گل آرایی ستون عقد

طاق های گل را فراموش کنید و راه را برای ستون های گل آرایی باز کنید! در مورد گل آرایی ستون عقد چیزهای بسیار خاص وجود دارد که آنها را برای پس زمینه، تزئین محراب یا تزئین ورودی ها عالی می کند. میتوانید از ستون های گل آرایی شده آماده استفاده کنید، آنها واقعاً ایده های خوبی هستند. می توانید آنها را در مراسم خود داشته باشید و سپس برای صرفه جویی در هزینه آنها را به پذیرایی خود منتقل کنید. مطمئن باشید که  عکس‌های عروسی شما  فوق‌العاده به نظر می‌رسند، اما آن‌ها چیزهای اضافی را با چیدمان گل‌های ستون عروسی در خود دارند!

گل آرایی پاییزی ستون عقد

نمی دانید چگونه فضای مراسم عقد خود را تزئین کنید؟ چند ستون گل را امتحان کنید! اگرچه شکی نیست که ستون های گل برای هر فصلی جواب می دهند، اما  پاییز  قطعا یک فصل برنده برای ما است. این ستون ها با پالت رنگی گرم و پر از برگ های نارنجی و پاییزی، واقعاً به ورود فضای باز کمک می کنند. اگر مکان شما دارای پنجره های بزرگ زیادی است، با تعدادی ستون گل طبیعی، حس طبیعی فضای باز را تقویت کنید.

گل آرایی ستون عقد

دکوراسیون بوهو

گل آرایی ستون عروسی پاییزی با علف پامپاس، ادریسی و گل رزستون‌های گل عروسی پاییزی با گل‌های نارنجی و برگ‌های سرخس همراه با بید که دسته گل و تاج همسانی در لباس روی شانه در دست دارد ستون‌های گل عروسی پاییزی بوهو با علف پامپاس و گل رز با عروس در لباس عروس و داماد کنار هم در فضای مراسم عقد می ایستند که با ستون های گل عروسی با گل های زرد، نارنجی و قرمز تزئین شده است.گل آرایی ستون عروسی نامتقارن برای عروسی روستیک در پالت رنگی پاییزی گل های نارنجی و سفید شامل رز و گل مومی با سبزی تازه برای ستون گل عروسی پاییزی عروسی در فضای روستیک با رزهای صورتی کمرنگ روی ستونی از گل در مقابل پرده های عروسی سفید و چراغ های پری که فضا را تزئین می کنند.

گل آرایی ستون عقد بوهو

چمن پامپاس  و سایر  گل های حفظ شده  در چند سال اخیر به یک روند عروسی بزرگ تبدیل شده اند و برای یک عروسی بوهو عالی هستند! قصد دارید عروسی تان آرام و سرگرم کننده باشد؟ می‌خواهید آن ظاهر بدون دردسر را داشته باشید، حتی با وجود اینکه مدتی طول کشید تا جزئیات به درستی انجام شود؟ سپس یک عروسی و دکوراسیون بوهو برای شما مناسب است. عروسی های لوکس بوهو  در حال تبدیل شدن به یک سبک محبوب هستند! کراوات سیاه و چمن پامپاس، بسیار عالی به نظر می رسد. 

 

گل آرایی ستون عقد با گل های مصنوعی

اگر مراسم شما در فصل گرم سال است و از طرفی به اینکه بتوانید بعدها دوباره از گلها استفاده کنید علاقه دارید ،پس گلهای مصنوعی انتخاب خوبی برای شماست. میتوانید در هم تمی که می خواهید گل ها را انتخاب کرده و بعد آن را به مکان های مختلف انتقال دهید. مزیت آن این است که دیگر نگران گرمای هوا و احتمال خراب شدن گلها نیست.

گل آرایی رنگارنگ ستون عقد

از بازی با رنگ ها نترسید! اگر محل برگزاری شما یک بوم خالی است، یا در حال برگزاری یک مراسم عروسی در مقصد گرمسیری  با یک  مراسم در فضای باز هستید ، در این صورت نمی توانید با تعدادی ستون گل رنگی اشتباه کنید! پاستل یا رنگ های روشن، این تصاویر زیر ثابت می کنند که باورنکردنی به نظر می رسند! میتوانید گل ها را با لباس جشن عروسی خود و حتی دسته گل عروسی خود هماهنگ کنید.

ستون‌ های رنگارنگ گل عروسی در سایه‌های رنگ‌های قرمز، صورتی و بنفش عروس با لباس آستین پف دار و داماد با کت و شلوار خاکستری در مقابل ستون های گل صورتی و بنفش پامپاس رنگ شده با آنتوریوم عروسی تابستانی در خانه با عروس و داماد ترکیب زیبای منحصر به فرد برای مراسم شما است.

گل آرایی ستون عقد

گل وحشی ستون گل

همانطور که گفتیم، ما فقط ظاهر مجسمه‌ای گل‌های ستونی را دوست داریم، اما اگر چیزی می‌خواهید که کمی طبیعی‌تر به نظر برسد، چرا ستون‌های خود را از گل‌های وحشی دیزاین نمیکنید؟ نه تنها یک انتخاب پایدارتر است  ، بلکه آنها بسیار عجیب و زیبا به نظر می رسند. چطور توانستی در مقابل آنها مقاومت کنی؟ اینها به ما حال و هوای پری شاهزاده واقعی می دهد.

مجموعه پلاک هفت

در مجموعه ی باغ پلاک هفت ما با تیم حرفه ای خود قادریم هر نوع گل آرایی ک مد نظر شماست را برای شما انجام دهیم و تمام اینها بستگی ب بودجه و سلیقه ی عروس و داماد دارد. فراموش نکنید تم گل آرایی باغ پلاک هفت  به سبک روستیک است ، اما بسته به خواسته شما امکان تغییرات وجود دارد.با تیم ما میتوانید در این باره مشورت کنید.

بروزرسانی: 02/آبان/1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *