ایده جالب برای عروسی (قسمت اول)

مراسم عروسی می تواند جدی، تاریخی و احساسی باشد. اما آنها همچنین می توانند بسیار سرگرم کننده باشند! به دنبال ایده های سرگرم کننده برای مراسم عروسی خود هستید؟ ما در این مقاله ایده جالب برای عروسی (قسمت اول) شما را مهیا کرده ایم.

ما کاملاً معتقدیم که مراسم عروسی شما باید نمایانگر شخصیت شما باشد و ارزش های شما را منعکس کند. اگر زوجی هستید که عاشق خندیدن هستید، کمی طنز به روز بزرگ خود تزریق کنید. اگر عاشق رنگ هستید، مراسم خود را روشن و رنگارنگ کنید. و اگر پر از شخصیت و خلاقیت هستید، مراسم خود را مانند خودتان منحصر به فرد کنید.

قبل از مراسم نوشیدنی سرو کنید

شما می توانید قبل از مراسم عروسی خود نوشیدنی سرو کنید. این نه تنها یک راه سرگرم کننده برای شروع روز عروسی شما است، بلکه روحیه ای را برای مهمانی عالی شما در پیش رو ایجاد می کند.

برای فصل سرد میتوانید چایی یا نسکافه و قهوه سرو کنید.برای فصل گرم و بهاری میتوانید نوشیدنی های سرد مانند آبمیوه ها در طعم های مختلف مانند لیموناد را سرو کنید.

ایده جالب برای عروسی (قسمت اول)

چند تنقلات قبل از مراسم هم سرو کنید!

اگر به فکر سرو نوشیدنی های قبل از مراسم هستید، ممکن است بخواهید چند تنقلات قبل از مراسم را نیز در نظر بگیرید. پس از همه، شما نمی خواهید مهمانان شما با معده خالی نوشیدنی بخورند!

سرو تنقلات قبل از مراسم باید کار آسانی باشد – هم برای فروشندگان شما و هم برای میهمانان شما. شما نمی خواهید چیزی را سرو کنید که چیدن آن پیچیده باشد یا خوردن آن در حالت ایستاده سخت باشد. به اقلام دستی فکر کنید که می‌توان آنها را زودتر از موعد تنظیم کرد، مانند کیسه‌ های پاپ کورن یا یک آب نبات.

به یاد داشته باشید:

نوشیدنی و تنقلات قبل از مراسم اجباری نیست. اگر بودجه یا ظرفیت لازم برای برنامه ریزی برای آنها را ندارید، ادامه دهید و از آنها صرف نظر کنید. اما اگر اهل غذا خوردن هستید ، این یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن آن با مهمانانتان است.

سرگرمی های قبل از مراسم را فراهم کنید

ایده دیگر برای شروع مراسم عروسی با یک یادداشت سرگرم کننده این است که قبل از شروع مراسم، سرگرمی هایی را برای مهمانان خود فراهم کنید تا از آن لذت ببرند. می‌توانید بازی‌های چمن‌زنی راه‌اندازی کنید، یک غرفه عکس داشته باشید یا از نوازنده/دی‌جی خود بخواهید درخواست‌ ها را بپذیرد.

حتی ممکن است بتوانید از سرگرمی های قبل از مراسم خود پس از مراسم، در ساعات کوکتل یا در طول پذیرایی خود استفاده کنید. اگر به هر حال بازی های چمن زنی را برای آن روز اجاره کرده اید، چرا آنها را زود راه اندازی نکنید؟ بگذارید ایده های سرگرم کننده شما در تمام روز عروسی مهمانان شما را سرگرم کند!

https://pelakhaft.ir/wp-content/uploads/2023/06/01.jpg

یک تم یا لباس مراسم عروسی برنامه ریزی کنید

هیچ چیز بهتر از یک تم یا لباس عروسی “مراسم عروسی سرگرم کننده” نمی گوید.

عروسی های تم برای همه مناسب نیست. اما اگر تعطیلات، سرگرمی یا موضوعی وجود دارد که شما و همسرتان به آن علاقه دارید، چرا آن را در مراسم عروسی خود قرار ندهید؟ میهمانان شما از لباس پوشیدن، بررسی دکوراسیون داخلی و یافتن تمام راه های سرگرم کننده ای که اشتیاق خود را در روز عروسی خود گنجانده اید، لذت خواهند برد.

با سبک متفاوت ظاهر شوید

در مورد ساخت ورودی صحبت کنید! یک ایده سرگرم کننده برای مراسم عروسی شما می تواند به شکلی خارج از جعبه نمایش داده شود که کاملاً ذهن مهمانان شما را متحیر کند. عجب آنها را از لحظه ای که به محل خود می رسید!

می توانید سوار موتور سیکلت یا ماشین قدیمی شوید. می توانید یک اتوبوس بزرگ مدرسه کرایه کنید یا حتی با هلیکوپتر به مراسم خود بروید. با استفاده از روش حمل و نقل جالب خود برای خروج از مراسم خود نیز در نظر بگیرید که پول بیشتری به دست آورید. ایده جالب برای عروسی (قسمت اول)

یک نوازنده زنده را برای نواختن در مراسم عروسی خود استخدام کنید

در حالی که ما عاشق دی جی ها و لیست های پخش هستیم، گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از موسیقی زنده نیست. یک نوازنده می تواند عنصر خاصی را به مراسم عروسی شما اضافه کند و به شما اجازه دهد لحظه را شخصی کنید. ایده جالب برای عروسی (قسمت اول)

می توانید یک خواننده، نوازنده گیتار یا پیانو استخدام کنید. یا به بیرون از جعبه بروید و یک ویولن، نوازنده توبا یا کسی که کازو را تکان می دهد استخدام کنید! انتخاب آهنگ را با چند مورد دلخواه خود انتخاب کنید یا از نوازنده خود بخواهید که یک آهنگ سفارشی را فقط برای شما دو نفر بنویسد.

بروزرسانی: 02/آبان/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *