راهنمای پیشنهاد ازدواج

یکی از مهم ترین قسمت های رابطه ی بین دو نفر پیشنهاد ازدواج است. باید در نظر داشت این مهم است که چگونه از شریک عاطفی خود  درخواست کنید که برای همیشه لحظاتش را با شما به اشتراک بگذارد.

همه چیز در مورد شما دو نفر است

اولاً، هیچ راه درست یا غلطی برای پیشنهاد دادن وجود ندارد، اما آنچه مهم است این است که برای هر دوی شما خاص و معنادار است. به رابطه خود فکر کنید و لحظاتی را که برای شما خاص هستند برجسته کنید. حتی می توانید یک جعبه حافظه برای قرار دادن حلقه در آن ایجاد کنید.

رستورانی که در اولین قرار ملاقات خود به آن رفتید یا نیمکت مورد علاقه تان در پارک نیز می تواند مکان مناسبی باشد. شما سوال را مطرح کنید همانطور که گفته می شود، “این چیزهای کوچک است” و این در مقایسه با هر چیز تجملاتی بیش از حد صادق است.

این لحظه مهم را به اشتراک بگذارید

این یک تصمیم شخصی خواهد بود که آیا در یک مکان خصوصی هستید یا عمومی، اما دست کم نگیرید که نامزد جدیدتان چقدر هیجان زده می شود تا اخبار شما را با نزدیک ترین و عزیزترین شما به اشتراک بگذارد. یک مهمانی غافلگیرکننده در محل برگزاری نزدیک ترتیب دهید. یا اگر در خارج از کشور هستید، پیام های ویدیویی ضبط شده را برای پخش در نظر بگیرید و پیشنهاد ازدواج خود را بگویید. با افرادی که به آنها می گویید انتخابی باشید، نامزد شما نیز از به اشتراک گذاشتن اخبار هیجان زده خواهد شد!

پیام های ویدیویی ضبط شده را برای پخش در نظر بگیرید و پیشنهاد ازدواج خود را بگویید.

خاطره ای جدید برای شروعی جدید

استفاده از تاریخی که قبلاً برای هر دوی شما اهمیت زیادی دارد، نمادی از تمام اوقات خوبی است که قبلاً داشته‌اید. اما من توصیه می‌کنم تاریخ جدیدی را انتخاب کنید تا نشانه آغاز فصل جدیدی در زندگی هر دو باشد. این احتمال وجود دارد که شما کاملاً به یاد نداشته باشید که اولین بوسه خود را چه زمانی انجام دادید، و به این ترتیب می توانید دقیقاً لحظه مناسب را بدون نگرانی در مورد پایبندی به یک برنامه تعیین شده انتخاب کنید.

حواس خود را جمع کنید

فقط به این فکر نکنید که پیشنهاد ازدواج شما کجا و چه زمانی انجام می شود، سعی کنید تا حد ممکن حواس خود را به کار ببرید. غذا و نوشیدنی اغلب خاطرات خود را حفظ می کنند. بنابراین استفاده از آنها در پیشنهاد خود یکی از راه های گره زدن همه چیز است. دیگر کارهای کوچکی که می‌توانید انجام دهید این است که آهنگ «شما» را در نقطه‌ای از عصر پخش کنید یا همان غذایی را که در اولین قرار خود خورده‌اید آماده کنید.

هیچ چیز را به شانس واگذار نکنید

جو محیط یک نکته کلیدی برای یک پیشنهاد است. اگر می‌خواهید در یک رستوران در جمعه یا شنبه شب خواستگاری کنید، می‌خواهید روی میزی بنشینید. که هنوز فضایی پر جنب و جوش دارد اما خیلی نزدیک به بار نیست که ممکن است آن چهار کلمه خاص در آن غرق شوند. بخواهید دور از قسمت بار یا در محیطی صمیمی‌تر بنشینید. اکثر رستوران ها تمام تلاش خود را می کنند تا از شما پذیرایی کنند، به خصوص اگر به آنها بگویید که چه شب خاصی خواهد بود.

خرید حلقه

قبل از خرید انگشتر برای پیشنهاد خود برنامه ریزی کنید. این ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما اگر همه چیز قبل از آن سازماندهی شده باشد، هیچ راهی وجود ندارد .این اتفاق ممکن است در کشوی جوراب شما اتفاق بیفتد، قبل از اینکه خودتان فرصت غافلگیری آنها را داشته باشید.

قبل از خرید انگشتر برای پیشنهاد ازدواج خود برنامه ریزی کنید.

شکار لحظه ها

این لحظه را برای همیشه ماندگار کنید و یک عکاس استخدام کنید یا از یکی از دوستان مشترک خود بخواهید که از یک مکان مخفی عکس بگیرد. هنگامی که روی یک زانو زانو می زنید، چهره آنها را به تصویر بکشید که باید به خاطر بسپارید.

نذار اعصابت خراب بشه

اگر برای صرف غذا به بیرون می روید، چرا در ابتدای عصر خواستگاری نکنید. به این ترتیب، بقیه شب را برای جشن گرفتن و استراحت خواهید داشت. به جای اینکه چند ساعت منتظر بمانید و دست هایتان را به هم فشار دهید و خودتان را بیدار کنید.

ذهنت را پاک کن

زیاد بهش فکر نکن! هر چه چیزهای بیشتری باید در مورد آنها فکر کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که شما با اعصاب خارج از شخصیت رفتار کنید. و احتمال بیشتری وجود دارد که آنها متوجه شوند که چیزی در شرف وقوع است. گاهی اوقات طرح های ساده بهترین هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *