ایده چیدن میز عروسی 

اگر اهل غذا خوردن هستید، این احتمال وجود دارد که غذاها و نوشیدنی های بی عیب و نقص یکی از نکات برجسته ایده چیدن میز عروسی شما باشد. چه شما و شریک زندگی‌ تان به یک غذای خاص، یک رستوران مورد علاقه خاصی دارید، یا فقط عاشق امتحان کردن چیزهای جدید هستید، پذیرایی با غذاهای باورنکردنی برای اشتراک‌ گذاری با خانواده و دوستان شما زمان مناسبی است .

این میان یک چیدمان خوب روی میز برای هر مهمان ضروری است. و بسیاری از جزئیات کلیدی برای در نظر گرفتن وجود دارد!

در زیر، ایده هایی برای چیدمان میزعروسی متمرکز بر غذا را برای شما آورده ایم که میتوانید از آنها ایده بگیرید.

چیدمان سفره عقد پاییزی

چه راهی بهتر از سر زدن به زیبایی و فصل برداشت برای جشن عشق به غذا. برای یک عروسی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز، از شارژرهای طلایی یا قهوه ای مایل به زرد همراه با رشته های گندم برای نمایشی زیبا و روستیک استفاده کنید.

چیدمان میز پذیرایی با دستمال سفره لیمویی

اگرعلاقه ای به گنجاندن غذای اصلی در میز خود ندارید به جای آن از منوهای فرعی استفاده کنید! این چیدمان میز شامل یک دستمال پارچه‌ای با منوی کاغذی بود که زیر آن یک طرح لیمویی زیبا برای طعم ایتالیایی داشت.

ایده چیدن میز عروسی

میوه پراکنده

ایده چیدن میز عروسی با میوه

در حالی که یکی از زوج‌ها تصمیم گرفتند مجسمه‌های الهه‌های یونانی روی میز خود داشته باشند، افزودن میوه به این ترکیب کاملاً مناسب بود. هلو، آلو، و انگور را در جلوی هر میز بپاشید تا فقط یک غذا برای زیباتر کردن یک موضوع داشته باشید.

چیدمان محل عروسی با صدف

عاشق غذاهای دریایی و صدف هستید؟ پس بدانید که صدف به زیبایی دکور عروسی را دوچندان می کند. استفاده از پوسته صدف خالی و تمیز شده را به عنوان کارت مکان برای جشن کنار ساحل در نظر بگیرید.

ایده چیدن میز عروسی

ایده چیدن میز عروسی با مشتقات زیتون

گزینه هایی را انتخاب کنید که نه تنها یک محیط متمرکز بر غذا ایجاد می کنند، بلکه به عنوان یک هدیه عروسی زیبا نیز عمل می کنند! یک زوج روغن زیتون را با یک برچسب سفارشی در هر مکان برای پذیرایی خود قرار دادند. این مکمل عالی برای چیدمان میز روستیک بود که با یک دستمال حاشیه دار کامل شده بود.

دیزاین با گلابی

گلابی نه تنها خوشمزه است، بلکه نمادی از لطف، نجابت و روابط شاد است. هر گلابی را قبل از قرار دادن آنها در جلوی میزها با یک پاپیون ببندید تا لمسی زیبا داشته باشید.

دیزاین میز با لیمو

دلیلی وجود ندارد که در جشن خود لیمو را به دکور تبدیل نکنید. این ایده هوشمندانه یک لیموی تازه را به عنوان کارتی برای هر میز چیدمان نشان می داد. هر نوار کاغذی که با یک نام خوشنویسی شده بود با یک سنجاق همسان که در لیمو چسبانده شده بود وصل می شد.

 

عسل در محیط عروسی

کیک عروسی خوراکی که همه مهمانان شما مطمئنا دوست دارند. البته برای جشن گرفتن محل عروسی خود، شیشه های خوش طعمی از عسل محلی ارائه دهید. در نظر بگیرید که یک یادداشت سفارشی به هر شیشه اضافه کنید، یا حتی شیشه ها را با نام مهمانان خود سفارشی کنید تا به عنوان کارت مکان استفاده شوند.

ایده چیدن میز عروسی

میز پذیرایی عروسی رنگارنگ

آیا می خواهید حتی فراتر از چیدمان میز متمرکز غذا بروید؟ شماره جدول یا تابلوهایی را برای مطابقت ایجاد کنید، طرح زمینه و نام هر جدول را بر اساس مقصد غذاهای مورد علاقه یا رستوران های مورد علاقه خود ایجاد کنید.

سبزیجات را برجسته کنید

همه چیز در مورد میوه نیست – در دیزاین میز عروسی خود نیز عشق به سبزیجات را جشن بگیرید. از سبزیجات به روش های هوشمندانه استفاده کنید، مانند تبدیل آنها به جای کارت. ما عاشق این گزینه منحصر به فرد برای ترکیب آرتیشوهای تزئینی هستیم.

چیدمان محل عروسی با مرکبات

اگر می‌خواهید با دکوراسیون پذیرایی خود رنگارنگی ایجاد کنید، این جفت عالی است. برای یک جشن آفتابی، گل های پر جنب و جوش را با مرکبات فراوان ترکیب کنید. ما عاشق روشی هستیم که قسمت‌های مرکزی فراوان با کارت‌های گل اکریلیک برای تکمیل پالت رنگ مطابقت دارند.ایده چیدن میز عروسی

نان و کره را پیشنهاد دهید برای ایده چیدن میز عروسی

این یک لمس ساده است، اما مطمئنا مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت. مینی تخته های نان و کره را روی میز شام خود قرار دهید. ما این ایده را دوست داریم که کره گیاهی یا حتی کره دارچین عسلی را در ترکیب قرار دهیم.

با شیرینی جشن بگیرید

اگر علاقه ی شما به دسرهای متنوع زیاد است ، آن را در میز خود فراموش نکنید. برای سفارشی کردن ظاهر هر میز، خوراکی‌ های خوش‌طعم را اضافه کنید. به جای کاغذ، از کوکی‌ های تزئین شده به‌عنوان کارت‌های مکان استفاده کنید. گزینه ای دیگر؟ برای نمایش ماکارون ها با نانوا مشورت کنید.

با شاخه های میوه ها میز را تزئین کنید

گزینه ای ساده و در عین حال شیک برای اشاره به عشق شما به غذا؟ شاخه های درختان زغال اخته به گونه ای هستند که چنین لمس اثیری خاصی را اضافه می کنند. بسته به فصل، ممکن است بتوان ظاهری مشابه با شاخه های درخت گیلاس یا شاخه های توت بدون خار داشت.

 

حال و هوای اروپایی را در آغوش بگیرید

ایده چیدن میز عروسی با نان باگت

چه در اروپا ازدواج کنید، چه از جنبه زیبایی شناختی استفاده کنید، می خواهید تنظیمات جدول مطابقت داشته باشد. بشقاب‌ها و دستمال‌های طرح‌دار زیبا را داخل آن قرار دهید و آنها را با یک باگت کوچک ست کنید.

سفره آرایی با بشقاب میوه

گزینه دیگر اگر علاقه ای به ترکیب غذای واقعی ندارید این است که ظروف غذاخوری خود را یک تم دیزاین کنید. شارژرهایی را با موسیقی متمرکز بر غذا، مانند طرح مرکباتی پر جنب و جوش یا حتی گزینه ای دوست داشتنی با توت فرنگی یا تمشک انتخاب کنید.

سیب را در دیزاین خود بگنجانید

برای عروسی پاییزی از یک پالت رنگی خوش خلق استفاده کنید، اما میوه ها را در ترکیب قرار دهید. سیب های قرمز عمیق، بوم مناسبی برای حروف طلایی هستند. سیب‌ها را به‌عنوان کارت‌های مکان قرار دهید، یا حتی از آن‌ها برای تزئین میز اطراف قسمت‌های مرکزی زیبا استفاده کنید.

بروز رسانی: 29/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *