کترینگ عروسی

تهیه کترینگ عروسی اغلب بزرگترین هزینه هنگام برنامه ریزی عروسی است.  این هفت نکته را توجه داشته باشید که هنگام برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی باید در نظر بگیرید تا به شما کمک کند بیشترین استفاده را از بودجه خود ببرید.

آیا محل برگزاری این امکان را به شما می دهد که از کترینگ عروسی خود استفاده کنید؟

اغلب هتل‌ ها و مکان‌ های عروسی اصرار دارند که وقتی به فکر تهیه غذا برای عروسی هستید، از آنها استفاده کنید. آنها ممکن است به شما اجازه دهند از غذاخوری های خود استفاده کنید ، اما ممکن است از شما هزینه اضافی یا کرایه دریافت کنند. ارزش آن را دارد که این موضوع را با دقت سنجید زیرا ممکن است در نهایت آنقدر که انتظار دارید پول پس انداز نکنید. با این حال، مکان هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد از پذیرایی شخصی خود استفاده کنید و ارزش آن را دارد که در نظر بگیرید زیرا این امر می تواند در هزینه های زیادی صرفه جویی کند.

اغلب هتل‌ها و مکان‌های عروسی اصرار دارند که وقتی به فکر تهیه غذا برای عروسی هستید

بدانید چه می خواهید

هنگام برگزاری غذای عروسی، دانستن اینکه به چه چیزی نیاز دارید، همیشه مفید است. دانستن پاسخ سوالات زیر نقطه شروع خوبی است تا اطمینان حاصل شود که کترینگ عروسی می تواند یک نقل قول دقیق به شما بدهد. اگر روشن نیستید ممکن است در نهایت بیش از آنچه می خواهید خرج کنید یا هزینه ها ممکن است به روزی که نظر خود را تغییر می دهید یا به نیازهای خود اضافه می کنید افزایش یابد –

  • عروسی کی و کجا برگزار می شود؟
  • برای چند مهمان پذیرایی می کنید؟
  • چه سبک غذایی را می خواهید ارائه دهید؟ یک ضیافت نشسته، یک بوفه چنگال، یک کباب گراز؟
  • آیا چیز خاصی وجود دارد که بخواهید به شما خدمت شود؟
  • آیا به ظروف و کارد و چنگال نیاز دارید؟
  • آیا برای خدمت به کارکنان نیاز دارید؟

دانستن پاسخ سوالات زیر نقطه شروع خوبی است تا اطمینان حاصل شود که کترینگ عروسی می تواند یک نقل قول دقیق به شما بدهد.

انعطاف پذیر باشید

در حالی که داشتن یک ایده روشن از الزامات مورد نیاز برای پذیرایی عروسی مهم است، اما انعطاف پذیر بودن نیز ایده خوبی است. در مورد ایده های آنها و اینکه چگونه می توانند در صورتحساب شما در بودجه های شما صرفه جویی کنند، با کترینگ های احتمالی صحبت کنید. ممکن است چیزی بخواهید که تهیه آن برای کترینگ سخت باشد، یا ممکن است جایگزینی در فصل باشد. قیمت های کترینگ تا حد زیادی به قیمت تمام شده و زمان آماده سازی آنها بستگی دارد، بنابراین ممکن است پیشنهادات مفیدی برای شما داشته باشند.

خلاق بودن

ممکن است همیشه انتظار داشته باشید که یک نشستن سنتی، سه وعده، صبحانه عروسی داشته باشید، اما وجود دارد

جایگزین های زیادی برای صرفه جویی در هزینه کترینگ عروسی شما وجود دارد. خلاقیت در مورد غذا، ارائه چیزهای ساده مانند ماهی و چیپس یا دمنوش و ماش می تواند به طور چشمگیری هزینه غذا را کاهش دهد. و به مهمانان شما چیزی برای صحبت کردن بدهد. بوفه راه دیگری برای حفظ بودجه محدود است، همانطور که کیک عروسی خود را به عنوان دسر سرو می کنید.

خودتان آن را انجام دهید

بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه های برگزاری مراسم عروسی این است که برای خودتان تهیه کنید. با این حال این گزینه زمان و سازماندهی زیادی را می طلبد. به خاطر داشته باشید که بسیاری از هزینه‌هایی که یک کترینگ عروسی می‌پردازد، زمان لازم برای تهیه، آماده‌سازی، طبخ و تحویل غذا را پوشش می‌دهد.

اگر این مسیر را انتخاب کردید، ارزش این را دارد که به خاطر داشته باشید که باید تمام تجهیزات و ظروف خود را تهیه کنید، ممکن است به بیمه مسئولیت عمومی نیاز داشته باشید و ممکن است نیاز به استخدام کارمندان برای کار در همان روز داشته باشید. همیشه ارزش این را دارد که برخی از قیمت ها را برای پذیرایی دریافت کنید تا بتوانید گزینه های خود را بسنجید.

کمک بخواهید

چه در حال برگزاری مراسم عروسی برای خود باشید و چه از یک کترینگ عروسی استفاده کنید، ارزش این را دارد که دوستان و خانواده شما چگونه می توانند به شما کمک کنند. ممکن است بتوانید با غذاساز کار کنید تا برخی از غذاها را خودتان انجام دهید. برای مثال، می‌توانید از مهمانان خاصی بخواهید که برای سرو کیک درست کنند، یا حتی یک وعده غذایی «بیاورید و تقسیم کنید». شما ممکن است بتوانید خودتان یک تخته پنیر تهیه کنید یا خودتان نیبلز تهیه کنید. همیشه بهترین کار این است که هر ایده ای را که دارید با کترینگ خود در میان بگذارید.

در اطراف خرید کنید

هنگام کترینگ عروسی، مهم است که حداقل سه پیشنهاد برای مقایسه دریافت کنید. هر کترینگ متفاوت است و بسته به میزان مشغله و سبک پذیرایی که ارائه می دهد، نقل قول های متفاوتی را ارائه می دهد. مهم است که غذای مناسب برای خود تهیه کنید. 

بروزرسانی:13/آذر/1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *