد.

اگر اکسسوری کمد لباسی است که می‌خواهید دوباره بپوشید یا بپوشانید. مانند تاج گل یا سوراخ دکمه، توصیه ما این است که آن را در جعبه مقوایی جایی خشک و نه خیلی گرم نگهداری کنید، جایی که له نشود یا له نشود. مرطوب این به حفظ رنگ آن کمک می کند و از شکننده شدن آن جلوگیری می کند.

برای دسته گل، تاج گل، گلدسته یا چیدمان گل‌های خشکی که می‌خواهید نمایش دهید. توصیه می‌کنیم آن را در داخل خانه قرار دهید، جایی که نیازی به جابجایی زیاد یا ضربه خوردن نباشد. دور از دسترس کودکان یا حیوانات خانگی که ممکن است تلاش کنند. برای گرفتن یک نیش و از نور مستقیم و روشن خورشید.

در صورت لزوم، می توانید گل های خشک شده خود را با استفاده از سشوار در دمای خنک و با سرعت کم گردگیری کنید.

آیا می توانید برای عروسی گل های خشک شده را با گل های تازه مخلوط کنید؟

ترکیب گل های تازه و خشک بهترین های هر دو دنیا را به شما می دهد. با گنجاندن چند گل خشک می توان احساس روستایی یک دسته گل وحشی به سبک علفزار را افزایش داد. و پراکندگی دم های خرگوش خشک شده می تواند پیچ ​​و تاب زیبایی به یک دسته گل سنتی از شکوفه های تازه بدهد.

یکی دیگر از نمونه‌های عالی از مخلوط کردن گل‌های خشک و تازه برای عروسی، استفاده از چمن پامپاس برای پر کردن فضاهای بزرگ و ایجاد درام – به عنوان مثال در پایه یک طاق گلدار یا پوشش راهرو – در حالی که از شکوفه‌های تازه برای جزئیات کوچکتر استفاده می‌شود.

آیا گل های رنگ شده رنگ لباس من را لکه دار می کنند؟

برخی از گل های خشک شده و نگهداری شده با رنگ تقویت می شوند تا رنگ آنها تقویت شود. در بیشتر موارد، رنگ ها ثابت هستند و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. با این حال، مطمئناً ارزش این را دارد که هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب گل خود، این موضوع را با گلفروش خود بررسی کنید.

اگر گل های خشک برای عروسی خود را می‌سازید، می‌توانید با پیچاندن چند گل رنگ ‌شده‌ای که می‌خواهید. در یک تکه پارچه سفید (مثلاً یک دستمال قدیمی) استفاده کنید. آزمایشی را انجام دهید و بررسی کنید که رنگ آن تغییر نکرده است. اجرا کن. فقط برای اطمینان، می توانید پارچه را مرطوب کنید تا مطمئن شوید که رنگ ها در روز بزرگ کار نمی کنند.

گل های خشک برای عروسی

آیا گل های خشک برای عروسی یک گزینه دوستدار محیط زیست هستند؟

یکی از چیزهایی که به شدت به نفع گل های خشک به جای گل های طبیعی در مورد پایداری است، طول عمر آنها است. گلهای طبیعی عروسی که بعد از یک روز دور ریخته شوند. برعکس گلهای خشک را می توان آنها را دوباره استفاده کرد و تغییر کاربری داد. دسته گل ساقدوش را می توان به عنوان یادگاری ذخیره کرد، گلدسته ای از گل های خشک شده که سقف را تزئین می کند. یا یک میز بلند در مراسم عروسی را می توان بر روی شومینه در خانه آویزان کرد. سوراخ دکمه گل خشک شده را می توان ذخیره کرد و دوباره برای مراسم رسمی دیگر پوشید. این واقعیت که گل‌های خشک یکبار مصرف نیستند، به آنها امتیازات زیست محیطی فوق‌ العاده‌ای می‌دهد. و همچنین به شما ارزش پولی و برخی یادگاری‌های ماندگار از عروسی‌ تان می‌دهد تا در کمد لباس و دکوراسیون خانه‌ تان بگنجانند.

بروز رسانی: 29/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *