ایده دکوراسیون عروسی لوکس

ایده دکوراسیون عروسی لوکس پر زرق و برق به نظر می رسند، اما می توانند مینیمالیستی و کم اهمیت نیز باشند. این همه به سبک و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. بنابراین اگر به این فکر می کنید که چگونه به رویاهای تزیین عروسی لوکس خود زندگی کنید، در اینجا مجموعه ای از ایده های ما برای کمک به شما وجود دارد. ما تمام آنچه را که باید در مورد وسایل مرکزی، راهرو، پذیرایی، مراسم، دکور میز و موارد دیگر بدانید، جمع آوری کرده ایم و اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، نکات و راهنماهای موجود در این پست را مرور کنید.

دکوراسیون مجلل مجالس عروسی

ساده همیشه به معنای ابتدایی نیست، بنابراین می توانید در عین حال مینیمال و لوکس باشید. ایده دکوراسیون عروسی لوکس عروسی ما برخی مدرن و گاهی با پیچ و تاب هستند، به خصوص در پذیرایی. برای زوج هایی که طلایی را به عنوان بخشی از پالت خود دارند، با ظروف غذاخوری خود با رنگ های صورتی و پاپ ترکیب کنید. 

اگر سالن شما دارای سقف های بلندی است، از عناصر طلاکاری شده مانند چراغ های شناور و شمع ها، لوسترها و چیدمان های گل استفاده کنید. سپس میزهای خود را با رومیزی های خنثی همراه با رنگ های زنده برجسته کنید. صندلی های ارواح، رومیزی توری و گل آرایی های بلند ترکیبی فوق العاده است که بیانگر عظمت است. یک دیوار گلدار در نوار ایجاد کنید و غرفه عکس را برای یک سالن عکس تغییر دهید. در نهایت، میز خود را با مجموعه ای از رزهای باغبانی رژگونه، وسط های عجیب و غریب متمرکز کنید.

تشریفات مجلل عروسی

با یک تشریفات قابل اعتماد همکاری کنید برای بهتر اجرا شدن عروسی تان.. مکان اصلی عروسی خود را با بهترین ایده دکوراسیون عروسی لوکس متحول کنید. از ورودی تا راهرو و مکان های بین آن، ایده های زیبای مراسم عروسی لوکس را ببینید. با روشن کردن انبار سنگی خود با یک لوستر افسانه ای ساخته شده از چراغ های ریز سوسوزن، چشم ها را به سمت بالا بکشید. درختان شکوفه را در محل برگزاری و در ورودی سالن های عروسی کشور با سقف های بلند نصب کنید.

نکته های دیگر

یک قوس هندسی مسی یا برنجی تزئین شده با رنگ سبز انتخاب کنید و آن را با فرش سرسبز هماهنگ کنید. می‌توانید از صندلی‌های چیواری برای یک رابطه صمیمی‌ تر استفاده کنید که با روبان تزئین شده‌اند، بطری‌ های شیر را با گچ پر کنید و آن‌ ها را به صندلی‌ ها ببندید تا تم عجیب و غریبی داشته باشید. از رنگ های متنوع شمعی برای آوردن زرق و برق به مراسم و کار با پالت های پر جنب و جوش استفاده کنید.

راهروی مجلل عروسی

راهرو محور مراسم عروسی است. بنابراین اگر می خواهید بیانیه ای داشته باشید، باید یک دکور مجلل عروسی را راه اندازی کنید. با پوشاندن فضای سبز و فانوس های روشن راهرو را ساده نگه دارید یا هر چند ردیف از چیدمان های کوچک استفاده کنید. اگر مکان شما دارای کاشی یا سنگ است، چیزی را از زیبایی دور نکنید، در عوض، آن را با گلدسته های گل یا گلبرگ های پراکنده تکمیل کنید. 

ایده دکوراسیون عروسی لوکس

گل آرایی

می‌توانید با پوشاندن میزها و ورودی ها با دلفینیوم‌ های سفید، رزهای قرمز و شمع‌ها در فانوس‌های عروسی طلایی، دکوراسیون ورودی را به حداقل برسانید. 

این ظاهر مهمانان شما را شگفت زده می کند و بیانیه ای را ایجاد می کند. کاکتوس‌ها یک رویداد خیره‌کننده هستند، بنابراین با قرار دادن آن‌ها به صورت استراتژیک در راهرو، آن‌ها را به کار ببرید. اگر می‌خواهید تا آخر راه بروید، چندین عنصر طراحی مانند ترکیبی از راهروها و گلبرگ‌ها را در نظر بگیرید. اسپری از گلبرگ‌های گل سفید را در راهروی کفپوش سفید براق ادغام کنید.

مرکز لوکس سالن عروسی

یک قطعه مرکزی لوکس عروسی یکی از ضروریات میز پذیرایی شماست زیرا به جزئیات ابعاد می بخشد. با ساختن شمع در کوزه ها و فانوس هایی با ارتفاع های مختلف ظاهری مدرن ایجاد کنید. این کار را در سایه های متالیک انجام دهید و با شاخ و برگ برجسته کنید. 

فضای بوهو

اگر می خواهید حال و هوای روستایی داشته باشید، یک قطعه چوبی سفارشی را در نظر بگیرید که مانند یک گلدان گل وحشی است. عروس‌هایی که تم شیک کانتری می‌خواهند، مینی سه‌ پایه‌های مرکزی عالی برای پولاروید و نمایش میز شخصی‌شده را امتحان می‌کنند. گلدان های کوچک و کوزه های سنگ تراشی را با عناصر گل پر کنید، یا یک فانوس/کاسه ماهی را با چراغ های پری پر کنید. اگر می‌خواهید یک مرکز سلطنتی بسازید، گل رز، اکالیپتوس دانه‌ دار و توت‌ های هیپریکوم را در یک ظرف بیضی شکل یا یک گلدان طلاکاری شده مخلوط کنید.

تزیین سفره عقد لوکس

تزیین لوکس سفره عقد مکانی برای خلاقیت و در عین حال اطمینان از راحتی است. صرف نظر از اینکه بودجه کمی دارید یا زیاد، ایده هایی را ببینید که برای شما مفید هستند. رومیزی سفید و رنگ‌های برجسته را از گل‌هایتان به روی میز کار کنید. پارچه هایی مانند کتان، ابریشم و ابریشم میز را جذاب تر می کند. برای ظاهری روستایی، هسین و توری با شیشه های گل های وحشی را انتخاب کنید. با این حال، ماکرامه بهترین کار را برای یک عروس بوهو خواهد داشت. 

ایده سفره عقد

دور از پارچه، میز عقد خود را با گل رز و شاخ و برگ های پررنگ که با چراغ های چای و شمع ها در نگهدارنده های فلزی شفاف همراه است تزئین کنید. اعداد جدول DIY و پیوند آنها به بطری های شراب قدیمی اسپری شده یا پر از گل. برای عروسی در فضای باز، از تخته های گچی کوچک یا برگ های پهن برای شماره های میز استفاده کنید. تنظیمات مکان خود را در رنگ های زنده انجام دهید و به راه میوه ها بروید. این کار به مهمانان امکان می‌دهد تا چیزی را بخورند و همزمان میز را تخلیه کنند. ظروف غذاخوری را با طرح رنگ خود مطابقت دهید و سربار را فراموش نکنید.

تزیین محل نشستن 

محل نشستن در ایده های تزیین مجلل عروسی که می توانید برای روز بزرگ خود تصور کنید، نقش دارد. یک چیدمان صندلی منحصر به فرد می تواند جزئیات تازه ای را به کل مکان شما اضافه کند، بنابراین همانطور که به شما نشان خواهیم داد این پیچ و تاب را بگنجانید. برای جنگل‌ها، کوه‌ها یا انبارها، ردیف‌هایی از نیمکت‌های چوبی روستایی که با پتو پوشانده شده‌اند، جذاب هستند. 

ایده دکوراسیون عروسی لوکس

همچنین

می توانید با پتوهای تارتان دوزی شده آقای و خانم بپوشانید که به عنوان یادگاری دنج زمستانی دو چندان می شود. اگر از صندلی‌ های ارواح استفاده می‌کنید، دو پایه صندلی‌های نزدیک را با شکوفه‌ها ادغام کرده و تزئین کنید یا صندلی‌هایتان را به صورت ماکرامه با دسته‌هایی از گل‌های خار برای حسی قدیمی بپوشید. اگر به سمت پر جنب و جوش و دراماتیک متمایل هستید، شکوفه های گل صد تومانی عظیم را که با چند تابلوی نقاشی خوشنویسی شده اند روی صندلی ها بچسبانید. با این حال، برای عروسی های روستایی، منگوله های رنگارنگ را به پشت هر صندلی آویزان کنید.

 تابلوهای پذیرایی

یکی از راه‌های بیان ایده‌ های تم عروسی لوکس از طریق تابلوها است. تابلوهای عروسی پیامی می‌فرستند، زیبایی‌شناسی شما را ارتقا می‌دهند و خلق و خو را ایجاد می‌کنند زیرا تزئینی و کاربردی هستند. برای عروسی در کنار دریا، برای خوش آمدگویی از تخته چوب‌ های روستایی تزئین شده در فضای سبز استفاده کنید. اگر می خواهید خلق و خوی آرامی ایجاد کنید، اکالیپتوس یک تم عالی است. 

برای یک عروسی شیک صنعتی

تخته اکریلیک شفافی را انتخاب کنید که با گل های اثیری و پس زمینه ای سبز رنگ تزئین شده است. در حالی که برای عروسی با تم باغ، گلخانه های مینیاتوری را به شکل تراریوم برای نمایش تابلوهای خود انتخاب کنید. عروسی که از بودجه‌ای آگاه است، صفحه‌نمایش چوبی را که با گلدسته‌ای خیره‌کننده از نفس‌های کودک محصور شده است، دوست دارد، در حالی که یک عروس غیرمتعارف تابلو را با گل‌ های وحشی ترتیب می‌دهد.

نورپردازی

ایده های تزیین عروسی لوکس بدون نورپردازی بیانیه ناقصی هستند. برای محل برگزاری مراسم عروسی و پذیرایی خود، عملکرد و سرگرمی را انتخاب کنید، مخصوصاً متناسب با زمان روز. اگر عروسی در خانه برگزار می کنید، همیشه می توانید با آویزان کردن فضای سبز با شمع های زینتی، فضای بیرون را بازتاب دهید. این ظاهر را با شمع های بیشتری روی زمین تکمیل کنید.

 برای یک عروسی کامل در فضای باز

یک آسمان پرستاره با سقفی از نور ایجاد کنید که حتی در روز می درخشد. چراغ‌ های رشته‌ای را از میان پرده‌های سبز ثابت کنید یا حلقه‌های سبز رنگی را با چراغ‌های رشته‌ای و پرده‌های سفید برای سقف‌های بلند مخلوط کنید. اگر می خواهید یک نقطه کانونی ایجاد کنید، یک لوستر برنز عتیقه را به وسیله ای چشم نواز برای پذیرایی تبدیل کنید. برای میزها، از شمع‌های مخروطی که با چراغ‌ های اغذیه فروشی در بالا متعادل شده‌اند، استفاده کنید، یا می‌توانید فانوس‌های روشن را در شام در فضای باز، پیست رقص، ردیف کنید.

بروزرسانی:12/آذر/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *