ایده تزیین میز گرد عروسی

وقتی صحبت از دکوراسیون عروسی به میان می آید، یکی از سرگرم کننده ترین لحظات برای برنامه ریزی، ایده تزیین میز گرد عروسی شماست. از آنجایی که مهمانان در طول شام و نان تست می‌نشینند، این محیطی است که بیشتر با آن تعامل دارند—بنابراین باید مطمئن باشید که تجربه‌ای چشم نواز و لذت‌ بخش است.

اگر میزهای گرد را در پذیرایی خود قرار می دهید، گزینه های شما تقریباً بی پایان است. شکل کلاسیک میز یکی از رایج‌ترین گزینه‌های موجود در مکان‌های برگزاری در سراسر کشور است، و از آنجایی که به زیبایی با همه سبک‌ های عروسی و انواع صندلی‌ها جفت می‌شود ، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد.

تزیین میز گرد عروسی

22 ایده زیبا برای تزیین میز گرد عروسی

01.تزیین میز گرد عروسی – سفره مخملی

این ایده برای تزیین میز گرد عروسی مخمل بسیار قابل لمس و زیبا است. در عین حال باعث بافت و عمق به میزهای عروسی گرد شما میشود – به خصوص برای عروسی پاییزی . دستمال‌هایی را با همان رنگ انتخاب کنید تا ظاهری هماهنگ داشته باشید که به‌ویژه لوکس باشد.

02.میز عقد گرد برای عروسی صنعتی

سفره برای رسیدن به ظاهری رسمی صد در صد ضروری نیست. با چسباندن به یک سطح براق و الهام گرفته از بتن و جفت کردن آن با صندلی های مشکی و ظروف تخت، پذیرایی شما بدون به نظر رسیدن بیش از حد مجلل، شیک خواهد بود.

03.میز عقد گرد برای عروسی عاشقانه

برای نگاهی رمانتیک به عروسی در باغ ، سایه های ملایم و کم رنگ را در یک پالت رنگی مشابه انتخاب کنید. آبی کم رنگ و خاکستری به ویژه برای جشن های پاریسی زیبا هستند.

04.تزیین سفره عقد گرد برای عروسی عاشقانه

صندلی عاشقانه یا میز صندلی یک پاپ زیبا و غیرمنتظره در میان صندلی های متقاطع است. اضافه کردن یکی برای زوج متاهل نیز یک راه خلاقانه برای نشان دادن نقطه افتخار آنهاست، اگر آنها پشت میز معشوق ننشینند .

تزیین میز گرد عروسی

05.دکور میز گرد عروسی برای عروسی در موزه

اگر محل برگزاری شما دارای سقف های سر به فلک کشیده است، با قطعات مرکزی بسیار بلند از ارتفاع استفاده کنید.  برای یک مراسم مدرن در یک موزه هنری ، طراحی نامتقارن به ویژه جالب به نظر می رسد. 

06.دکور میز گرد برای عروسی مدرن

آیا می خواهید عروسی شما به سبک امروزی تر باشد؟ صورتی های نئونی و نارنجی روشن را از رومیزی های سفید روشن جدا کنید، سپس صندلی های جناغی را به آن اضافه کنید. ظاهری بازیگوش، دعوت کننده و مناسب برای عروسی تابستانی است .

07.برو با صندلی ارواح

صندلی‌های ارواح نه تنها توهم فضای بیشتری را در یک اتاق کوچک‌تر ایجاد می‌کنند، بلکه عامل جالب خاصی را نیز به یک پالت خاموش‌تر می‌آورند. در حالی که سبک صندلی احتمالاً ارتقاء اجاره ای خواهد بود، اگر بقیه دکوراسیون شما مینیمالیست باشد، قطعاً باید از آن استفاده کنید .

08.میز عقد گرد با شمعدان

همه افراد زیر درخشش ملایم نور شمع بهتر به نظر می رسند، و بازوهای شمعدانی که به قطر میز می رسند، شکل های دایره ای آن را به شکلی بصری دلپذیر برجسته می کنند. برای تقویت فاکتور عاشقانه، یک پارچه رومیزی بافت دار در سایه صورتی ملایم انتخاب کنید.

تزیین میز گرد عروسی

09.میز عقد گرد در عروسی سیاه و سفید

یک پالت کلاسیک سیاه و سفید در یک عروسی تالار رقص به همان اندازه در خانه به نظر می رسد که در کنار استخر در پالم اسپرینگز. برای اینکه میزتان خنک‌تر و امروزی‌تر شود، پدهای مشکی را برای صندلی‌های مشکی انتخاب کنید و روی میزهای گرد خود را با پارچه‌های کتانی سفید و چیدمان‌های چمن پامپاس کم‌ نشست بپوشانید.

10.میز عقد گرد در پالت رنگی خنثی

یک طرح رنگی الهام گرفته از رنگ سبز، رنگ های چوبی و دیگر عناصر طبیعی همیشه ظاهری زیبا ایجاد می کند. نکته حرفه ای: تطبیق بالشتک صندلی با ملحفه های میز، انتخاب حجم بیشتری از صندلی را به حداقل می رساند.

11.میز گرد بسیار بزرگ در یک عروسی زمستانی در فضای باز

اگر در حال برنامه ریزی یک عروسی کوچک هستید ، ممکن است بتوانید کل تعداد مهمانان خود را در یک میز بسیار بزرگ قرار دهید. این زمان ایده‌آلی برای انتخاب میز گرد است، زیرا این اطمینان را ایجاد می‌کند که هیچ مهمانی احساس کند که از این رویداد دور نیست. برای اینکه چیدمان مناسب جشن باشد، مرکز را با فانوس ها و همچنین طرح های گلدار بالا و پایین پر کنید.

12.سفره های خود را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید

انتخاب سفره‌ های طرح‌دار مختلف راهی آسان برای داشتن یک پانچ بصری در مراسم عروسی شما است، به خصوص اگر تعداد مهمانان زیادی داشته باشید که همه در میزهای گرد می‌نشینند. برای تنوع بیشتر ظاهر، میزهای مربع و مستطیل را نیز اضافه کنید.

13.دستمال‌هایتان را بپوشانید

با تغییر محل قرارگیری دستمال‌هایتان، یک پالت تک‌ رنگ را چند بعدی کنید. به جای تا کردن آنها در بالای هر بشقاب، آنها را زیر بشقاب قرار دهید تا از روی میز آویزان شوند. رنگ و بافت به میزهای گرد عروسی شما جذابیت بصری می بخشد.

تزیین میز گرد عروسی

14.میزهای خوشه ای در اطراف زمین رقص

ترکیبی از گزینه‌های میز برای ایجاد جذابیت و صمیمی بودن فضای پذیرایی بزرگ، کلیدی است. اگر زمین رقص در مرکز فضای شما قرار دارد، آنچه را که در امتداد هر طرف می رود تغییر دهید. اگر میز سر بلند و مستطیلی است، میزهای گرد را در امتداد سمت چپ و راست انتخاب کنید. این تنوع به حال و هوای مهمانی می افزاید.

15.میز عقد گرد با صندلی

بهترین غذاخوری‌ها میزها را مرتب می‌کنند تا تجربه غذا خوردن برای همه افراد اتاق به اشتراک گذاشته شود. با پشتیبان‌ گیری از چهار میز گرد در یک نقطه دکور مشترک، مانند یک درخت یا چیدمان گل‌های بزرگ، مهمانان بدون شلوغی بیش از حد، احساس نزدیکی به سایر غذاخوری‌ها خواهند کرد.

16.داستان گرد در عروسی پاییزی با سفره های قرمز و سفید

با لایه‌ بندی پارچه‌ای طرح‌دار روی یک رومیزی جامد، عامل دنج را در عروسی پاییزی تقویت کنید. شمع‌ های مخروطی بلند در طوفان‌ های شیشه‌ای شفاف بیشتر به احساس گرما کمک می‌کنند.

17.تزیین سفره عقد گرد طلایی و سفید

جزئیات طلایی همیشه یک انتخاب زیبا برای عروسی رسمی تر است – و هر چه بیشتر روی میزهایتان جمع کنید، میزهای شما جذاب تر به نظر می رسد. با ایجاد رنگ فلزی در ظروف تخت، لبه‌های بشقاب، جا دستمال‌ها، رومیزی و صندلی‌ها، این میز بدون احساس طاقت‌ فرسا می‌درخشد.

18.گلدسته های پوم پوم را آویزان کنید

لحظات دکور می تواند روی میز شما و همچنین بالای میز شما اتفاق بیفتد. از این جشن پر جنب و جوش در سان خوزه دل کابو، مکزیک و گلدسته های پوم پوم فلفلی بین لامپ چراغ های رشته ای آویزان برای ظاهری جشن بگیرید.

19.موتیف دایره را بازی کنید

میزهای دایره‌ای به اضافه صندلی‌های دایره‌ای با ظاهر غیرمنتظره‌ای عاشقانه و مدرن برای عروسی در انباری برابری می‌کند . برای تأکید بیشتر بر یکنواختی سبک، ما دوست داریم که چگونه این پذیرایی صندلی‌های با حاشیه طلا را با شارژرهای با حاشیه طلا مطابقت دهد.

تزیین میز گرد عروسی

20.اطراف خود را در گل احاطه کنید

اگر میز معشوق شما گرد است، چرا روی شکل با طاق در حال انفجار با شکوفه ها تأکید نکنید؟ با افزودن گل‌ها در بالا و پایین، قاب مناسبی را برای مهمانان ایجاد می‌کنید تا از طریق سخنرانی‌ها و نان تست‌ها، همه چشم‌ها به شما خیره شوند.

21.میز عقد گرد با شاخه های سبز وسط 

البته شکوفه‌ های بریده شده با چیدمان هنرمندانه همیشه انتخاب زیبایی هستند، اما چیزی کمی ارگانیک‌ تر در مورد تجمع شاخه‌ های برگ‌دار به عنوان یک قطعه مرکزی وجود دارد. این استایل راهی عالی برای افزایش قد بدون از بین بردن ظاهری کامل و شاداب است.

22.میز عروسی گرد سفید و خرمایی با قسمت مرکزی چمن پامپاس

پوشاندن پارچه روی پشتی صندلی‌ هایتان راهی آسان برای ایجاد حس خاص بودن در صندلی عروسی شما است. برای داشتن ظاهری منسجم، رنگ پارچه را در همان پالت بقیه دکوراسیون خود نگه دارید. از چمن پامپاس برای دکور وسط میز میتوانید استفاده کنید.

بروز رسانی: 28/ آبان/1402

نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “تزیین میز گرد عروسی

 1. سحر گفت:

  ممنون از مجموعه ی خوب پلاک هفت .ما عقدمون توی این مجموعه بود و بسیار عالی بود همه چیز

  1. شعبانی گفت:

   باعث خوشحالی هست این پیغام شما.شاد و خوشبخت باشید.

 2. محمد گفت:

  مرسی برای مطلب خوبتون.تشکر از جناب باغبانی برای برنامه ریزی حرفه ای شون.

  1. شعبانی گفت:

   تشکر از لطف بی کران شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *