ویژگی های دی جی عروسی 

با قطعی شدن محل برگزاری عروسی و خرید نهایی لباس در دفتر یادداشت برنامه ریزی عروسی، نکته مهم بعدی در لیست شما قطعا دی جی عروسی است. اگر برای روز بزرگ خود یک دی جی عروسی زنده را در نظر می گیرید، مطمئناً قبل از شروع جستجوی خود، سؤالات زیادی خواهید داشت. از برنامه ها و تدارکات گرفته تا نیازمندی های گروه، بودجه و موارد دیگر.

بودجه

همه ما می دانیم که چقدر مهم است که بودجه عروسی معقولی تهیه کنید، و کنار گذاشتن بودجه مناسب برای  دی جی عروسی  زنده شما از این قاعده مستثنی نیست. 

با توجه به اینکه نوازنده دی جی عروسی زنده معمولاً هزینه ی بیشتری نسبت به موسیقی از قبل ضبط شده دریافت می‌کنند. فرصت زیادی برای فریب خوردن وجود دارد.

اگر در طول روز به دنبال موسیقی هستید، حتماً از گروه خود بپرسید که آیا آنها موسیقی مراسم و دی جی عروسی  را به عنوان بخشی از یک بسته همه جانبه ارائه می‌دهند . این می‌تواند صدها نفر را برای شما نجات دهد!

دی جی عروسی  را به عنوان بخشی از یک بسته همه جانبه ارائه می‌دهند

یک سبک را انتخاب کنید

از موسیقی کلاسیک خنک در طول مراسمتان گرفته تا تریو جاز پر جنب و جوش در بعد از ظهر، گزینه های زیادی برای اجرای موسیقی متن شما وجود دارد. این روزها با تنوع بسیار زیاد اکشن‌ ها، نیازی به ماندن در یک ژانر در تمام طول روز نیست. هر دی جی عروسی بنا به درخواستی که قبل از مراسم شما از او میکنید. موسیقی های  متنوعی را برای میهمانان در هر سنی اجرا می‌کنند.

یک برنامه زمانی تنظیم کنید

هنگام پرسیدن سؤالات خود، همیشه ایده خوبی است که از قبل یک برنامه مشخص کنید، به این ترتیب نوازندگان و دی جی عروسی  شما می توانند یک نقل قول بر اساس نیازهای خاص شما جمع آوری کنند. خواه چند آهنگ در طول مراسم باشد یا موسیقی پس‌زمینه در طول صبحانه عروسی، راه‌هایی وجود دارد که می‌توان بدون شکستن هزینه‌ها به پایین رفت – فراموش نکنید که یک آی‌پاد همیشه میتواند برای کمک کردن در طول مراسم مورد استفاده باشد.

نیازهای نوازندگان خود را دوباره بررسی کنید

همه نوازندگان و گروه‌ها الزامات کمی متفاوت دارند، اما به طور کلی چند چیز وجود دارد که معمولاً اعمال می‌شود، این موارد ناگزیر شامل منبع تغذیه، فضای کافی برای اجرا، نوشیدنی‌ها، پارکینگ و رختکن است. همچنین باید زمان تنظیم و بررسی صدا را دوبار بررسی کنید که بسته به تعداد اعضا و اندازه گروه می تواند به شدت متفاوت باشد.

همه نوازندگان و گروه‌ها الزامات کمی متفاوت دارند. دیجی عروسی

این موارد را در نظر بگیرید تا همه چیز را به درستی رعایت کنید

  • مکان شما
    مانند تمام قسمت‌های روز عروسی‌تان، می‌خواهید بدون زحمت با محیط اطرافتان ترکیب شوند، خواه تالار ، باغ ، خانه روستایی یا حتی یک مزرعه! گزینه‌های سنتی‌تر برای موسیقی زنده مراسم عروسی برای خانه‌های روستایی بهترین هستند . در حالی که عروسی‌های روستایی، غیرمعمول و ساحلی ممکن است با چیزی کمی عجیب‌تر مناسب باشند.
  • آهنگ‌هایی که می‌خواهید
    اگر به نوازندگان و دی جی عروسی  انتخابی‌تان علاقه دارید که آهنگ‌های خاصی را می‌نوازند، مطمئن شوید که صدای آن‌ها را هنگام نواختن خاص با این سازها دوست دارید.
  • انعطاف پذیری
    آیا می خواهید نوازندگانتان با نواختن در طول مراسم و پذیرایی نوشیدنی بعد از آن، روز شما را در کنار هم بسازند؟ سپس اجازه دهید این کار بر انتخاب های شما تأثیر بگذارد و تنظیمات موسیقی قابل حمل را انتخاب کنید (شاید کیبورد به جای پیانو بزرگ). همچنین باید به نوازندگان توضیح دهید که تجهیزات یا سوکت‌هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشند. کجا می‌توانند پیدا شوند تا بتوانند بدون ایجاد مزاحمت برای شما یا داماد، موقعیت خود را به طور یکپارچه عوض کنند.
  • اگر شک دارید، این بایدها و نبایدها رادر انتخاب دی جی عروسی  خود دنبال کنید و در کمترین زمان به بهترین شکل خواهید رسید.

بروزرسانی:13/آذر/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *